Skocz do zawartości

Android

Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

8536 tematów w tym forum

  1. jaki smartfon do 2300zł

    • 0 odpowiedzi
    • 115 wyświetleń
  2. która Motorola?

    • 3 odpowiedzi
    • 877 wyświetleń
  3. Zdjęcia Google

    • 0 odpowiedzi
    • 376 wyświetleń
  4. Słuchawki do 100 zł

    • 2 odpowiedzi
    • 600 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 633 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 669 wyświetleń
  5. Zakrzywione ekrany

    • 5 odpowiedzi
    • 1528 wyświetleń
  6. Samsung S23 czy S24 Ultra

    • 3 odpowiedzi
    • 1665 wyświetleń
  7. UI systemu nie odpowiada

    • 0 odpowiedzi
    • 1020 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1886 wyświetleń
  8. Lagi DMów na Instagramie

    • 4 odpowiedzi
    • 1318 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1486 wyświetleń
  9. Instagram relacja z muzyką

    • 0 odpowiedzi
    • 1282 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2030 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3673 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1545 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3504 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1610 wyświetleń
  10. Galaxy Tab s6 czy Ipad 6gen

    • 0 odpowiedzi
    • 1946 wyświetleń
  11. Telefon do 1500zł 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 9539 wyświetleń
  12. Ladowarka indukcyjna do 200 zl

    • 3 odpowiedzi
    • 3029 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1580 wyświetleń
  13. szukam pewnej aplikacji....

    • 1 odpowiedź
    • 2324 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • może masz rację. w takim razie lepiej brać Ryzen 9 z 16 rdzeniami czy tu już w Intele lepiej iść?   Niekoniecznie ta, jest dużo różnych akwariów, więc nie aż takiego pośpiechu.
    • Cześć . Dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były zasadne. Wymieniłem już płytę na Asus Tuf B550 gaming plus. Myślę ,że tu sekcja zasilania powinna się nadać do mocniejszego procesora. 
    • Az mi sie przypomniala afera z „odnawianym” drobiem jak piersi z kurczaka przemywali szmata z ludwikiem. To chyba byl wtedy Conspol. Glosno bylo swego czasu o tym.
    • Do gier Bethesdy masz również nowe questyline'y, miejsca, overhaule walki etc., niedługo wychodzi Fallout: London do F4, który będzie wielkości DLC. Fixy to zazwyczaj jeden mod poprawiający błędy w skryptach, albo zwiększający jakieś limity pamięci i inne takie, nie zaliczam do tego rebalansów i zmiany innych problemów/niedogodności designowych, bo w tym przypadku często ktoś sobie zmienia grę pod siebie po prostu, zwiększając poziom trudności, albo modyfikując ekonomię na przykład. Poza tym tak jak napisałem - ludzie to robią, bo przede wszystkim lubią to robić, nikt ich do tego przecież nie zmusza, wiem, że to w dzisiejszych czasach ciężkie do ogarnięcia umysłem, ale można robić rzeczy dla ludzi z pasji i niekoniecznie oczekiwać zapłaty, myślę, że tacy "frajerzy" są dużo fajniejszymi i bardziej wartościowymi osobami, niż te, które po użyciu kasy samoobsługowej w sklepie oczekują zapłaty, bo wykonali pracę za kasjera xD Teksty równie smutne jak poprzedniego CEO Unity, który uznał, że jak nie monetyzujesz swojej gry, to jesteś frajer. Jeez, nie można czegoś zrobić dla funu, z dobrego serca, bo jesteś frajer od razu, co za tragiczny świat przeżarty pogonią za hajsem xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...