Skocz do zawartości

Płyty pod procesory Intel

Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

10450 tematów w tym forum

  1. Płyta pod LGA1155 - wątek zbiorczy 1 2 3 4 108

    • 2675 odpowiedzi
    • 653445 wyświetleń
  2. Płyta pod LGA1150 - Wątek Zbiorczy 1 2 3 4 35

    • 873 odpowiedzi
    • 336609 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 328 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 276 wyświetleń
  3. ASUS ROG STRIX Z690-E GAMING

    • 0 odpowiedzi
    • 284 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 308 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2239 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 691 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 569 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1308 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1344 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1260 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1304 wyświetleń
  4. Modernizacja komputera

    • 1 odpowiedź
    • 1427 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1725 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1587 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1619 wyświetleń
  5. Jaka najlepsza płyta pod 11900k 1 2

    • 28 odpowiedzi
    • 3595 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1994 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2977 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2147 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2102 wyświetleń
  6. Ochrona socketu

    • 3 odpowiedzi
    • 2214 wyświetleń
  7. aorus elite ax z590 resety

    • 0 odpowiedzi
    • 2258 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2633 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak tylko w tym rzecz że ja też tak robię i profil z pendrive działa tylko na tej wersji biosu na której został utworzony  po downgrade czy update już bye bye  
    • Jak chcesz dolać to wystarczy sama woda destylowana którą kupisz na każdej stacji benzynowej 1L za 3-4zł bo wtedy masz jeszcze w układzie oryginalny płyn i dolewasz trochę, przy wymianie całości dolewasz trochę do destylki i będzie git.
    • Tak cały czas na tym samym dodam że jest to przewód pięciometrowy, bardziej pytam z ciekawości bo to się dzieje tak rzadko że mi to nie przeszkadza ale gdybym znalazł fixa to bym nie narzekał  8 na 10 razy gdy zasnę coś oglądając i TV się po czasie wyłączy przykładowo i go włączam jak wstanę to jest ok  ale czasem zdarza się to co pisałem w pierwszym poście i tak jak pisałem tylko wyłączenie-włączenie, ponowne uruchomienie, wylogowanie-zalogowanie czy uśpienie-wybudzenie przywraca dźwięk. Powiem ci że z wypięciem i wpięciem przewodu to nie sprawdzałem  specjalnie będę wyłączał od teraz sam TV a PC zostawiał włączony niech to się za którymś razem stanie to sprawdzę z ciekawości 🤣
    • Dużo zależy też co oni tam kładą im bardziej rzadka i mniej lepka pasta tym bardziej z biegiem czasu będzie "uciekać" z rdzenia, ty zmieniałeś po 4-5 latach a tutaj panowie w nowej karcie pozbijali prawie 10 stopni względem świeżej fabrycznej  to jest komedia, wystarczy dać gęstą pastę o dużej lepkości dokładnie pokryś rdzeń bez prześwitów albo położyć ptma i robi się inna karta.... śmiech na sali żeby coś takiego fabrycznie robili skoro można wykrzesać znacznie lepsze wyniki na tym samym chłodzeniu.
    • Chcesz zrobić ze swojego PC "młockarnie" że zależy ci na jak najwyższym cfm zamiast po prostu zrobić odpowiedni przepływ powietrza i znaleźć przy tym złoty środek co do kultury pracy / wydajności jaki ci pasuje? mam w domu starego fractala venturi HF-14 który na max obrotach dmucha niesamowicie i w specyfikacji ma kozacki "CFM" ale co z tego jak sam jeden jest wtedy głośniejszy niż pięć innych w obudowie ustawionych z głową  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...