Skocz do zawartości

Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

21768 tematów w tym forum

1. OPAMPY - temat zbiorczy 1 2 3 4 63

• 1560 odpowiedzi
    • 683578 wyświetleń
    • 1091 odpowiedzi
    • 364212 wyświetleń
    • 2694 odpowiedzi
    • 441454 wyświetleń
    • 597 odpowiedzi
    • 351702 wyświetleń
  2. Wymiana słuchawek

• 0 odpowiedzi
    • 21 wyświetleń
  3. Głosniki 2.1 do 400zł/używki

• 4 odpowiedzi
    • 166 wyświetleń
  4. Mikrofon do 200 zł

• 4 odpowiedzi
    • 138 wyświetleń
  5. Najtańsze słuchawki wokółuszne

• 1 odpowiedź
    • 47 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 215 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 75 wyświetleń
  6. Logitech g pro gaming headset

• 1 odpowiedź
    • 59 wyświetleń
  7. Bezprzewodowe doki do 300 zł

• 2 odpowiedzi
    • 62 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 294 wyświetleń
  8. Głośniki komputerowe 500W+

• 6 odpowiedzi
    • 161 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 391 wyświetleń
  9. AIYIMA A07

• 14 odpowiedzi
    • 570 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 148 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 101 wyświetleń
  10. AIM SC808 1 2 3 4 98

• 2435 odpowiedzi
    • 725965 wyświetleń
    • 29 odpowiedzi
    • 3966 wyświetleń
  11. Słuchawki do 1000 zł

• 2 odpowiedzi
    • 329 wyświetleń
  12. Jakie słuchawki bluetooth

• 2 odpowiedzi
    • 192 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 297 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 149 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 171 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wolfenstein II The New Colossus. Lekki, niepoważny klimat.
    • No widzisz można normalnie powiedzieć co i jak, a nie od razu zarzucać, że ktoś jest nieogarnięty i nie wie nic. Zdaję sobie sprawę, że to CPU potrzebuje sporo więcej papu (około 90W więcej niż 10400f) i wiem, że można skręcić na sztywno wętyle w coolerze (mam skręcone na karcie i 6 wentyli w budzie, żeby było ciszej, więc uprzedzając pytanie umiem;P). Z tym skręceniem zegarów to ciekawe, słyszałem na ten temat różne opinie niektórzy mówią, że warto inni, że nie warto bo czasami CPU boostuje na 5,1ghz i wgl. Też słyszałem o tym UV procka, na kartach robiłem UV nie raz. Na moim Rtxie 2060 mam zrobione i miałem też np. na r9 fury, ale na procku nigdy nie robiłem tego niestety. No nic spróbuje zrobić tak jak mówisz, to jest dobry pomysł. Tak całkowitym laikiem to nie jestem, większość rzeczy przed pisaniem tutaj na forum robiłem (systemowe ustawienia CPU, przeinsalowywałem parę razy bios, przestawiałem w biosie od poboru CPU i od zegarów). Racja też ty "trzeźwiej" na to spojrzałeś pytając o HW info, tylko ja to monitorowałem i zmyliło mnie to, że poprzedni CPU chodził inaczej (rzadko boostował na maksa w pulpicie, ale pewnie CPU z serii k tak mają, a jak wcześniej już mówiłem to mój pierwszy CPU z tej serii). Także dziękuję Ci za pomoc i na przyszłość nie musisz tak od razu atakować, bo nie każdy się musi od razu na wszystkim znać. Pozdrawiam. 
    • Nic nie trzeba zmieniać instalujesz hola VPN na chrome na przykład, włączasz na ofpowdni region, w przeglądarce odpalasz redemee.com i tyle aktywujesz kody.   Chyba pytało czy konwertować nie pamiętam dokładnie robiłem jesienią
    • Żeby 2500, nie muszę wam przypominać, ile x-kom zaśpiewał sobie za 6700XT. 
  • Dodaj nową pozycję...