Skocz do zawartości

14 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 245 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 568 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 215 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 175 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 183 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 179 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 994 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1621 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1916 wyświetleń
  1. Laptopy z nowymi Ryzenkami

• 9 odpowiedzi
    • 5919 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1751 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1676 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2981 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1685 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• To jeszcze szybciej będe przechodził.
    • Witam serdecznie, mój leciwy laptop, który wiernie służył ponad 8 lat już mocno niedomaga dlatego mam nadzieję, że pomożenie mi w wyborze czegoś co posłuży przez min. 5 lat.   Potrzebuję nowego laptopa z systemem: - laptopa do pracy biurowej (poczta, przeglądarka, pakiet office, czasem lekka obróbka zdjęcia i wrzucenie do na www oraz otwieranie dużych pdf'ów w celu sprawdzenia literówek i ewentualnych błędów grafika) - matryca ok 15 cali z możliwie dobrym odwzorowaniem i pokryciem kolorów - dysk ssd i ew hdd ale to nie jest konieczne, oddzielnej karty graficznej nie potrzebuję - wielkość, waga i czas pracy na baterii bez znaczenia - koniecznie klawiatura numeryczna! - obudowa o ile to możliwe aluminiowa o współczesnej, biznesowej stylistyce a nie tandetny plastik, cichy system chłodzenia (chociaż przy pracy biurowej każdy mam nadzieję będzie cichy) i żadnych gejmingowych wynalazków   Kwota może podlegać modyfikacjom jeżeli będzie warto;)   Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie
    • Witam. Potrzebuję pomocy/rady przy upgradzie aktualnego komputera. Tak jak w temacie budżet który posiadam to +/- 6500. Prócz aktualizacji zestawu, biorę również pod uwagę sprzedaż obecnego sprzętu oraz złożenie czegoś nowego.  Obecny sprzęt:  Płyta:  MSI Z370-A PRO   Procek: i5 8400   Grafika: GTX 1080 Armor   Ram 16 gb Fury, DDR4, 8 GB,2666MHz, CL15   Dysk Jeden leciwy już ssd od adaty 126 gb.    Obudowa: Stara jak świat od Silentium    Z góry dziękuję za pomoc.    
    • Tak Ci się tylko wydaje, przy takiej cenie gier będzie ona spadać jeszcze szybciej.
    • Witam. Sprzedaję RTX 2080 MSI TRIO karta oczywiście sprawna, u mnie cewek nie słychać i z góry piszę nie daję gwarancji na to że u przyszłego nabywcy nie będą się odzywać. Sprzedaję ponieważ 5700XT mnie wystarcza. Poza allegro oczywiście taniej, mile widziany odbiór osobisty - LESZNO.   https://allegro.pl/oferta/rtx-2080-msi-gaming-x-trio-x-kom-gw-do-06-2022-9451597322
  • Dodaj nową pozycję...