Skocz do zawartości

Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

22591 tematów w tym forum

    • 2829 odpowiedzi
    • 497803 wyświetleń
    • 1115 odpowiedzi
    • 393758 wyświetleń
  1. OPAMPY - temat zbiorczy 1 2 3 4 61

    • 1520 odpowiedzi
    • 738719 wyświetleń
    • 602 odpowiedzi
    • 389946 wyświetleń
  2. Dylemat

    • 3 odpowiedzi
    • 300 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 242 wyświetleń
  3. Wireless do FPS.

    • 10 odpowiedzi
    • 1367 wyświetleń
  4. Słuchawki 500-700

    • 2 odpowiedzi
    • 183 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 120 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 215 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 543 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 677 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 551 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1637 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 507 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 712 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 640 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1023 wyświetleń
  5. Co po senkach 600? 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 6347 wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 3525 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 789 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1036 wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 2554 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1468 wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 3385 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Titan to nie to samo co x90  90 nie mają odblokowanej wydajności a aplikacjach Pro jak Titany.
    • Co do Maca to się zastanawiałem, ale nigdy nie korzystałem z systemów Apple, a jestem dosyć konserwatywny w tych względach i mogę się nie przekonać  żona ma iphona i mnie nie przekonuje, wole swojego starego Szajsunga. Co do ASUSa to domyślam się że laptop będzie targetowany na gaming, nie ma chyba za bardzo czegoś takiego jak "laptop do programowania", dałem taki tytuł żeby zaznaczyć główne użycie sprzętu i to że dla mnie ekran nie ma zupełnie znaczenia, a grafika powiedziałbym - półtorarzędne. Zresztą współcześnie "gamingowy" oznacza chyba bardziej "wszechstronny" - przynajmniej tak mi się wydaje. Co do 2 slotów, to 32GB byłoby OK jakby było na jedej kości i mógłbym ad hoc dołożyć drugą, tutaj musiałbym wyjąć dwie i dokupić całe ew. 64GB (teraz pracuję na 32GB, niby nie czuję potrzeby więcej, ale też aktualnie pracuję na stosunkowo małym projekcie i ostatnio praktycznie nie korzystam z wirtualizacji). Druga sprawa, nie wiem jak to wypośrodkować, bo nie mam doświadczenia z takimi maszynami i nie wiem, czy lepiej mieć Intela któy obsłuży ponad 64GB RAM, czy mocniejszy procesor AMD który ma ograniczenie do 64. Na dzisiaj, wydaje mi się że 64 będzie ekstremalnie na górkę i to na lata. Zapomniałem dodać, że będzie używany do hobbistycznego obrabiania zdjęć (nadal ekran tutaj nic nie zmienia, bo jest zewnętrzny, ale domyślam się że to ma wpływ na grafikę)
    • 1 okruch za zbroję. Normalne bo to jest gratis do dodatku. To samo było na ps5
    • Zerknij na pure rock 2 fx, ładnie wykonany, są świecidełka, dobry wentylator, omija wszystkie sloty pamięci.
    • To nie najlepsza wiadomość dla tych, którzy chcieliby spierdzielać z Polski przed wojna a są w wieku poborowym. Jestem pewien, że nasz kochany rząd też nas będzie ścigać po świecie xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...