Skocz do zawartości

Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

43178 tematów w tym forum

• 5452 odpowiedzi
    • 799977 wyświetleń
    • 632 odpowiedzi
    • 131303 wyświetleń
    • 1154 odpowiedzi
    • 266878 wyświetleń
    • 3119 odpowiedzi
    • 467712 wyświetleń
    • 314 odpowiedzi
    • 136513 wyświetleń
  1. [FAQ]MXM otwarty standard... 1 2 3

• 73 odpowiedzi
    • 135192 wyświetleń
  2. Rozszerzenie procedury testowej PClaba 1 2

• 41 odpowiedzi
    • 52775 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 51064 wyświetleń
  3. [2100zł] Laptop do internetu

• 2 odpowiedzi
    • 105 wyświetleń
  4. Lenovo T410 nie wyłącza się

• 0 odpowiedzi
    • 17 wyświetleń
  5. Laptop dla grafika do 3500 pln

• 2 odpowiedzi
    • 77 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 220 wyświetleń
  6. komputer dla automatyka

• 7 odpowiedzi
    • 187 wyświetleń
  7. Laptop do architektury - który wybrać?

• 2 odpowiedzi
    • 203 wyświetleń
  8. Nowy/używany Macbook Pro 15

• 5 odpowiedzi
    • 143 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 449 wyświetleń
  9. Spadki FPS w grafice dedykowanej

• 1 odpowiedź
    • 67 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 164 wyświetleń
  10. [4000-4500] laptop gamingowy.

• 7 odpowiedzi
    • 246 wyświetleń
  11. Notebook do biura 15,6"

• 3 odpowiedzi
    • 98 wyświetleń
  12. Laptop do pracy biurowej 2500-3000

• 6 odpowiedzi
    • 251 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 271 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 207 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 63 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 69 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• U mnie z netem jest trochę podobnie, ja mam oddzielny LTE i sobie chwale. Bratanek mnie namawiał na lokalny z anteny, teraz On ma i nie wiadomo co z tym zrobić i kto ma inwestować w poprawę tego.   Jak masz telefon z agregacją lub router to zobacz na stronie http://beta.btsearch.pl jakie masz nadajniki w pobliżu.
    • Ta stronka to jakieś nieporozumienie - wklepałem do zbadania obecny zestawik : 9900k + 1080Ti - wynik "Average bottleneck percentage: 9.48%". Ok. Z ciekawości wklepałem 9900k + 2080Ti - wynik : "Average bottleneck percentage: 0.04%". Czad! Naprawdę bardzo przydatna stronka i bardzo przydatny kalkulator! 🤣🤣🤣
    • Chyba nikt tutaj również nie wspomniał, że została usunięta klasa Techie - jej skille zostały usunięte lub przekazane Netrunnerowi. A co do robota-pająka, to on się nazywa Flathead i to zostało potwierdzone, że go nie ma już w grze - nie będzie możliwości posiadania go jako kompana. Takie informacje można przeczytać z niemieckiego podcastu z Milesem Tostem.  
    • Chyba nie wiesz co mówisz, z KAŻDEGO tytułu wylatuje jakaś zawartość przed premierą, tylko CDP mówi o tym otwarcie, zobacz sobie pierwszy trailer z Bioshock Infinite a finalny tytuł, to pod wieloma względami zupełnie inne gry!. Pierwszy Stalkier to już całkiem jazda bez trzymanki jeżeli mamy zobaczyć to co w grze się nie znalazło! Zresztą nie gadaj głupot zobacz sobie to    Tak jest w każdej grze, później tylko zostają ślady w plikach gry co wyleciało.
    • @TheMr. Ale to przecież TY klikasz w te popupy, TY czytasz materiały. Uwierz mi ze porzucenie śledzenia każdej zajawki na jakiś dany temat jest prostsze niż się wydaje. Sam kiedyś bylem od tego "hype'u" wręcz uzależniony ale na szczęście dotarło do mnie ze to więcej szkodzi niż pomaga, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie nawet tytuł jest tak pisany żeby tylko w niego kliknąć. Na mnie to zaczęło działać wręcz odwrotnie i da się. A czas tylko pokazał że nagle gry stały się ciekawsze i lepsze w odbiorze, tak samo  filmy czy inne medium.
  • Dodaj nową pozycję...