Skocz do zawartości

1312 tematów w tym forum

• 1 odpowiedź
    • 179 wyświetleń
  1. Serwer z raid 1 - 2xnvme

• 8 odpowiedzi
    • 1586 wyświetleń
  2. Synology DS713+ i update DSM

• 0 odpowiedzi
    • 133 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1128 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 298 wyświetleń
  3. Konfiguracja DNS Windows 2019

• 3 odpowiedzi
    • 185 wyświetleń
  4. Serwer portów RS-232

• 1 odpowiedź
    • 283 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 844 wyświetleń
  5. Serwer VPS konfiguracja DNS

• 12 odpowiedzi
    • 471 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 255 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 176 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 277 wyświetleń
  6. Jaki UPS do QNAP TS-453D

• 2 odpowiedzi
    • 381 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 558 wyświetleń
  7. WD MyCloudEx2Ultra

• 0 odpowiedzi
    • 358 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 508 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 571 wyświetleń
  8. Kupno Serwerowni

• 4 odpowiedzi
    • 658 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 969 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 656 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 876 wyświetleń
  9. Monitoring, serwer domowy

• 1 odpowiedź
    • 657 wyświetleń
  10. IP w adresie strony Synology

• 13 odpowiedzi
    • 1211 wyświetleń
  11. Kopia na drugi dysk.

• 4 odpowiedzi
    • 723 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 799 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Zwiastun taki sobie, liczyłem na pełni remake jak w przypadku mafii którą pokochałam i uważam  ja za grę lepsza pod względem klimatu, atmosfery oraz przedstawienia fabuły niż oryginał, tutaj dostaniemy dokładnie to samo z nowymi perfumami plus cenzura mech. No ale i tak pewnie kupię i zagram Ale mimio wszystko stracone okazja 
    • Z zakresu powikłań neurologicznych pocovidowych jest jeszcze coś takiego jak mgła covidova. Jakiś czas temu  obowiązek noszenia maseczek został uregulowany ustawą.  Mimo to sądy nadal uniewinniają ukaranych (już w tym nowym stanie prawnym). Gdzieś widziałem ktoś wrzucił skan sprawy z kwietnia tego roku. Ponadto: https://www.rp.pl/prawo-karne/art8614851-mandat-za-brak-maseczki-po-zmianie-przepisow-wciaz-do-podwazenia    
    • Intel przeprowadził już pierwsze testy procesorów Meteor Lake Autor: Zbyszek | źródło: Intel | 16:29 Już za 2 dni odbędzie się premiera procesorów Core 12. generacji (Alder Lake-S), zbudowanych z 8 wydajnych i 8 efektywnych rdzeni. W drugiej połowie 2022 roku zadebiutują ich odświeżone wersje w postaci CPU Raptor Lake-S, które otrzymają 8 wydajnych rdzeni i dwukrotnie więcej, bo 16 oszczędnych rdzeni. Z kolei w 2023 roku na scenę wkroczyć mają procesory o nazwie kodowej Meteor Lake-S. Dla Intela będą to pod wieloma względami procesory przełomowe - będą one produkowane w nowej litografii Intel 4, a także otrzymają budowę modułową, podobnie jak Ryzeny od AMD. W Meteor Lake-S znajdą się także nowe rdzenie x86 - w postaci wydajnych rdzeni Redwood Cove i efektywnych rdzeni SkyMont. W maju Intel poinformował o wyprodukowaniu pierwszych próbek modułu compute dla procesorów Meteor Lake-S, czyli chipów krzemowych zawierających rdzenie CPU x86. Teraz producent pochwalił się kolejnymi postępami w przygotowaniu tych procesorów - moduły z rdzeniami krzemowymi zostały zmontowane wraz z pozostałymi rdzeniami jakie będą budować te procesory. Wykonano też pierwsze uruchomienie próbki procesora Meteor Lake-S, pobierając pierwsze wyniki wydajności. Zmierzona wydajność, jak stwierdził Pat Gelsinger, okazała się być bardzo wysoka i zgodna z przyjętymi oczekiwaniami. Przypomnijmy, że w procesorach Meteor Lake-S poza rdzeniami CPU znajdzie się też zintegrowany układ IGP Gen 12.7 i kontroler pamięci DDR5 i magistrali PCI-Express 5.0, a całość CPU ma się składać z przynajmniej trzech odrębnych układów krzemowych - jednym z rdzeniami CPU, drugim z układem IGP i trzecim chipem zawierającym pozostałe elementy w tym kontroler pamięci RAM.
    • Robię ostatnio modernizację kompa. Z grubsza wygląda to tak: Proc: Ryzen R5 2600 Chłodzenie CPU: SPC Fortis 3 Mobo: Gigabyte B450 Aorus Elite Ram: Goodram IRDM 16GB @ 2933MHz (single channel) GPU: MSI RX 6600 XT GAMING X SSD M.2: A-Data XPG SX8200 Pro 512GB + inne na SATA3 Buda: Jakiś przewiewny full tower od TT Zasiłka: Seasonic S12II-650GB Użytkuje to w 1440p. Dla odprężenia głównie CS:GO (który ma kopa na Zen 2 i Zen 3), mam ochotę też na Far Cry 6 w najbliższym czasie. Jest sens upgrade CPU?  
    • Tyle, że tych masochistów jest chyba więcej niż prawilnych PCMR.  Po ograniu gdzieś 1/3 gry muszę stwierdzić, że z trójki 5, 6 i New Dawn to 6 chyba najbardziej mi się podoba. Yara bardziej mi podeszła niż Montana z poprzedniczek. Nie to, że była zła ale nie miała tego czegoś. Ale to samo mam też z kultową 3, Rook Island jakoś średnio mi podeszło. Bardziej podobał mi się Kyrat i Oros.  Bardzo też podoba mi się, że Nasza postać ma z powrotem głos i w przeciwieństwie do mietka z 4 ma już jakiś charakter. Kurde, już nawet Takkar brzmiał "charakterniej", mimo że dialogi to tam nie były zbyt rozbudowane. I odnoszę wrażenie, że część rzeczy w 6 jest tylko dlatego, że była wcześniej i tyle. Żadnej otoczki zbudowanej wokół łowienia rybek czy myślistwa. Po prostu są i tyle, no chyba że jakimś cudem nie dotarłem do tego.  
  • Dodaj nową pozycję...