Skocz do zawartości

Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

44006 tematów w tym forum

• 5653 odpowiedzi
    • 834679 wyświetleń
    • 634 odpowiedzi
    • 139305 wyświetleń
    • 3125 odpowiedzi
    • 493916 wyświetleń
    • 1155 odpowiedzi
    • 288441 wyświetleń
    • 314 odpowiedzi
    • 142670 wyświetleń
  1. [FAQ]MXM otwarty standard... 1 2 3

• 73 odpowiedzi
    • 139227 wyświetleń
  2. Rozszerzenie procedury testowej PClaba 1 2

• 41 odpowiedzi
    • 55420 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 52872 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 33 wyświetleń
  3. Tablet 500-700zł

• 7 odpowiedzi
    • 125 wyświetleń
  4. Jaki laptop do gier do 4500?

• 12 odpowiedzi
    • 251 wyświetleń
  5. Brak zintegrowanej grafiki

• 2 odpowiedzi
    • 34 wyświetleń
  6. Laptop dla nauczyciela

• 15 odpowiedzi
    • 123 wyświetleń
  7. Laptop +/- 3000zł do nauki zdalnej dla nauczyciela

• 5 odpowiedzi
    • 88 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 60 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 41 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 32 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 66 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 43 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 89 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 256 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 65 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 126 wyświetleń
  8. Laptop do gier do 3000

• 6 odpowiedzi
    • 113 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 40 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Hej amazon nie dodaje kodów na gry do kart 3080?
    • Zaktualizowałem link do sterownika. Zlikwidowałem problemy z odpalaniem Control w DX12. Przynajmniej miałem takowe 😎
    • Witam wszystkich forumowiczów! Zjawiłem się tutaj z prośbą o pomoc ponieważ sam nie potrafię znaleźć  rozwiązania. Aktualizacja sterowników i windowsa nic nie daje, szukałem odpowiedzi w innych tematach ale nic nie mogę znaleźć.Zmiana wszelkich ustawień nic nie daje, może ma ktoś jakiś pomysł co może być problemem, wcześniej w wiedzminie nie było z tym problemu ale na przykład w AC odyssey jest tak od początku nie da się grać, w odyssey po wejściu do jakiejś jaskini wszystko jest ok. https://www.youtube.com/watch?v=TDZyne11VKQ https://www.youtube.com/watch?v=iUA8Ie-e504 pełna konfiguracja sprzętu: https://www.morele.net/inventory/info/d368b62d/
    • Z czym to porównujesz? Żeby było jak na PS5 to osoba musiałaby sprzedawać Passa osobie nieuprawnionej do skorzystania z promocji, w dodatku jego nie tracąc. W przypadku Xbox-a mamy do czynienia z legalnym nadużywaniem promocji (wyjątek VPN gdzie promocja jest np. dla Brazylii). Na PS5 osoba też może utworzyć 1000 nowych kont na swojej konsoli PS5 i na każdym z nich grać lub nie grać w te gry. Ale nie może ich nikomu sprzedać, w dodatku nie tracąc ich. To jakby sprzedać Windowsa, sprzedając swój klucz wielu osobom. Sprzedać wolno, można przenieść licencję wg Trybunału, ale żadnego tam powielania wiele razy samemu nie tracąc swojego "egzemplarza".
    • Witam serdecznie  Poszukuję dla dziewczyny drukarki laserowej ze skanerem marki OKI (inne marki nie wchodzą w grę, OKI była na wniosku do dofinansowania i musi zostać).  Budżet to 1500 zł brutto.    Liczy się przede wszystkim prędkość wydruku czarno białego, gdyż jak to w kancelarii bywa drukowane będą przede wszystkim dokumenty oraz rozdzielczość wystarczająca do skanowania tekstu aby był wyraźny i czytelny.  Znam się bardzo dobrze na Hardware, ale na drukarkach kompletnie nie, więc będę bardzo wdzięczny za pomoc   Przeglądaliśmy różne modele, np MB472dnw i inne podobne, ale nie wiem czym one się różnią tak naprawdę i jaki będzie najlepszy.   
  • Dodaj nową pozycję...