Skocz do zawartości

Android

Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

8536 tematów w tym forum

  1. jaki smartfon do 2300zł

    • 0 odpowiedzi
    • 133 wyświetleń
  2. która Motorola?

    • 3 odpowiedzi
    • 901 wyświetleń
  3. Zdjęcia Google

    • 0 odpowiedzi
    • 395 wyświetleń
  4. Słuchawki do 100 zł

    • 2 odpowiedzi
    • 620 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 655 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 688 wyświetleń
  5. Zakrzywione ekrany

    • 5 odpowiedzi
    • 1559 wyświetleń
  6. Samsung S23 czy S24 Ultra

    • 3 odpowiedzi
    • 1698 wyświetleń
  7. UI systemu nie odpowiada

    • 0 odpowiedzi
    • 1042 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1912 wyświetleń
  8. Lagi DMów na Instagramie

    • 4 odpowiedzi
    • 1341 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1509 wyświetleń
  9. Instagram relacja z muzyką

    • 0 odpowiedzi
    • 1301 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2051 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3715 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1563 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3538 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1629 wyświetleń
  10. Galaxy Tab s6 czy Ipad 6gen

    • 0 odpowiedzi
    • 1966 wyświetleń
  11. Telefon do 1500zł 1 2

    • 32 odpowiedzi
    • 9600 wyświetleń
  12. Ladowarka indukcyjna do 200 zl

    • 3 odpowiedzi
    • 3051 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1597 wyświetleń
  13. szukam pewnej aplikacji....

    • 1 odpowiedź
    • 2347 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamontowałem wczoraj tego Alienware i pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to , ze jak jest nawet niezbyt jasne swiatlo w pokoju to czern jest brązowoczerwona.... Od swiatla w pokoju... Trzeba bedzie grac w piwnicy.  Druga rzecz to czy w trybie HDR1000 da sie gdzies podkrecic saturacje kolorow? Nie wiem czy przez granie w DCP-3 mi tak zostalo ale kolory wygladaja na blade, w standard bez hdr rażą w oczy... ale w HDR sa dość blade... Na tym moim bieda TV mu7000 tez w hdr kolory sa zywsze... Cos mozna z tym zrobic?
    • No przecież nie zakładam. Ten jeden blok na który trzeba by obsiać 670 kilometrów kwadratowych kukurydzy to jak pisałem 8,1% obecnej mocy cieplnej warszawskich elektrociepłowni. Lokalne źródła ciepła - jak najbardziej, tylko czym opalane, bo przecież nie przydomowe reaktory jądrowe.
    • Problem w tym że ja nigdzie nie pisałem o konkretnym modelu płyty głównej tylko wyszstkich tanich płytach asrocka, Ty twierdzisz uparcie że ja złapałem się jakiegoś modelu. Nie, mówię o tanich asrockach bo odkąd pamiętam czyli 15 lat wstecz, gdy wychodziła jakaś podstawka to polecane były tanie asrocki bo były tanie. Jak normalne płyty staniały patrz msi Asus gigabyte to już nikt nie polecał ty h tanich asrockow i tylko o to mi chodzi. To jest temat który się przewija od lat i to wielu. I powtórzę, cały paradoks polega na tym że tych tanich asrockow bronią ludzie którzy nie mają tych płyt bo woleli dopłacić do czegos lepszego. Powtórzę po raz ostatni. Nie liczą się słowa a czyny.    Jeszcze tylk o dodam że nie można porównywać cen sprzed lat mówię o Tomahawk B450 bo to było dawno temu. Natomiast znów mówimy o wyborze Tomahawka a nie asrocka. 
    • TV Samsung dodaje jeden plik, nie wiem jak inni producenci
×
×
  • Dodaj nową pozycję...