Skocz do zawartości

Android

Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

8530 tematów w tym forum

1. Zakrzywione ekrany

• 3 odpowiedzi
    • 150 wyświetleń
  2. Samsung S23 czy S24 Ultra

• 3 odpowiedzi
    • 204 wyświetleń
  3. UI systemu nie odpowiada

• 0 odpowiedzi
    • 56 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 650 wyświetleń
  4. Lagi DMów na Instagramie

• 4 odpowiedzi
    • 401 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 443 wyświetleń
  5. Instagram relacja z muzyką

• 0 odpowiedzi
    • 529 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1133 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 1930 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 719 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2388 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 849 wyświetleń
  6. Galaxy Tab s6 czy Ipad 6gen

• 0 odpowiedzi
    • 1000 wyświetleń
  7. Telefon do 1500zł 1 2

• 32 odpowiedzi
    • 7079 wyświetleń
  8. Ladowarka indukcyjna do 200 zl

• 3 odpowiedzi
    • 1983 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 856 wyświetleń
  9. szukam pewnej aplikacji....

• 1 odpowiedź
    • 1326 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1648 wyświetleń
  10. xiaomi redmi note 12pro

• 6 odpowiedzi
    • 2605 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1656 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1547 wyświetleń
  11. smartphone do zdjęć

• 0 odpowiedzi
    • 1164 wyświetleń
  12. Xiaomi 13 / Xiaomi 14

• 1 odpowiedź
    • 1842 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• @lukadd zawsze można zamontować Noctue na trytki, problem solved
    • Potrzebuję kupić dysk SSD o pojemności 1TB do starszego laptopa (standard M.2 2280, NVME 3.0 x4). Najbardziej chciałbym, żeby się zbytnio nie grzał. Laptop służy tylko i wyłącznie do przeglądania internetu, oglądania filmów i tego typu prostych czynności. Raz na jakiś czas przegram jakiś większy plik (50-150GB) i w zasadzie nic poza tym. Myślałem o Lexarze NM620, Samsungu 980, albo KIOXIA EXCERIA G2. Chyba że polecicie coś innego? 
    • Będę wdzięczny za dodatkowe wskazówki.
    • Tak myślałem  że te dwa pajace dadzą głos 
    • Mam tapetę pulpitu gdzie jest dużo szarych odcieni - krajobraz gór w jesieni . Po raz pierwszy zauważyłem drgania szum właśnie na tych miejscach na pulpicie w Philipsie Evni i Samsung G8, choć Evnia była bardziej widoczna . Gdy to po raz pierwszy zauważyłem to zacząłem widywać to częściej w innych momentach pracy na monitorze . To jak z rysą w samochodzie, jak pierwszy raz zauważysz to będziesz ją widział już zawsze . Kiedyś ktoś tu na forum pisał o tym, że oledy potrafią " mrowić" w niektórych kolorach i poziomie jasności . Dlatego bardzo mnie to ciekawiło czy powtórzy się to na MPG321 . Zachowałem tę samą tapetę , ten sam kabel DP - żadnego szumu . Ewidentnie to wyeliminowano .    Ramkę MSI MPG321URX ma identyczną jak Samsung G8 - malutka wąska - mówię o krańcach matrycy tuż z tyłu . Zaś plastikowa obudowa jest przymocowana do matrycy już wewnatrz zasilacza , trzeba uważąć podczas przesuwania żeby nie wyginać mocno gdyż można coś uszkodzić - matryca MSI jest bardzo wąska , dla mnie mogła być tak gruba jak w G8 ( cała obudowana  im bliżej środki tym grubsza jako jednolita obudowa ) - tutaj w MSI i Asus ROG jest niestety bardziej podatna na wygięcie i uszkodzenie .  Reasumując obraz MSI lepszy jak w G8 zdecydowanie w końcu parametry mówią same za siebie , ale obudowa wg mnie w G8 lepiej się prezentuje zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa . Widać, ze zaczerpnięto część  cech  po G8 ( wąska ramka boczna matrycy  oraz naklejona folia na matrycy ), jednak z części zrezygnowano - obudowa i brak zewnętrznego zasilacza . Wolałbym jednak mimo to mieć zasilacz w podłodze niż z tyłu - zobaczymy jak będzie się zachowywał przez kolejne miesiące, mam nadzieje że nie odezwa się cewki przetwornic . Czas pokaże. 
  • Dodaj nową pozycję...