Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78710
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47339
    odpowiedzi

8078 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335735 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52592 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 311 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1728 wyświetleń
  1. Kupno używki gwarancja MSI B550

    • 6 odpowiedzi
    • 150 wyświetleń
  2. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 321 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 873 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1211 wyświetleń
  3. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 956 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1210 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2008 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1072 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1119 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1114 wyświetleń
  4. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1101 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1535 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1466 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1498 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1740 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1665 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1387 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1834 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1346 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1331 wyświetleń
  5. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1568 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jaki masz system operacyjny? W10/W11 czy jakiś inny? Intel i225-v to niestety śmieć jak większość kart powyżej 1Gb... To, że Intel puścił coś takiego na rynek pokazuje jedynie jakie mają podejście do swoich klientów.
    • witam,   Kupilem lcd della na allegro jako nowy. Na stronie della po sprawdzeniu nr seryjnego, pokazuje mi ze ze zakup odbył sie 27.02.2024 we Francji. Nie wiem jak wejsc do menu serwisowego aby zobaczyc liczbe godzin przepracowanych. Zainstalowałem Dell Display Manager ale nie wyświetla się żadna konsola gdzie mógłbym polecenie:     Przez konsole cmd windows nie potrafię uruchomic pliku .exe albo on nie działa tam  Model to s3422dwg. Toby  oznaczało ze podochodzil ze zwrotu albo naprawy, czy moze sprzedawca tam go kupil a nastepnie sprowadzil do Pl? pozdrawiam
    • Niektórych może zainteresuje moja opinia jako osoby, która nigdy wcześniej nie grała w jakiegokolwiek "Finala". Nie sądzę aby liczba platform miała jakiekolwiek decydujące znaczenie w kwestii wyników sprzedażowych tej gry. Pobrałem sobie demo FF VII Rebirth i powiem szczerze, że się odbiłem. Już od samego początku nie było swego to nazwijmy rodzaju "chemii" a ciut później tzn jak trafiłem do wioski, było jedynie gorzej. Nie podszedł mi zarówno sam projekt gry jak i strona techniczna. W mojej opinii ten tytuł jest strasznie archaiczny, całość przypomina mi 20-25 letni projekt z odświeżoną grafiką. Być może trzeba być wieloletnim fanem tej serii lub po prostu wielbicielem japońszczyzny ale w moje gusta ta gra nie trafiła. Jutro chcę jeszcze sobie pobrać demo FF XVI ale jeśli w tym wypadku też się odbiję to po prostu będę wiedział, że to nie jest seria dla mnie. Jeśli macie jakieś pytania to oczywiście pytajcie śmiało
    • Niestety budżet ograniczał, na takie wodotryski 😟 
    • Nie ma co się dziwić masz mega budżetowe kości na tych modułach, to o czym piszesz typu 14-14-14xxx czy 14-15-15 / 14-16-16 / 15-15-15 itd z niskim trfc przy wysokim taktowaniu to się robiło na dobrych modułach b-die a nie na budżetówkach jak good ramy  ale przynajmniej masz dual rank i to jest plus bo nie każde 2x16 był/są DR zawsze to nadrabiasz tym te luzniejsze timingi.  Przy x3d i tak nie wiele to daje a takie "fikuśne" nastawy typu 16-8-22 to też niczego nie zmienia, równie dobrze możesz tam dać 16-16-22, w skrócie aby ta ósemka coś zmieniała to musiałbyś tcl mieć też na 8 co jest niemożliwe u nikogo na takich wartościach  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...