Skocz do zawartości

Drukarki i skanery

Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

4238 tematów w tym forum

1. Problem z drukarką HP 2015dn

• 2 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
  2. Lexmark MB3442i

• 0 odpowiedzi
    • 46 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 49 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 117 wyświetleń
  3. Hp deskjet 6075

• 0 odpowiedzi
    • 82 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 315 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 160 wyświetleń
  4. Wymiana tonera w Brother HL-1110

• 1 odpowiedź
    • 367 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 133 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 210 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 173 wyświetleń
  5. Drukarka HP3775

• 0 odpowiedzi
    • 167 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 213 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 178 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 25648 wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 36995 wyświetleń
  6. HP GT 5820

• 0 odpowiedzi
    • 214 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 291 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 36028 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 335 wyświetleń
  7. Drukarka do 300zl

• 3 odpowiedzi
    • 352 wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 69172 wyświetleń
  8. Jaka drukarka z tanimi tuszami? 1 2

• 34 odpowiedzi
    • 78981 wyświetleń
  9. Mobilna drukarka w terenie

• 2 odpowiedzi
    • 500 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 678 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Moje zdanie o exach jest znane chyba każdemu, kto ze mną gadał na tym forum, więc pytanie z dupy.  Ale jedziemy. Sony kupiło takie potężne studia jak: Valkyrie Entertainment, Bluepoint Games, Fabrik Games,    Firesprite, Nixxes Software, Housemarque, Insomniac Games i Audiokinetic. W tym czasie Microsoft kupił: ZeniMax Media (Beth, Alpha Dog, id Software, Arkane, MachineGames, Tango Gameworks, Roundhouse), Obsidian Entertainment, inXile Entertainment, Playground Games, Compulsion Games, Undead Labs, Ninja Theory, Mojang, Undead Labs, Double Fine. Teraz dochodzą im kolejne duże studia, wydające multiplatformy.  Największym problemem jest to, że Sony przez lata bazowało na swoich studiach lub studiach, które robiły gry dla nich na zlecenie, natomiast MS po łyka studia, które wydawały do tej pory gry na wszystko i robi sobie w ten sposób exy. Obrona MS, bo łojezu, gejpassa dajo, to jest przejaw braku zdrowego rozsądku, bo MS nie będzie dobrym wujkiem, tak jak nie był w innych branżach, w których jest lub był bliski monopolu.  Nie wiem, co Ty zamierzasz z tym zrobić. Ale ta absurdalna radość części tutaj obecnych, bo coś trafi do gejpassa, jest wręcz abstrakcyjna. Ludzie się cieczą, że na danym rynku firma zbliża się do monopolu xD I nie mają w głowie żadnej lampki ostrzegawczej, że przecież MS chce na tym gejpassie zarabiać. Dojdzie do poziomu Netfliksa i się zaczną podwyżki, promki znikną, a w przyszłości sam model dystrybucji może pójść w stronę czystej subskrypcji. I wtedy się wszyscy posrają ze szczęścia.
    • Jak obstawiacie ceny rx6500xt. Wydajność ma być na poziomie rx5500xt 4GB… mój tym 1799zl za najtańsze wersje  
    • Nie wiem czy to dobra oferta ale msi 3080 suprim x jest w mediaexpert za 7 599zl  ja chyba się przymierze do zakupu bo co tego do zrozumiałem suprim x to najlepsza 3080 jeśli się mylę to poprawcie mnie 
    • Jest spora różnica między przejęciem względnie małego, wieloletniego partnera i jego rozwijanie a przejęciem molocha wielkości Zenimax czy teraz jeszcze większego Activision Blizzard. M$ jak WOŚP,  gamepass za 4zl do końca świata i jeden dzień dłużej
    • i co takiego my jako gracze mamy zrobic? Mamy zbojkotowac game passa i zamiast placic 4zl za 3 miesiace z setka gier mamy isc do sony i kupic 1 gre za 300?;o
  • Dodaj nową pozycję...