Skocz do zawartości

iPhone

Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

1002 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 426 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 266 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 165 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 277 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 240 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 444 wyświetleń
  1. Telefon z WALMART

• 0 odpowiedzi
    • 302 wyświetleń
  2. Którego iPhone wybrać w tej sytuacji?

• 3 odpowiedzi
    • 738 wyświetleń
  3. iPhone 11 a 12

• 1 odpowiedź
    • 629 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 613 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 815 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 491 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1176 wyświetleń
  4. Kilka pytań na temat iPhone 13

• 2 odpowiedzi
    • 667 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 549 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 703 wyświetleń
  5. Iphone 13 128gb

• 7 odpowiedzi
    • 865 wyświetleń
  6. iPhone 13 mini

• 0 odpowiedzi
    • 799 wyświetleń
  7. Bateria krótko trzyma w iPhone 7

• 1 odpowiedź
    • 887 wyświetleń
  8. support/restore

• 9 odpowiedzi
    • 1103 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 946 wyświetleń
  9. aparat w iphone

• 4 odpowiedzi
    • 1266 wyświetleń
  10. Trzaski w rozmowie, na whatsapp nie

• 2 odpowiedzi
    • 1490 wyświetleń
  11. Iphone 8 64gb pomoc w wycenie

• 0 odpowiedzi
    • 866 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 963 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Niczego nie żyłuje tylko źle ustawiona jest krzywa napięcie - taktowanie. W praktyce dostają wyższe napięcia niż Pascal pomimo, że Ampere potrzebuje mniej od Pascala do tego samego taktowania. Przy tworzeniu krzywej na labie mieli dużą próbkę lipnych chipów lub takie z nich "indżyniery". Do tego coś im nie pykło przy robieniu nowego boosta, który i tak działa na opak w pewnym zakresie temperatur.
    • To niezle podobny setup bedziemy mieli, bo tez raczej na pewno wezme Vipery. Ja juz Fuma 2 odrzucilem. Zostawilem wybor miedzy Dark Rock Pro 4 vs Navis F240. Zobacze co z tego wyjdzie. Poki co slyszalem rozne opinie, raz ze Navis cichszy, raze ze DrPro4. Blizej mi jednak do Navisa ze wzgledow estetycznych i jednak paru komentarzy, ktore pojawily sie u mnie w temacie, ze po prostu jest to dobry wybor.  Na minus na pewno opcja zwarcia i spalenia mieszkania jak ktos tu wspomnial o ile to w ogole jest mozliwe hehe. Wczesniej nawet nie bralem tego pod uwage
    • 5 razy pod rząd brałem GP za 4 zł co miesiąc ale teraz mnie nie puściło, teraz chcą 40zł ... dlatego wziąłem ultimate za 4zl na 3 miesiące - to mnie puściło 
    • Są pewne granice Oby nie pompowali więcej watów od 3080/3090 bo to co już jest to dużo. Schłodzić daję radę, ale nie obraziłbym się jakby była lepsza wydajność i tych watów mniej. Oczywiście można iść w pełne LC w kompie. Sam się zastanawiałem, ale stwierdziłem że mi się po prostu nie chce już na stare lata, aż tak rzeźbić w kompie i później przy każdej zmianie np. GPU to wszystko rozbebeszać. W ostateczności jakieś AIO na GPU.
    • No wlasnie, Navis bedzie cichszy i ogolnie lepiej sprzet ochlodzi? Cena jest identyczna za wszystkie trzy. Kompletnie sie tu pogubilem, bo jak zaczalem grzebac to uslyszalem, ze taki Fuma 2 lepiej sie sprawdzi i bedzie cichszy, potem jak zobaczylem te testy to wyszlo, ze od Scythe jeszcze lepszy jest ten Rock Pro 4 a jak wrocilem do Navisa to znowu wyszlo, ze w ogole nie halasuje a do tego co by nie bylo wyglada lepiej
  • Dodaj nową pozycję...