Skocz do zawartości

Karty dźwiękowe, głośniki, słuchawki i mikrofony

Komputerowe audio - dyskusje o kartach muzycznych, zestawach głośnikowych, słuchawkach i mikrofonach

22588 tematów w tym forum

    • 2829 odpowiedzi
    • 497072 wyświetleń
    • 1115 odpowiedzi
    • 393420 wyświetleń
  1. OPAMPY - temat zbiorczy 1 2 3 4 61

    • 1520 odpowiedzi
    • 738361 wyświetleń
    • 602 odpowiedzi
    • 389719 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 333 wyświetleń
  2. Dylemat

    • 0 odpowiedzi
    • 20 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 56 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 526 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 400 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1490 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 355 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 559 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 493 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 882 wyświetleń
  3. Co po senkach 600? 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 6146 wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 3304 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 631 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 894 wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 2328 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1316 wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 3177 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1698 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 859 wyświetleń
  4. Wireless do FPS.

    • 9 odpowiedzi
    • 1198 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
  • Odpowiedzi

    • Zawsze się zastanawiam o co chodzi ludziom z tym koszmarem w kwestii sterowników amd  Siedziałem dość długo na nvidii (jako ostatni był u mnie z tej stajni rtx3070) na której nie było żadnych problemów i rok temu stwierdziłem, że spróbuję amd (na rt i dlss mi w ogóle nie zależy), akurat padło wtedy na 6950xt...wszystko śmiga (przez chwilę był jakiś zgrzyt z nową platformą po przesiadce z lga1700 na am5 i szczerze mówiąc do dziś nie wiem czy to był problem od strony karty czy platformy, bo po kolejnym biosie, sterownikach się uspokoiło), do drugiego kompa wrzuciłem 7800xt zaraz po premierze, no i tu też wszystko śmiga     W każdym razie to nie tak, że od zawsze miałem amd i się przyzwyczaiłem do tych "problemów", bo przesiadłem się po dobrych 10 latach obcowania z nvidią (był chwilowy epizod z 5700xt, ale to była pomyłka... nie z racji tego, że amd tylko tego iż to był msi mech  ).
    • Za 1k to w każdej wiosce Polski B znajdziesz majstra co ci podmieni silnik w golfie 4 czy BMW e46. Do tego nie potrzeba tajemnej wiedzy, uczeń technikum mechanicznego ci to ogarnie i jeszcze szluga z tobą zapali
    • Ciut lepszy potencjał OC jak będziesz kręcić i wyciskać siódme poty. Fabrycznie Lexary mają nieco niższe opóźnienia.
    • XMP nie musi działać lub działać stabilnie od strzała tym bardziej na 4 kostkach Jak jest nieogarniętym lolkiem to niech chociaż spróbuje wbić Gear 2 może to rozwiązać problemy to, że spadnie wydajność to nie Twój problem Dalej podskakuje i będzie twierdził, że to wina pamięci to niech zrobi testy każdej kostki z osobna to wtedy będzie miał czarno na białym czy pamięci są sprawne
    • Napisz do niego żeby Ci podesłał mailowo, pewnie sam też w takiej formie dostał fakturę jeśli kupował przez neta   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...