Skocz do zawartości

Drukarki i skanery

Dyskusje na temat drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych (skanero-kopiarko-drukarek)

4429 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 20 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 227 wyświetleń
  1. Blokada papieru Epson wf-3620

    • 2 odpowiedzi
    • 399 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1075 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 413 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 924 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1255 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 843 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1324 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1182 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1411 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1546 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1717 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1406 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1585 wyświetleń
  2. Drukarka/3w1 do domu

    • 3 odpowiedzi
    • 2686 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1284 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2041 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1357 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1393 wyświetleń
  3. Drukarka do 300 zł

    • 2 odpowiedzi
    • 1874 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1521 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3921 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1711 wyświetleń
  4. drukarka

    • 1 odpowiedź
    • 2503 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • tego seasonica mam za 423 złotych, https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-750-80plus-gold-750w-p1401082, ale zastanawiam się czy nie ma czegoś lepszego w tych pieniądzach, corsair czy jakiś bequiet nie będzie lepszy? 
    • Mam sw4 na testach i chce wiedzieć, czy to jest normalne, że jak się wyłącza komputer i zwalnia sw4 to słychać jak skrobie jakieś max 2 sekundy.
    • Ja wczoraj napisałem, ale ktoś usunął post bo chyba byłem jak zawsze mało kulturalny.  Na reddit bodaj 2 dni temu typ zmierzył jasność w jasnej scenie w grze na Asus i Gigabyte.  Asus niecałe 130 nit  Gigabyte niecałe 270 nit  Ktoś kto zezwolił na wypuszczenie do sklepu Asus powinien stracić od razu pracę. Ten monitor odbije im się srogą czkawką. Forum tam płonie totalnie, bo naiwni uwierzyli w "update" który od 3 miesięcy nie wyszedł i pozostawiali monitory zamiast zrobić zwroty. Ludzie są banowani, posty usuwane Jeśli chodzi o jasność Gigabyte i feeling z gier to jest totalny kosmos.  Dla mnie tryb 400 nie ma sensu, dlatego też Asus nie został. W trybie 1000 taki Cyberpunk czy Calisto wyglądają w kwestii świateł zupełnie inaczej. Wystarczy tylko zrobić sobie porównanie zmieniając tryby. Wszystkie lampy, diody, neony, no to jest różnica kolosalna.  Dlatego tak śmieszy mnie jak @Phoenix. pisze o wypalaniu mu oczu w LG którego miałem tydzień w domu. Przecież to są 2 różne światy.  
    • Odpowiedź może być prostsza niż się wydaje - większość ograła to dawno temu na konsoli i zapomniała już o istnieniu tej gry.
    • Raczej nie ma ciśnienia na RT założenie jest takie, że ma sobie jako tako radzić w 2K i 4K i nie ma ciśnienia na maksowanie ustawień graficznych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...