Skocz do zawartości

Android

Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

7639 tematów w tym forum

• 62 odpowiedzi
    • 207385 wyświetleń
  1. Następca HTC U11 tak do 2500 zł…

• 9 odpowiedzi
    • 333 wyświetleń
  2. Smartphone z Androidem do 1100

• 4 odpowiedzi
    • 95 wyświetleń
  3. Wymiana ekranu samsung a70

• 1 odpowiedź
    • 89 wyświetleń
  4. S9+ na cos nowego

• 14 odpowiedzi
    • 4058 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 104 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 101 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 135 wyświetleń
  5. Zamiana funkcjami głośników.

• 0 odpowiedzi
    • 82 wyświetleń
  6. Mi a2 lite A10 problem

• 4 odpowiedzi
    • 706 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 90 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 202 wyświetleń
  7. Smartfon 6/128

• 13 odpowiedzi
    • 110 wyświetleń
  8. Huawei bootloader

• 0 odpowiedzi
    • 98 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 80 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 80 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 97 wyświetleń
  9. smartfon do gier 1 2

• 25 odpowiedzi
    • 134 wyświetleń
  10. podłączenie telefonu do TV

• 2 odpowiedzi
    • 183 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 95 wyświetleń
  11. Ktory Xiaomi wybrać? 1 2

• 34 odpowiedzi
    • 152 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 90 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 917 wyświetleń
  12. Huawei Zdrowie

• 2 odpowiedzi
    • 89 wyświetleń
  13. Słuchawki bezprzeowodowe

• 4 odpowiedzi
    • 81 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Czego się obawiałeś, tego że nie chce dostać bana na forum przez linki do konkurencji?  4h i to nawet się nie spiesząc. Ale wiem, są osoby które spędziły tam 10-20h, są też osoby które nie widzą różnicy między 60 a 144 Hz, inny poziom po prostu, szanuję i rozumiem.  Nie podałem nic, bo nie mogę. Czy ja wiem czy to problem danej osoby? Może po prostu konstruktywna krytyka? To jest ocenianie na chłodno, kiedy nie jesteś nahajpowany, jak masz uczucie "hajpu" to już wiedz, że z oceny poniżej 9-10/10 nie będzie Ci łatwo zejść, i nie znajdziesz błędów tam gdzie są.    Bardzo dobre może nie, ale po prostu dobre. No właśnie, książki były co najwyżej dobre i do tego poziomu CDPR dociągnął. 
    • Nie czepiajcie się Piły.Zrobił coś fajnego, sprzedał z jakichś tam powodów. Od samego początku, jeszcze z czasów pc.com.pl (tak to się nazywało przed labem?), ja i Piłę i serwis pamiętam z jak najlepszej strony. Aż kusi pytanie "co u Gosi słychać?" Niemniej Piła zarobił na tym. Mnie przy takich projektach, gdzie pracuje sporo ludzi, zawsze intrygowała nieco inna kwestia, mianowicie Trochę jakby nie moja sprawa, ale mam wrażenie, że sporo takich ludzi zostaje zwyczajnie na lodzie, tracąc po drodze sporo czasu i wkładając sporo energii w coś, co nie jest ich. Choćby ten nasz Rysiek zamordysta i inni modowie - nie wiem czy są odpowiednio wynagradzani, bo jakość forum jest w ogromnej części też ich zasługą, ich pracy.
    • Hej, wszystkie wybrane przez ciebie TV-ki są podświetlane krawędziowo od dołu do góry a wiec będą miały słabą czerń, Samsung z uwagi na matryce VA tą czerń będzie miał troche lepszą ale tylko patrząc idealnie na wprost ekranu, schodząc troche do boku już matryca VA stopniowo traci kontrast a wiec oglądając TV np. w formie rodzinnej tylko jeden użytkownik jest w stanie osiągnąc 100% kontrastu reszta traci w raz ze zwiększeniem kąta patrzenia. W LG jest matryca IPS i do 178 stopni nie zmienia ona kontrastu a wiec patrząc na wprost jak i z boku obraz jest identyczny. Dodatkowo jako jedyny w tej przekątnej ma 120Hz matryce, no chyba ze uda ci się gdzies jeszcze kupic sony 49 XG8396 ale raczej już nie osiągalny. Bierz LG masz teraz w euro cene 1999zł a w Media Expercie 2799zł https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-49sm8600-uhd-4k-a7-g2-nano-cell-hdr-pro-thinqai-pilot-magic-tv?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=45988a729df28f554d96a5b9932b17e1
    • Jak wymienisz na i3 4150,to zmiana będzie odczuwalna. Ale lepiej dołożyć 50-100 zł i za niecałe 200 zł masz i5 4460 i5 4460
    • Może bardziej powszechny, ale problem wiecznych dzieci nowy nie jest.
  • Dodaj nową pozycję...