Skocz do zawartości

Urządzenia wskazujące

Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

10953 tematów w tym forum

1. Klawiatury mechaniczne - dyskusja 1 2 3 4 228

• 5675 odpowiedzi
    • 1052083 wyświetleń
    • 5818 odpowiedzi
    • 877954 wyświetleń
  2. Myszy, podkładki, klawiatury 1 2 3 4 12

• 280 odpowiedzi
    • 87416 wyświetleń
  3. Bezkablówka

• 3 odpowiedzi
    • 96 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 32 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3990 wyświetleń
  4. g915 Logitech

• 0 odpowiedzi
    • 47 wyświetleń
  5. logitech ultrax alternatywy?

• 7 odpowiedzi
    • 208 wyświetleń
  6. Nieaktualne.

• 0 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
  7. SPC gear GK 630

• 4 odpowiedzi
    • 116 wyświetleń
  8. TKL mechanik

• 7 odpowiedzi
    • 287 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 170 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 302 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 88 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 344 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 86 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 160 wyświetleń
    • 29 odpowiedzi
    • 657 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
  9. klawiatura jednoręczna

• 0 odpowiedzi
    • 99 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 352 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 240 wyświetleń
  10. Zalana klawiatura Lenovo P50

• 0 odpowiedzi
    • 333 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 526 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Buforuje. W końcu udało mi się podejrzeć jak u mnie FF nabija zapisy. Kilka godzin przeglądania sieci, oglądania YT i mam 18GB zapisu oraz 22,5GB odczytu. Co ciekawe licznik danych na routerze pokazuje około 6GB w ciągu ostatniej doby (nie wszystko poszło do FF). Także te 26GB w ciągu kilku dni jest jak najbardziej realne.
    • Starship SN10 wylądował - tym razem im się udało :) Nie jest idealnie, bo stoi w lekkim przechyle, zrobił się mały pożar ale stoi. Manewr nie był tak imponujący jak SN8 ale dużo ognia, kurzu i nagle stoi. Super! ..... Jak to pisałem, właśnie eksplodował :( Buuum, podniosło go nieźle w górę i tradycyjnie wylądował na boku. Teraz wygląda jak rozjechany walcem :( Komentatorzy na kanale NASASpaceflight śmieszkują, że wylądował dwukrotnie ;)
    • Forum znowu strajkuje, więc nie wiem czy cytat poprawnie wejdzie. No i super czytać o takim doświadczeniu. Tylko to są twoje doświadczenia i tych kilkunastu/dziesiąt osób, które były w tym samym czasie. Pytanie czy takie tematy są poruszane na szkoleniach nadal aktualne. Odnośnie komórek, to owszem bezpodstawnie. Teoretycznie możliwe, w praktyce niespotykane. Nikt w obecnych czasach nie bawi się w wyłączanie telefonów przy tankowaniu, a jest kompletna cisza o takich wypadkach. Przypuszczam, że mit powstał z teoretycznych rozważań, ewentualnie podpartych wyładowaniami elektrostatycznymi jak ktoś wyciągał telefon z kieszeni, stojąc tuż przy wlewie podczas tankowania. Zresztą, czy ktoś by ryzykował wypadkami na własnych stacjach? https://www.orlen.pl/PL/BiuroPrasowe/Strony/PKN-ORLEN-przyspiesza-obs%C5%82ug%C4%99-klient%C3%B3w-na-stacjach-paliw-w-ca%C5%82ej-Polsce.aspx
    • Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC 10GB GDDR6X Grafikkarte 2xHDMI, 3xDP
    • Nie ma czym się jarać, są sklepy które wyślą do PL, tylko trzeba umieć szukać, zresztą dopóki nie wyślą to tak jak na wodzie pisane
  • Dodaj nową pozycję...