Skocz do zawartości

Symbian

Telefony z systemem operacyjnym Symbian

673 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 9809 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 15078 wyświetleń
  1. Nokia 3110c simlock

• 2 odpowiedzi
    • 35427 wyświetleń
  2. Nokia n 95 możliwość zwrotu?

• 1 odpowiedź
    • 16933 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 33886 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 18860 wyświetleń
  3. Archiwizacja MMS-ów

• 0 odpowiedzi
    • 18549 wyświetleń
  4. NOKIA ASHA 311

• 0 odpowiedzi
    • 32862 wyświetleń
  5. nokia e63/ e71

• 1 odpowiedź
    • 33117 wyświetleń
  6. telefon z smbianem, który?

• 0 odpowiedzi
    • 16450 wyświetleń
  7. E52 problem z internetem WiFi

• 0 odpowiedzi
    • 32463 wyświetleń
  8. Porady dotyczące Nokii N95

• 0 odpowiedzi
    • 16895 wyświetleń
  9. Nokia n8 czy n9

• 1 odpowiedź
    • 33333 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 33836 wyświetleń
  10. Nokia E52 a internet na kartę

• 0 odpowiedzi
    • 17551 wyświetleń
  11. Nokia E52 a internet na kartę

• 0 odpowiedzi
    • 17545 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 19701 wyświetleń
  12. Jak wgrać polski soft e72?

• 1 odpowiedź
    • 18763 wyświetleń
  13. Problem z Nokią N8.

• 2 odpowiedzi
    • 18199 wyświetleń
  14. Nokia N8-00

• 4 odpowiedzi
    • 37836 wyświetleń
  15. Nokia asha 210 nie czyta pdf

• 1 odpowiedź
    • 35057 wyświetleń
  16. Nokia N79 czy N82

• 6 odpowiedzi
    • 36011 wyświetleń
  17. Nokia X3 wyświetlacz

• 0 odpowiedzi
    • 20172 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 41481 wyświetleń
  18. jak wlaczyc wifi samsung i8510

• 0 odpowiedzi
    • 36151 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Czy Ty widziałeś ten film zanim w ogóle się podzieliłeś swoją opinią na jego temat? 
    • Ja myślę że to trochę przez globalna wioske. Jak się kogoś spytasz to kiedyś w Polsce nie wiało, nie było tornad itd itp.   tylko to nie prawda. Ale kiedyś żeby się dowiedzieć o trąbie na jakimś za*upiu to trzeba było przeczytać o tym w gazie o ile oni się jakoś dowiedzieli. A teraz filmik z trąbą pokona setki km w ułamku sekundy.
    • A skąd wiesz że nie wybiegli nagle na środek ulicy przed autobus jadący 50km/h? Może kierowca miał wybierać przed potrąceniem tej kobiety (przy jakiejś minimalnej prędkości) a awaryjnym hamowaniem i wywróceniem się 20 staruszek w środku?
    • A jakbyś tego dresa najpierw potrącił i strąbił, bo idzie środkiem drogi? Widzę, że mentalnie niektórzy to odnaleźli by się w krajach 3-świata z publicznymi linczami. 
    • Ogrywać od nowa ? Nawet jakby wrzucili 3-4 dodatkowe misje z Jackiem w życiu nie grałbym tego raz jeszcze od zera. Jakimś wyjściem byłoby wrzucenie tego na zasadzie DLC "wspomnień z przeszłości" które można by uruchomić bez względu na jakim etapie gry się znajdujemy.  Spoko ale chyba nikt z nas nie rozważa że gra kończy się na motywie "zostało Ci 6 miesięcy" i papa ?  Przeważająca, powiedziałbym ogromna ilość fanów na wielu forach bierze za pewniak że jeden z dodatków fabularnych skupi się na dalszych losach naszej/naszego V. Sam też nie biorę nawet pod uwagę że będzie inaczej - a to jakby nie było wymagać będzie użycia zakończenia kanonicznego, bo aż boję się pomyśleć ile bugów, glitchy i wszelkiej ilości innych problemów by na nas czekało gdyby mieli robić początek dodatku pod każde zakończenie z osobna. Obecnie Keanu jest bardzo zajętym człowiekiem bo kręci chyba 2 filmy skacząc z jednego planu na drugi; nie do końca też jestem przekonany czy nadal chciałby mieć coś wspólnego z tym projektem - chyba nie takiej reakcji mass mediów mógł oczekiwać z racji swojego "breathtaking". A ja szczerze jak bardzo go lubię tak bardzo go nie chcę w dodatkach czy DLC. Dla mnie wątek Silverhanda nadpisał wątek V w tej grze i czułem się jak taksówka dla kolesia - a wolałbym kreować swoją własną historię. 
  • Dodaj nową pozycję...