Skocz do zawartości

Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

43177 tematów w tym forum

• 5452 odpowiedzi
    • 799975 wyświetleń
    • 632 odpowiedzi
    • 131303 wyświetleń
    • 1154 odpowiedzi
    • 266878 wyświetleń
    • 3119 odpowiedzi
    • 467712 wyświetleń
    • 314 odpowiedzi
    • 136513 wyświetleń
  1. [FAQ]MXM otwarty standard... 1 2 3

• 73 odpowiedzi
    • 135192 wyświetleń
  2. Rozszerzenie procedury testowej PClaba 1 2

• 41 odpowiedzi
    • 52775 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 51064 wyświetleń
  3. [2100zł] Laptop do internetu

• 1 odpowiedź
    • 95 wyświetleń
  4. Laptop dla grafika do 3500 pln

• 2 odpowiedzi
    • 76 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 220 wyświetleń
  5. komputer dla automatyka

• 7 odpowiedzi
    • 187 wyświetleń
  6. Laptop do architektury - który wybrać?

• 2 odpowiedzi
    • 203 wyświetleń
  7. Nowy/używany Macbook Pro 15

• 5 odpowiedzi
    • 143 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 449 wyświetleń
  8. Spadki FPS w grafice dedykowanej

• 1 odpowiedź
    • 67 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 164 wyświetleń
  9. [4000-4500] laptop gamingowy.

• 7 odpowiedzi
    • 245 wyświetleń
  10. Notebook do biura 15,6"

• 3 odpowiedzi
    • 97 wyświetleń
  11. Laptop do pracy biurowej 2500-3000

• 6 odpowiedzi
    • 251 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 271 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 207 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 62 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 69 wyświetleń
  12. [ASUS X70 series] Artefakty na ekranie.

