Skocz do zawartości

Symbian

Telefony z systemem operacyjnym Symbian

673 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 8726 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 12982 wyświetleń
  1. Nokia 3110c simlock

• 2 odpowiedzi
    • 34365 wyświetleń
  2. Nokia n 95 możliwość zwrotu?

• 1 odpowiedź
    • 15997 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 32999 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 17932 wyświetleń
  3. Archiwizacja MMS-ów

• 0 odpowiedzi
    • 17881 wyświetleń
  4. NOKIA ASHA 311

• 0 odpowiedzi
    • 32002 wyświetleń
  5. nokia e63/ e71

• 1 odpowiedź
    • 32193 wyświetleń
  6. telefon z smbianem, który?

• 0 odpowiedzi
    • 15776 wyświetleń
  7. E52 problem z internetem WiFi

• 0 odpowiedzi
    • 31794 wyświetleń
  8. Porady dotyczące Nokii N95

• 0 odpowiedzi
    • 16221 wyświetleń
  9. Nokia n8 czy n9

• 1 odpowiedź
    • 32420 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 32969 wyświetleń
  10. Nokia E52 a internet na kartę

• 0 odpowiedzi
    • 16684 wyświetleń
  11. Nokia E52 a internet na kartę

• 0 odpowiedzi
    • 16669 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 18823 wyświetleń
  12. Jak wgrać polski soft e72?

• 1 odpowiedź
    • 18112 wyświetleń
  13. Problem z Nokią N8.

• 2 odpowiedzi
    • 17539 wyświetleń
  14. Nokia N8-00

• 4 odpowiedzi
    • 36720 wyświetleń
  15. Nokia asha 210 nie czyta pdf

• 1 odpowiedź
    • 34118 wyświetleń
  16. Nokia N79 czy N82

• 6 odpowiedzi
    • 34858 wyświetleń
  17. Nokia X3 wyświetlacz

• 0 odpowiedzi
    • 19291 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 39746 wyświetleń
  18. jak wlaczyc wifi samsung i8510

• 0 odpowiedzi
    • 35020 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• No przestań  ewidentnie mi brzęczy konstrukcja chłodzenia. 
    • Szczepienie seniorów jest chyba tylko po to żeby szybciej umarli. W Norwegii juz wprost się mówi że nie na sensu szczepic 80+ bo powikłania są takie same bądź gorsze niż po COVID-19 przy czym szansa że senior się zarazi jest mniejsza niż że weźmie szczepionkę. Pfizer oficjalnie się przyznał że na grupach 80+ nie robiono za bardzo testów. Zresztą żeby mieć pewność co do skutków ubocznych to trzeba zrobić testy kliniczne a co ciekawe żaden producent jeszcze nie skończył testów klinicznych. Ojciec chciał teraz babcie szczepić i my to wybiłem z głowy. Ja wiem że wszyscy mają jej dość ale  bez przesady. Covid nie jest groźny tylko lockdown jest groźniejszy. Dane już jasno pokazują że przez zaniedbania mamy największą ilość zgonów od drugiej wojny światowej. Procentowy udział covid w tych zgonach jest niezmienny. Po prostu zwykle choroby nieleczone zabijają. Przecież teraz nie ma innych chorob. Bardzo dobrze że przedsiębiorcy się buntują. Pomocy brak. Kto miał dostać z znajomków to dostał kasę. Dług publiczny w 2022 będzie na poziomie Grecji.  Na zachodzie obniża się podatki a u nas zwiększa. Punkt krytyczny jest już bardzo blisko. 500+ będzie wstrzymane bo nie ma kasy, jak się okaże że wpływy z podatków są mniejsze niż przewidywano będą ciąć koszta czyli emerytury i renty. Chyba że kolejny raz podatki dowalą. Paradoks już jest taki że w drogich Niemczech wszystko już jest tańsze niż u nas. Cena nieruchomości w Polsce jest astronomiczna.  Dalej zabijamy gospodarkę żeby znajomki z rządu wykupili biznesy za bezcen bądź przysłowiowa złotówkę co jest modne ostatnio. Polska to kraj bezprawia. Kto miał styczność z sądami ten wie że sprawiedliwości tam nie ma a to co sędziowie obecnie wyprawiają to żenada. Jak byłem cięty na PO za walki i myślałem że PiS zrobi porządek bo za karuzele vatowskie się zabrał tak jednak jest inaczej. Chwała się wskaźnikami w TV że najmniejszy spadek PKB ale juz o największej inflacji nie wspominają przeć co jak dodamy jedno do drugiego to jednak Polska jest na czele najgorszych krajów. Chwała się że bezrobocie nie wzrasta drastycznie. Próbował się ktoś z was rejestrować w PUP w ciągu ostatnich 6 miesięcy? W zasadzie się nie da więc i bezrobocie nie rośnie. Co robią pracownicy z branż zamkniętych? Gastronomia czy hotelarstwo to głównie umowy zlecenie. Kryzys dopiero zobaczymy w maju jak wiekszosc firm wręczy wypowiedzenia bo umorzą im tarcze. Kto nie ma paszportu to radzę sobie wyrobić zanim kolejek nie ma bo może być tak że wstrzymia wydawanie paszportów. Bez paszportu nie wyjedziecie nawet z Polski. Schengen będzie pomału zamykane. Transport będzie normalnie jeździć ale ludzie będą mieli problem bo wprowadza tak jak kiedyś kontrolę na granicy    
    • Co tu dużo mówić, rewelacyjnie to wygląda. Jeszcze przemyślę kwestię 64 GB RAM i dodatkowego 1TB SSD na dane.  Dziękuję za pomoc. Wrócę jeszcze do tematu bliżej wypłaty środków.  Pozdrawiam  
    • @rambek911 Ostro tu Insomniac & Sony namieszało. https://twistedvoxel.com/spider-man-remastered-standalone/  Wg to co tu jest napisane, jeśli masz wersję GOTY to nie zrobisz upgrade'u do remastera... Heh.. Czyli musiałbym kupić Ultimate.
    • Podali, przecież podawałem oficjalnego linka na xbox.com. W końcu zauważyli: Sony 60$ za rok, MS 120$ za rok. To można było zauważyć przed szkodą. Miałem nadzieję, że zgodnie z plotkami zlikwidują Golda (z uwagi na nieopłacalność i dadzą granie online za darmo). Teraz zapewne zlikwidują darmową konwersję na Ultimate. Czas by Gold był jak kiedyś za 120 zł rocznie - bez żadnych gier "gratis". W nowej cenie przypadkowi casuale grający w takie gry jak FIFA, Fortnite, PUGB, CoD musieliby przejść na Sony. Jest cała masa osób które grają online a nie mają Ultimate, bo za drogo (o cebuli nie wiedzą, ta złodziejska z Pringles nie pojawiła się na żadnym z dawnych miejsc cebuli xboxforum, onlinecenter czy forum psx extreme). Na Zachodzie cebula na 3 lata jeśli obejmuje 5% graczy to dużo. Nawet jeśli ktoś zarabia bardzo dużo to nie znaczy, że będzie szastać pieniędzmi, Pełno jest casuali co grają 1 godzinę dziennie. Już z 15 lat temu widziałem badania, że chyba ze 2/3 graczy gra 1h na tydzień lub 1h na miesiąc.
  • Dodaj nową pozycję...