Skocz do zawartości

Drukarki i skanery

Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

4430 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 40 wyświetleń
  1. Blokada papieru Epson wf-3620

    • 2 odpowiedzi
    • 312 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 987 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 328 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 844 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1179 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 768 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1248 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1107 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1336 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1088 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1459 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1628 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1332 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1510 wyświetleń
  2. Drukarka/3w1 do domu

    • 3 odpowiedzi
    • 2600 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1210 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1955 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1283 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1316 wyświetleń
  3. Drukarka do 300 zł

    • 2 odpowiedzi
    • 1801 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1462 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3908 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1698 wyświetleń
  4. drukarka

    • 1 odpowiedź
    • 2468 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hej, wracam z tematem swojej obudowy Regnum RG2 i wentylatorów. Ostatecznie będę montował jakieś 120mm. Mam 2x Fluctus ARGB 2xArctic P12 PWM 2x Stratus 120 PWM. Chce je zamontować 1x tył, 1 na Fera 5, 2x przód. Jeżeli chodzi o wentyle z przodu to zauważyłem, że od wewnętrznej strony obudowy przy kratce praktycznie każdy jest b głośny ;/ Odsunę go trochę od kratki i jest już ok ale na samej kratce to bardzo głośno słychać. Jeżeli zamontuje je z drugiej strony tak jak pokazane na fotce front to jest dużo ciszej ale też jakby słabiej wieje przez te kratki. Zastanawiam się jakie będzie najoptymalniejsze ustawienie tych wszystkich wentyli i co robić z przodem? Dać 2x wewnątrz z mniejszymi obrotami w środku czy na zewnątrz z większymi? wg producentka powinny być na zewnątrz. tutaj 1 testowo był od wewnątrz https://imgur.com/QiXuKbq
    • Może jakieś skoki mocy trigeruja zabezpieczenie. Zasilacz ma już dwa lata wiec w jakimś stopniu się zużył.
    • Dobra, łącznie 8h za mną, zainstalowałem wszystkie gry jakie mogłem aby popatrzeć. Wad nie stwierdzam. Tu wszystko jest w miarę sensowne i w miarę logiczne. Usunałbym jedynie 3 z 5 trybów HDR bo te akurat nie mają żadnego większego sensu. Jak nie wywali jakiegoś martwego piksela w 28 dni to zostaje. Jak wywali wleci druga sztuka, bo nic lepszego nie da się kupić. Ale nadal, w trybie z peak do 1080 nit, jasność jasnych scen mogłaby być jeszcze trochę jaśniejsza. Jest przepaść względem Asus, ale no nadal chciałoby się więcej  A może już mam skrzywioną psychę po kontakcie z TV QD-OLED bo te czasami masakrują gałki jasnością Aaaaa, w SDR jasność jest dojechana totalnie. Ani MSI, ani Asus nie mają startu. Na 100 nie da się używać jest tak jasno.
    • No tak,podczas gra...ale 35 minut stresowania kombustorem przelecial(dłużej nie miałem czasu). No wiem że to nie jest topowy zasilacz,ale niby Golda ma,więc niby nie jest tragicznie   Tempy podczas grania w normie,grafika chyba 63C.ehhhh    
    • Zgadza się, tylko u mnie nie ma się co grzać CPU i GPU po UV Ale jak najbardziej masz rację, bezwładność cieplna chłodzeń robi robotę, gdy nagle sprzęt zostaje poddany obciążeniu  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...