Skocz do zawartości

iPhone

Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

988 tematów w tym forum

1. iphon 5s - Jailbreak z Checkra1n GSM

• 1 odpowiedź
    • 60 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 163 wyświetleń
  2. Iphone 13 128gb

• 7 odpowiedzi
    • 350 wyświetleń
  3. iPhone 13 mini

• 0 odpowiedzi
    • 220 wyświetleń
  4. Bateria krótko trzyma w iPhone 7

• 1 odpowiedź
    • 447 wyświetleń
  5. support/restore

• 9 odpowiedzi
    • 624 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 286 wyświetleń
  6. aparat w iphone

• 4 odpowiedzi
    • 796 wyświetleń
  7. Trzaski w rozmowie, na whatsapp nie

• 2 odpowiedzi
    • 1070 wyświetleń
  8. Iphone 8 64gb pomoc w wycenie

• 0 odpowiedzi
    • 451 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 553 wyświetleń
  9. Iphone 13 128gb - otrzymanie zamowienia

• 4 odpowiedzi
    • 807 wyświetleń
  10. podłączania do komputera

• 2 odpowiedzi
    • 964 wyświetleń
  11. Cegła z iphone 4 S A1387

• 2 odpowiedzi
    • 626 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 792 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1366 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1047 wyświetleń
  12. Apple watch problem

• 1 odpowiedź
    • 1756 wyświetleń
  13. Pytanie o aplikację

• 0 odpowiedzi
    • 832 wyświetleń
  14. Iphone 6 nie dzialajacy przycisk

• 1 odpowiedź
    • 911 wyświetleń
  15. iPhone 5 SE nadzorowany i zarządzany

• 1 odpowiedź
    • 890 wyświetleń
  16. aktywacja iPhone

• 1 odpowiedź
    • 915 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1046 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2943 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1002 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• ile gwarancji rozruchowej?
    • @JKm. Brak funkcji funkcjonalności i YouTube to się wyklucza. Jak YT, to smartfon. Jak niepotrzebny i ma być typowo dla seniora, to niekoniecznie. Zgodzę się, że iOS jest bardziej spójny i mniej podatny na dziwaczne błędy, pojawiające się z pojawiające się z czasem, ale też ma wiele debilnych rozwiązań. Stockowa aplikacja budzika woła o pomstę do niebios. Książka telefoniczna jest nieintuicyjna. Wybieranie wielu zdjęć niewygodne. Wysyła czasem SMS na numer techniczny Apple i u mnie widnieje to jako dodatkowa pozycja na FV do zapłaty. Na zakończenie domyślny format 4:3 zdjęć dzisiaj zakrawa już o absurd, a o tym, jak to poprawnie przestawić na 16:9 można napisać całą instrukcję. Sama aplikacja aparatu również trąci myszką. iMessage oraz FaceTime IMO są rakiem. Typowo jabłkowe customy, zamiast trzymać się standardowych rozwiązaniach. To tak jak ichnim lightningiem. Wszystko połączę przez USB-C, ale nie jabłkofon. O ile kiedyś miało to sens, bo było to lepsze złącze od ówczesnych USB, to dzisiaj nie ma już żadnego racjonalnego wytłumaczenia dla jego stosowania. Oby IP14 faktycznie dostał USB-C. Wolę iOS od Androida, ale ze względu na cały ekosystem Apple, z którego korzystam, genialną obsługę gestami i rewelacyjny AirPlay. Trzeba też przyznać, że kilkuletni IPhone wciąż działa płynnie, podczas gdy Androidowa konkurencja przypomina już zombiaka. Czas wsparcia od Apple jest rewelacyjny, ale IP7 właśnie go traci, więc uważam taki zakup za nietrafiony. Nie dostaniesz aktualizacji systemu, a cena odświeżonych modeli jest odpychająca. Za tysiaka z hakiem dostaniesz przyzwoitego Androida. Natomiast w kwestii usług Google zjada Apple. Maps, Drive, Gmail. Tu nawet nie ma co porównywać. Jedynie Safari mi się ostało z jabłkowej konkurencji. Do zdjęć używam obu chmur. iCloud do szybkiej synchronizacji i podglądu, a Google Photos jako trwały backup albumów. Przez pięć lat korzystałem z flagowych Samsungów (S6, S9), od dwóch z flagowych IP (IP12Pro, IP13Pro) i nie widzę sensu w wojnie Android vs iOS. Inna religia, inne założenia, inne plusy i minusy. Wg mnie najlepiej samemu porównać i wyrobić sobie zdanie. Dla mnie wygrywa iOS, ale kilku rzeczy z Androida wciąż mi brakuje.
    • https://www.x-kom.pl/p/691994-dysk-do-konsoli-seagate-storage-expansion-card-2tb-do-xbox-series-xs.html fajna cena 
    • ha zatrzymali Froga w UK
    • Pewnie słyszeliście już o 12. generacji procesorów Intela i o tym jak mocno wybiły się wydajnością na tle poprzednich modeli, również AMD. Teraz ta dwunasta generacja zawitała do laptopów pokazując, na co ją stać! Jeżeli szukacie potężnego laptopa, to dłużej szukać nie musicie  Już teraz można kupić nowe modele od MSI wyposażone w Intel Core i9-12900H! Pierwsze dostawy ruszają  od 1 lutego, więc pozostał niespełna tydzień! Tu znajdziecie przedpremierowe produkty: https://www.komputronik.pl/search/category/1?query=promo:25.01_MSI_Premiera  
  • Dodaj nową pozycję...