Skocz do zawartości

Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

21619 tematów w tym forum

• 1084 odpowiedzi
    • 358426 wyświetleń
    • 2689 odpowiedzi
    • 433093 wyświetleń
  1. OPAMPY - temat zbiorczy 1 2 3 4 63

• 1550 odpowiedzi
    • 672937 wyświetleń
    • 596 odpowiedzi
    • 343944 wyświetleń
  2. Słuchawki do grania i słuchania do 400 zł

• 3 odpowiedzi
    • 125 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 179 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 34 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 154 wyświetleń
  3. Przerywanie mikrofonu na discordzie

• 1 odpowiedź
    • 88 wyświetleń
  4. Głośniki komputerowe do 400zł

• 1 odpowiedź
    • 98 wyświetleń
  5. Bose 700 cz qc35

• 0 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
  6. Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

• 0 odpowiedzi
    • 52 wyświetleń
  7. mikrofon ZOOM

• 0 odpowiedzi
    • 63 wyświetleń
  8. Zestaw audio do ~2000zł do komputera 1 2 3

• 53 odpowiedzi
    • 2761 wyświetleń
  9. Zepsuty jack w paneli przednim

• 6 odpowiedzi
    • 1435 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 126 wyświetleń
  10. Brak dzwieku

• 0 odpowiedzi
    • 60 wyświetleń
  11. Edifier R1280T WS

• 1 odpowiedź
    • 122 wyświetleń
  12. Topping DX3 Pro

• 5 odpowiedzi
    • 215 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 80 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 127 wyświetleń
  13. Głośniki do PC

• 6 odpowiedzi
    • 178 wyświetleń
  14. Nieznane urządzenie USB

• 0 odpowiedzi
    • 103 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 780 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Dziękuję wszystkim za porady, wychodzi na to że najlepszym wyborem będzie  https://www.x-kom.pl/p/626274-notebook-laptop-15-6-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-32gb-1tb-rtx2060-144hz.html   Nie jest na promocji ale cenowo nie odrzuca od siebie. Podzespoły prezentują się ok. Będzie to mój pierwszy zakup AMD, (wcześniej tylko intel) i mam nadzieję że się nie zawiodę 
    • Dzięki za Oppo a73, gdzieś mi umknął 🙂 i to chyba będzie na niego wybór bo biały jest elegancki 😆
    • Cześć Mam dość poważny problem, ponieważ koło 20 minut temu telefon wpadł mi do wody, konkretnie do toalety, wypadł mi z rąk, dość wysoko leciał w powietrzu i uderzył w muszlę,  w połowie wpadając do wody. Nie jestem pewien którą połową wpadł, ale chyba od strony wejścia do ładowania. Nie minęła sekunda i telefon wyjąłem, nauczyłem ręcznikiem tyle ile się dało, i z zewnątrz przynajmniej, telefon jest suchy. Nie wieś prawie żadnych skutków ubocznych, niby wszystko działa normalnie póki co, jednak rzeczą która nie działa jest przycisk włączający i wyłączający telefon. O Ile przyciski głośności reagują, o tyle przycisk Power ani trochę. Boję się że gdy padnie bateria telefonu nie będzie można włączyć. Co w takiej sytuacji, da się to jakoś naprawić, może wystarczy poczekać? Czy telefon do wyrzucenia? Sytuacja dość pilna dlatego z góry dzięki za każdą pomoc i odpowiedź 
    • Na wstępie wielkie dzięki za dotychczasową pomoc Panowie @Send1N @zawisztheblack Zrobiłem 30 minutowy test, do zbierania logów użyłem GPU-Z, do pokazywania wykresów Generic Log Viewer, do obciążenia użyłem "Bright Memory Infinite Ray Tracing Benchmark". Tutaj są wyniki, moglibyście mi pomóc je zinterpretować? Czy wszystko jest dobrze?
    • Mp3 odeszły do lamusa, divixy również. Jest mnóstwo darmowych zamienników płatnych programów... To nie 2000 rok...  I tak wszystko co mam w kompie jest w pełni legalne. Do tematu jak upgrejd po taniości to xenon i 2x8 ramu dorzucić i będzie na pewno poprawa.
  • Dodaj nową pozycję...