Skocz do zawartości

51 tematów w tym forum

• 619 odpowiedzi
    • 61903 wyświetleń
  1. Zablokowanie 19 Lip 2020    Tydzień akcesoriów – ceny niższe nawet o 75%

• 0 odpowiedzi
    • 0 wyświetleń
  2. Zablokowanie 17 Lip 2020    Złap rabaty do 45% w muzycznej promocji

• 0 odpowiedzi
    • 0 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 0 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 132 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 207 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 220 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 228 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 165 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 167 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 162 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 155 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 486 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 480 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 549 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 486 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1067 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 735 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1161 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 996 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 878 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1716 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Siema kupił ktoś f1 2020 na pc w wersji pudełkowej? Jak tak to ile jest płyt w środku?  
    • O czym Ty w ogóle mówisz. Dudę wybrali ludzie, którzy w ogóle nie mają szerszego dostępu do mediów. Dokładnie tacy ludzie, do których trafia "Kill LGBT"  oraz palenie plakatów u sąsiada żeby "dziecka nie pedalić". Reszta to grupa "daj 500 bo nie przeżyję do pierwszego" i niezdecydowani. Wyborcom Dudy nie przeszkodziły kłamstwa prezydenta na temat ułaskawienia pedofila, ani nawet list Kaczyńskiego czy oskarżenia Macierewicza. Ale już Stuhr, Wojewódzki i Lis ich tak zdegustowali że uderzyli w stół. Śmiech na sali. I właśnie tej hipokryzji nie rozumiem. Z jednej stroni mówisz że nie zagłosujesz bo takie to wszystko brudne jest, z drugiej wręcz zachęcasz do składania obietnic z kosmosu i wycofanie się z nich zaraz po wyborach.  I jeszcze to że zbyt nachalnie się umizguje to nie przejdzie.
    • Witam wszystkich, bo jestem nowy na tym forum. Zarejestrowałem się specjalnie, ponieważ jest tu spory i "żywy" wątek na temat RDR2.  Rzadko gram w tego typu gry bo gram przede wszystkim w strategie i symulatory. W RDR zacząłem niedawno licząc na klimatyczność gry, bo dla mnie to jest jednym z największych atutów. I nie zawiodłem się. Najlepsza gra w jaką dotąd grałem do była pierwsza Mafia i myślałem, że nikt nic lepszego już nie stworzy, że może być ewentualnie tylko coś dorównującego. Chyba się myliłem. RDR2 chyba jest jednak lepsza. Wsiąknąłem w grę "po uszy", trafiła w 110% w mój gust. Delektuję się nią i boję się zbyt wcześnie skończyć. Obecnie mam 50 godzin i dopiero co ukończyłem 2 rozdział. Ta gra, to po prostu mistrzostwo świata. Absolutne. Z gier Rockstara grałem tylko w GTA V i moim zdaniem ta do RDR2 nie ma nawet startu. Dobra, poprawna produkcja i tyle. Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - czy jest możliwość przekładania przedmiotów z torby Arthura do juków konia? Jeśli tak, to w jaki sposób? W torbie brakuje często miejsca, a na koniu mam tylko broń i ubrania.  Drugie pytanie, to kto skupuje takie rzeczy jak tytoń do żucia i kokaina do żucia? Prawie tego nie używam a często w obozach likwidowanych bandytów to znajduję. Mam tego pełno w torbie i nie mogę zabrać, tak więc nie mogąc tego "spieniężyć" .  Gram na PC.  
    • Ewidentnie była to wada techniczna , klawka poszła do szafy i wskoczył K95.
    • No właśnie nie. W sumie przy próbie ustawienia wyżej OC procka sugerowałem się m.in. Twoimi wypowiedziami w tym zakresie. Wiem jakie masz zdanie na temat wypalarek. W  jakiś sposób zainspirowałeś mnie do tego OC. Zastanawiam się tylko czy te testy, które już przeprowadziłem wystarczą, czy też należy coś jeszcze przeprowadzić. 
  • Dodaj nową pozycję...