Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78710
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47340
    odpowiedzi

8078 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335782 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52602 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 267 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 439 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1766 wyświetleń
  1. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 359 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 907 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1246 wyświetleń
  2. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 991 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1249 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2046 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1105 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1154 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1148 wyświetleń
  3. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1136 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1571 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1500 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1533 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1774 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1702 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1425 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1868 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1380 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1367 wyświetleń
  4. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1603 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak nie dostrzegasz to nie ma. Zupełnie nie rozumiem tego podejścia, naoogląda się człowiek właśnie gównoburzy na forach i potem się zastanawia, jest, nie ma, jest nie ma. A finalnie odpala i się zastanawia, kurczę, czy ze mną jest coś nie tak. Nie widzę żadnych artefaktów... A no to, może sobie powiększę czcionkę 10x to na pewno będzie widać. No i powiększa, bingo, jest, i już tego nie odzobaczysz, dramat, zakładanie wątków na forach, wyklinanie producenta i kto tam się jeszcze nawinie. Też obawiałem się czcionek w DWF, zanim kupiłem, no bo przecież na tym się nie da w ogóle dokumentu Worda otworzyć, bo człowiek od razu się porzyga. No co, i gucio. Układ pikseli jest jaki i jest, ale jak ktoś mi powie, że widzi jakiś fringing to przy normalnym skalowaniu w windowsie, to po prostu mu nie uwierzę. Też cudowałem z jakimiś wspomagaczami wyświetlania ale po reinstalacji systemu zapomniałem o nich i wcale za nimi nie tęsknię.
    • Może nie tyle co sołtys co od 20 lat pracował w UG na przeróżnych stanowiskach a nawet był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Z tym włodarzem to mi się pomyliło z innym człowiekiem. Wiesz, ja nie z tamtych stron to mi się czasem merdają osoby w głowie co i gdzie kto był  
    • Latem 25-30 to normalka u mnie. Zresztą miło było popatrzeć na te cyferki z RivaTuner, które w Skyrim z ENB pokazywały 45-55 stopni i 80W.
    • https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art40191731-ukrainska-ustawa-o-mobilizacji-wchodzi-w-zycie-caly-narod-ma-bronic-ojczyzny Ale faszyzm i dyskryminacja , gdybym był przedstawicielem rządu w Polsce to ogłosił bym  że przyjmę każdego Ukraińca który chce mieszkać w Polsce i pracować na jej rzecz , powinniśmy ratować tych ludzi , Żeleński zachowuje się jak Putin i chce wysłać biednych Ukraińców do maszynki mielenia mięsa  Oczywiście wszystkich którzy chcą przyjechać na zasiłek albo przestępców spakować do pociągu i powrót na Ukrainę na front Ukraińska ustawa o mobilizacji wchodzi w życie. Cały naród ma bronić ojczyzny To ukraińskie kobiety nie należą do narodu ?
    • Mam C2 42 więc jakoś wytrzymam. Pamiętam też, że w mapie drogowej paneli oled LG, na rok 2025 zaplanowana jest matryca 42 cale 240Hz. Gdyby to się miało potwierdzać, to zaczekam nawet na C5  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...