• 1 odpowiedź
    • 77 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam. Mieszkam z rodziną lecz nie razem. Mamy w domu WiFi. Jest okej lecz tylko do przeglądania forum. Mamie wszystko działa i ładuje, zakupy zrobi pracuje też na nim (exel itp). Ja wynajmując obok korzystam z tej sieci (mam pokój gamingowy i nawalam ostro). Mam też LTE w tele ale u nas na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej wakacyjnej okolicy po za miastem tak średnio z pięcioma kreskami zasięgu - co przekłada się na natężenie sieci co za tym idzie słabe to LTE więc nie mam planu B. mam internet bez limitu kartę z plusa jako Plan C ale nie wiem jak ją zarejestrować w routerze i czy to ma sens pod względem wydajnościowym.    Przejdę do sedna a mianowicie: Mój problem polega na tym że,  od pięciu lat korzystamy z usług Reyu-Net. Co ja gadam dziesięciu. Internet radiowy. Mieliśmy za 40zł chyba 1ms/s (pobierało 128/s ale to moja wina i tak słuchaj przez 4 lata). Potem ja mówie masz hajs kup neta na pięć lat Mama. Ona że okej wezmiemy najlepszy pakiet od Reyu-Net. Zanim wzieliśmy coś jeszcze się zjebało to przyjechali ponoć naprawić to mówili że antenę trzeba wymienić 400zł ojciec okej spoko. (Ja zmieniłem hasło bo chciałem se rankedy po napierdalać na urlopie w lola na 60 pingu bez stresu i rzucania kurwami). Przyjechali wymienili pojechali potem wykupilismy pakiet.  Ściąga mi po 200-600kb/s (za dwie dychy drożej bo teraz płaci już 60zł/ms). W nocy jest jazda bo prawie 1mb/s.  Grać się nie da w ogóle - godziny szczytu, weekand, burza - ping 90-9999. Gubi pakiety po milion. Mamtakie ściny że se kanapki robię na lajcie. Nie kupię nowego dostawcy neta bo nie będę 2 anteny im na chacie montował bo to ich duża chata jak u kruszwila ja tu mam 3 pokoje. Grać się nie da tylko w nocy mam stały powiedzmy ping 60-90. Moim celem jest mieć STAŁE 50.  Jest jakaś opcja by ogarnąć to bo już 7 lat się męcze z tym pingiem i zara mnie coś trafi. Nawet lolka nie mogę zapalić i popykać bo sie nie da przyjemnie grać. Mam sprzęcior nowy i7 9th z 1070ti i 16 ramu i tak to wina Reyu-Net. Dzwonić do nich? NIE MOJA MAMA NIE KUMA ŻE JEST DO BANI NET BO WEŹ POWIEDZ SWOJEJ ŻE MASZ LAGI W LOLU. Ona włączy i powie że chodzi płynnie wp.pl. Nie ma mowy gadania z nią o tym że mam opóźnienie w lolu. Bo tak nie dojde z nią do konsensusu. Dla nich intetrnet działa i jest dobry i teraz jeszcze szybszy ale dla mnie jest do kitu. Bo sami widzicie. Oni tego nie czują - nie kumają bazy.    POMOŻE KTOŚ?   
    • Sam po ograniu Dzikiego Gonu napisałem na forum CDP że to taki nietypowy tytuł co mógłbym dać 10/10 i bym to wybronił jak i 6/10 i też bym to wybronił i podparł, co niektórzy się mocno zdziwili. Chociaż dla mnie fabuła nie była taka najgorsza szczególnie na tle konkurencji, najbardziej kulały mechaniki przynajmniej ich część, rozwój postaci w pewnych miejscach (część skilli ich synergia z innymi i działanie to patologia i amatorka), pewne rozwiązania w walce to do tej pory porażka i zastanawiam się że nikt pewnych rzeczy nie zauważył    Na całe szczęście zapowiada się że walka w CP nie będzie tak irytować jak w Wiedźminie ( tam szczególnie w małych pomieszczeniach) pewne niepokoje można mieć czy znowu nie spartolą drzewka rozwoju postaci. Jest na to duża szansa, chociaż jak konsultuje się z nimi Mike to może nie będzie absurdów w rozwoju postaci. Obawy mogę mieć co do detekcji kolizji bo każdy Wiedźmin zdarzało się że na to cierpiał, szczególnie "lokowanie się" na przeciwniku w każdej części to był ból (dlatego nauczyłem się bez  ) W CP raczej nie powinno być jobów z lokowaniem się na przeciwniku
    • Witam, Moja konsola od niedawna przestała lubić się z TV - LGsm8600, 55". Kiedy włączam tryb HDMI Ultra Deep Color, konsola przy włączaniu jakiejkolwiek gry świruje - ekran ciemniej, uruchamia się tryb HDR, 2-3 sekundy jest ok i znów czarny ekran. Próbowałem różnych rozwiązań, reset TV do ustawień fabrycznych, reset konsoli, wszystkie możliwe warianty ustawień TV z poziomu konsoli  i nic. Tydzień temu kupiłem kolejny kabel z certyfikatem 18gb/s - było ok, a od wczoraj znów szaleństwo na ekranie. Gdy wyłączę HDMI Ultra Deep Color, konsola działa elegancko, aczkolwiek nie wspiera formatu HDR.  Na PS4 Pro ten problem nie występuje. Ktoś ma jakiś pomysł poza oddaniem sprzętu na gwarancję?
    • Jeśli jest 3733 to i z 3600 da radę. Oczywiście ten dopisek "OC" i tak oznacza, że nie dają Ci na działanie żadnej gwarancji.
    • Mi się W3 podobał i już niejednokrotnie to zaznaczałem. Przeszedłem grę 2 razy, ale robiłem potem więcej podejść, tyle że się zanudziłem bo rozgrywka tyłka nie urywa, a fabułę znam. Przez te 5 lat W3 był często stawiany na piedestale jako najlepsza gra na świecie, zupełny ideał 10/10. Ja tego nie rozumiem i próbuję walczyć z takim nadmiernym optymizmem, ponieważ uznanie W3 za wzór dla przyszłych gier może okazać się opłakane w skutkach dla branży growej. To była dobra gra, ale miała też wiele problemów, które wynikają właśnie z błędów w czasie produkcji, które jak widać Redzi nadal popełniają. W skrócie: gdyby wszyscy tylko chwalili gry, to by się one nie rozwijały. Zawsze potrzebny jest krytyczny głos i w moim odczuciu, trzeciemu Wiedźminowi takiego głosu często brakuje. Być może właśnie przez brak odpowiedniego feedbacku od graczy, Redzi nadal nie potrafią uczyć się na błędach. Tak długie niezdecydowanie co do formy gry rzadko kiedy kończyło się dobrze. Obym się mylił. I tu znów napiszę że CP2077 i tak kupię, bo to moje klimaty, ale nie nakręcam się zbytnio, a już tym bardziej nie po tym co teraz widziałem. Chcę podejść do gry na chłodno i ocenić ją w trakcie grania i po przejściu. Teraz oceniam jedynie studio, proces produkcji i błędy popełniane w przeszłości.
  • Dodaj nową pozycję...