Skocz do zawartości

Pamięci RAM

Dyskusje na temat modułów pamięci RAM

11915 tematów w tym forum

• 8442 odpowiedzi
    • 910833 wyświetleń
  1. Do czego mi więcej niż 4GB ram ? 1 2 3 4 44

• 1092 odpowiedzi
    • 443354 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 621 wyświetleń
  2. Pamięci RAM "od AMD" przy Intelu.

• 7 odpowiedzi
    • 172 wyświetleń
  3. Jaki ram ddr4 2x16gb?

• 2 odpowiedzi
    • 74 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
    • 625 odpowiedzi
    • 55391 wyświetleń
  4. Czy dokupić asynchroniczny ram?

• 9 odpowiedzi
    • 192 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 112 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 259 wyświetleń
    • 1159 odpowiedzi
    • 144718 wyświetleń
  5. Ram 3600Mhz + Ryzen 2600 1 2

• 40 odpowiedzi
    • 1065 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 224 wyświetleń
  6. Złe taktowanie pamięci

• 2 odpowiedzi
    • 122 wyświetleń
  7. Ram na 2133

• 9 odpowiedzi
    • 202 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 106 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 115 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 146 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 228 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 251 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 164 wyświetleń
    • 46 odpowiedzi
    • 1587 wyświetleń
  8. Różnice między dwoma RAM

• 2 odpowiedzi
    • 176 wyświetleń
  9. Pomoc z doborem ram

• 10 odpowiedzi
    • 189 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 425 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Chcesz wiedziec czy to GPU czy CPU ogranicza ci gre w 60fps to odpal MSI afterburner i obserwuj uzycie GPU. Jeśli przy spadkach GPU nie dobija do 100% to wina CPU. Jesli przy spadkach GPU jest na 100% to niewyrabia GPU. Ważne, jak masz monitor 60hz to ustaw ograniczenie klatek do 60fps i nieżyłuj karty i nie marnuj prądu. Wszystkie spadki ponizej 60fps obserwuj na wykresie co jest jego przyczyną.  Ja gralem lata na podkreconym Ryzen 1700. Spadki ponizej 60fps zdarzały sporadycznie z powodu CPU (stare silnikowo gry jak Fallout 76 głównie). Ogolnie granie w 60fps bez spadków było komfortowe niemal w każdej grze. Mam rtx 2060. 1440p lub 1080p. Taki Cyberpunk nie schodzil ponizej 75fps spowodu CPU. Robilem testy procesorowe. 
    • Powiększenie RAMU do chociaż tych 8 GB i jakiś dysk SSD (ten WD Blue to talerzowiec?) to minimum. Ponadto nowy procesor by się przydał. Jednak nie wiem, czy jest sens inwestować w tę platformę. Jaki tam masz system?
    • Tomz ściemnia i to tak że ... ręce opadają ? : ] Cos tam pisze że dystrybucje zaczynaja otrzymywac więcej kart ... to dlaczego w pon. czy wtorek xcom prawie nic nie wystawił a Komputronik całkowicie nic. Że ceny spadają ? Gdzie. XCOM podwyzszyl ceny nie tak dawno i je utrzymuje. Każdy sklep albo utyrzymuje cenę albo podwyższa. Ktoś pisze, że ceny na All. spadają trochę .. ale All. to patologia, tam niejedno ogłoszenie jest chore cenowo co sie i tak nie sprzeda, ogłoszenie siedzi i tyle. Nie mówmy o patologii tylko o sklepach. A takie Mediaexpert a takie EuroRTV .. ceny ustawili kosmiczne i nie ruszają ich od tygodnia czy dwóch a karty sprzedają się. Wszystkie 3070ki za 7000 sprzedały się, 3080 za 9000 sprzedały się. Wszystko się sprzedaje i będzie się sprzedawać ... ETH generuje teraz zapewne zyski niebotyczne. A Amazon - totalny zjazd z dostepnościa kart w ostatnich 2 tygodniach, istna masakra, bez tendencji optymistycznej. Nie wierzcie Tomzowi że kart w dystrybucji przybywa itd itp. bo na rynku tego kompletnie nie widać .. widać natomiast że kart nie ma prawie wogóle a jak sa to ceny są tak samo wysokie jak 2 tyg. temu z mimo wszystko tendencją do wzrostu w najbl. miesiącu kiedy nastąpi spadek eth miesiąc przed EIPem. I żeby się ktoś nie zdziwił jak dostanie bejsbolem trzymając w rece te swoje 66.000 zł za te 22 fajkowych kart .. bedzie bolało : ] Ten Tomz jak Mesjasz jest .. ja wam dam to co nie dostaniecie od ludzi bo jam jest Mesjasz, jam jest naprzyrodzony : ]
    • Tutaj dość duże zmiany. W szczególności te tekstury podłoża.  Dziś o 17 pre-download. 
    • Cześć Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić kable pcie do zasilacza Antec HCP-750?
  • Dodaj nową pozycję...