Skocz do zawartości

Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

22591 tematów w tym forum

    • 2829 odpowiedzi
    • 497818 wyświetleń
    • 1115 odpowiedzi
    • 393768 wyświetleń
  1. OPAMPY - temat zbiorczy 1 2 3 4 61

    • 1520 odpowiedzi
    • 738737 wyświetleń
    • 602 odpowiedzi
    • 389955 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1002 wyświetleń
  2. Dylemat

    • 3 odpowiedzi
    • 309 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 244 wyświetleń
  3. Wireless do FPS.

    • 10 odpowiedzi
    • 1369 wyświetleń
  4. Słuchawki 500-700

    • 2 odpowiedzi
    • 185 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 122 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 217 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 545 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 679 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 553 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1639 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 509 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 714 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 642 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1025 wyświetleń
  5. Co po senkach 600? 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 6350 wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 3528 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 791 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1038 wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 2557 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1470 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Ktoś założył temat na reddit, być może to nawet kolega Sniperwolf i tyle z tych potwierdzeń Ja nie wiem w jakim Wy świecie żyjecie. Macie kalibrator windoiws, macie ustawienia w grze. Ustawienia kolegi Sniper powodują, że giną detale bo ekran daje 570 nit. Tu nie ma czarnej magi, Nie ma filozofii i oceniania na oko. To są fakty   Miałem 7 monitorów i 4 TV podpięte pod ten windowsowy kalibrator, zawsze wynik zgadzał się z testami w necie i maxymalną jasnoscią. Więc nie widzę podstaw aby teraz miał oszukiwać  
    • Wg mnie będzie nieco za mało i trzeba dołożyć trzeci mniejszy panel. Znasz kanał Madzia Boho? Oni się niestety stoczyli w szurię, spiski, eter usunięty z układu okresowego, depopulację itd. ale fajne info o off gridzie mają na kanale (dom, działka i kamper), wprawdzie oni z Aku, ale i tak sporo można wyciągnąć co się opłaca, a co nie. Tylko niestety strasznie to porozwalane po różnych filmach więc oglądania tych ich spiskowych głupot dużo.
    • potrzebujesz po prostu kupić wentylator z jak najniższym napięciem startowym aby nie było problemu z obracaniem się bez obciążenia z takimi co startują powyżej 4v to na bank będzie taki problem i bebechy nie będą chłodzone cały czas tylko dopiero jak zasilacz wrzuci wyższe napięcie na wentylator, przykładowy efekt (mój film)  Z obecnego odcinasz wtyczkę z lekkim zapasem długości kabelków i lutujesz lub od biedy skręcasz z dwoma kabelkami z nowego (masa,zasilanie) trzeci przewód odcinasz całkowicie bo nie będzie ci potrzebny. Trzeba wziąć też to pod uwagę że jak kupisz wentylator który ma maksymalne obroty 1700-2000rpm to jak zasilacz wrzuci 12v pod obciążeniem to będzie bardzo głośno od samego szumu powietrza  Zerknij na arctic F12 bez PWM startuje od 2.7v maksymalne obroty to 1350rpm w zasilaczu liczy się jak najwyższy przepływ powietrza, ciśnienie statyczne nie ma znaczenia.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...