Skocz do zawartości

Sieci i komunikacja

Dyskusje o sprzęcie sieciowym, jak routery, switche, karty sieciowe. Także dział dla systemów komunikacji przewodowej i bezprzewodowej jak np. IrDA czy Bluetooth.

23766 tematów w tym forum

• 17 odpowiedzi
    • 119 wyświetleń
  1. Zasięg WiFi w domu

• 2 odpowiedzi
    • 58 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 66 wyświetleń
  2. Problem z grami online.

• 21 odpowiedzi
    • 81 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 93 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 547 wyświetleń
  3. Router czy modem?

• 1 odpowiedź
    • 63 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 78 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 52 wyświetleń
  4. dziwny problem z internetem

• 6 odpowiedzi
    • 59 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 48 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 127 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 49 wyświetleń
  5. LTE Tmobile

• 1 odpowiedź
    • 55 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1323 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 52 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 66 wyświetleń
  6. Invalid MAC adress format

• 3 odpowiedzi
    • 57 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 91 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 101 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
  7. router archer c6

• 4 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
  8. Router na kartę sim

• 0 odpowiedzi
    • 63 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 311 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 66 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dzięki! Co do tego zanurzania się itp to oczywiście. Jemu głównie chodziło jak przez przypadek w deszczu lub coś w tym stylu się zaleje. Czy w obecnej sytuacji kupowanie Huawei jest dobrym pomysłem? To nie jest tak że google może wycofać swoje oprogramowanie z ich telefonów? I jeszcze jedno pytanko czy do tych kart pamięci Nano Memory można dostać normalnie jakieś przejściówki na SD?  
    • widać  jak nie ogarniacie tematu, to co Linus wam pokazał to nawet nie jesteście w stanie dostrzec, w TB widać jak na dłoni ze matryca nie wyrabia, HW jest po prostu za wolne i wygląda to tak jak by bufor się skończył i nagle obraz zaczyna się zlewać co nie powinno mieć miejsca na matrycy która jest przeznaczona do gier  ale ta na szczęście nie jest, no ale tego laik raczej nie wyłapie bo każdy patrzy na pierwsze sekundy a co dalej, nie chce mi się wyciągać pixow z owej przypadłości, szkoda jednak czasu na jałowa dyskusje z wami,   azgan piszczysz cały temat o TV i bóg wie o czym jeszcze a jak przychodzi co do czego to z twoich wypowiedzi można wyciągnąć mniej wniosków jak z wypowiedzi laika, taka prawda,  przekrzykujecie się na wzajem a w sumie to ślepota was ogarnia tak ze nie widzicie nic poza skrótem do matrycy,   kajdo, teoria i jej zrozumienie to podstawa jakiejkolwiek konwersacji, co w twoim przypadku nie raz zostało potwierdzone ze raczej nawet i teoria jest jałowa u ciebie,   owszem milo i przyjemnie jest poczytać zdrowe i doświadczeniem podparte wypowiedzi, ale to co  azgan i kajdo reprezentujecie to za mało by podjąć konwersacje na poziomie godnym entuzjasty,  Lab jest tak dużym Forum ze myślałem ze na temat TV można sie wszystkiego dowiedzieć zwłaszcza jak ktoś nie śledzi dziennie nowości, a tu jednak nic bardziej mylnego tak jak duże forum jest tak w temacie o TV jest wielkie , jest zachwyt ale tak naprawdę to nie wiadomo czym, i nie wiadomo jak to odebrać, i od jakiego pokroju odbiorcy przypisać, bo  z pewnością nie jest to temat w który przyciągnie entuzjastów
    • Uznali ci rękojmię?? Bo ja się będę jeszcze bujał z RMA. Wysyłam ponownie z tytułu rękojmi, jak mi nie załatwią sprawy pozytywnie zostaje rzecznik praw konsumenta.
    • Gigabyte daje gwarkę od siebie, ale tylko na wybrane modele. Kiedyś można było reklamować przez Komputronik, ale to już się skończyło z tego co pamiętam. Najlepiej kupić w porządnym sklepie to producent nie będzie miał większego znaczenia i nabywca nie będzie miał problemów z reklamacją.
    • Ja swoją oddaje na rękojmie.W ciągu 5 min mam 86stopni na 100%  (3100rpm). Już parę kart oddawałem i na gwarze nic ci nie zrobią z tym.Stwierdzą jak mi że wszystko jest ok.Pieron wie jakie mają z 4liter procedury do testów.Z tego co się dowiadywałem to tak ma być i jest w normie.Wiem że kupiłem ultra tanią karte ale w bambuko z szajsem się nie dam robić.Ty masz włożyć karte do kompa i ona na stoku ma ci trzymać temperatury i MHz.Inaczej na gwarze zleją cie sikiem prostym. Ps.Zastanawia mnie jedno. Skoro karta leci na łeb na szyje na 86 stopni to co sie dzieje dalej z czujnikami, bo nie wieże że ona tam stoi na 86.Ja mam taką kpinę że muszę dawać 850mV to jakoś sie mieści w 83 stopniach  jak sobie przestawię na 100wiatraki.Z tego co sie pytałem.To ludzie tego nie reklamują bo tak ma być i mamy to co mamy teraz.Szajs z chłodzeniem.
  • Dodaj nową pozycję...