Skocz do zawartości

Urządzenia wskazujące

Myszki, klawiatury, joysticki, gamepady, kierownice

11104 tematów w tym forum

1. Myszy, podkładki, klawiatury 1 2 3 4 12

• 283 odpowiedzi
    • 95309 wyświetleń
    • 5841 odpowiedzi
    • 894041 wyświetleń
  2. Klawiatury mechaniczne - dyskusja 1 2 3 4 229

• 5713 odpowiedzi
    • 1076309 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 39 wyświetleń
  3. Jaka klawiatura TKL/65%/60%?

• 2 odpowiedzi
    • 99 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 70 wyświetleń
  4. Klawiatura [SPC GK530] - Problem

• 2 odpowiedzi
    • 74 wyświetleń
  5. Podkładka pod myszkę

• 4 odpowiedzi
    • 200 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 358 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 174 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 297 wyświetleń
  6. Oprogramowanie Logitech vs Razer

• 1 odpowiedź
    • 212 wyświetleń
  7. Szorujące, obcierające klawisze

• 5 odpowiedzi
    • 213 wyświetleń
  8. Myszka bezprzewodowa do 50 zł

• 5 odpowiedzi
    • 293 wyświetleń
  9. Klawiatura i myszka do 400 zl

• 10 odpowiedzi
    • 523 wyświetleń
  10. Myszka do 100 zł

• 2 odpowiedzi
    • 287 wyświetleń
  11. Redragon Storm Pro Wireless

• 4 odpowiedzi
    • 357 wyświetleń
  12. Jaka mała lekka myszka?

• 2 odpowiedzi
    • 261 wyświetleń
  13. Logitech G502 HERO

• 4 odpowiedzi
    • 720 wyświetleń
  14. Cicha myszka do grania.

• 4 odpowiedzi
    • 413 wyświetleń
  15. Cicha klawiatura

• 1 odpowiedź
    • 315 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 256 wyświetleń
  16. Dziwne zachowanie klawiatury

• 0 odpowiedzi
    • 276 wyświetleń
  17. Hama Riano

• 3 odpowiedzi
    • 342 wyświetleń
  18. Hama Riano

• 0 odpowiedzi
    • 257 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• cześć. dzięki za odp. "Złamałem się" i w nocy rozkręciłem nowego kompa, podmieniłem obecny dysk systemowy na ten nieszczęsny z kieszeni USB i próbowałem zainstalować system. Instalator pozwolił mi usunąć obecne tam partycje. Po ich usunięciu stworzyłem nową (nowe, bo w zasadzie dwie z automatu robi), ale nie kontynuowałem instalacji Windowsa, po prostu opuściłem kreator. Wsadziłem z powrotem dysk do kieszeni USB i ciągle to samo - nie widać dysku w żadnym systemie oraz nie da się go zainicjować w Menedżerze Dysków. Dobra, pomyślałem, że spróbuję na nim w takim razie zainstalować testowo Windows. Ponownie wsadziłem dysk do nowego kompa i spróbowałem zainstalować, ale się nie dało - kreator wypluł coś, że na tym dysku nie możliwe będzie zainstalowanie Windowsa 😵 Zainstalowałem tego Partition Wizarda - dysk widać, ale nie bardzo mogę wykonać jakąkolwiek operację na nim. Nie wiem - może jakaś mobilna dystrybucja Linuxa, która będzie w stanie wyczyścić ten dysk i sformatować do stanu używalności (?)
    • https://www.x-kom.pl/lista/vedws5pgw Z kodem "urodziny" wychodzi 11700 zł. Masz 32 GB RAM (pod twoje programy się przyda - do tego szybszy niż ten co wybrałeś), większy SSD, nieco porządniejszą obudowę, w zupełności wystarczającą płytę główną i przede wszystkim ekran 1440p 165 Hz z wysokim pokryciem palety sRGB. Kartę kupować póki w dobrej cenie.
    • Czyli partactwo policji i prokuratury, skoro nie było na czym opierać dowodów wyrok jest jaki jest.
    • Pani Mileno przepraszam za niedogodności. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Ustalimy czego dotyczy sprawa, przyczynę powstałego problemu i rozwiążemy sprawę.
    • Witam, mamy do sprzedania zestaw części do komputera. Wszystko jest w dobrym stanie, wyczyszczone. Można kupić oddzielnie. Zestaw: Procesor: i5-4460 / 200zł Płyta Główna: Gigabyte GA-H81M-DS2 + 2 kable SATA / 100zł Kości RAM: Kingstone 2GB+2GB / 65zł Informację od producenta od płyty głównej Link: gigabyte.pl/products/page/mb/ga-h81m-ds2rev_10#sp Kontakt: Telefon: 575557188 Zdjęcia mogę wysłać na żądanie.
  • Dodaj nową pozycję...