Skocz do zawartości

502 tematów w tym forum

• 3457 odpowiedzi
    • 254785 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 92 wyświetleń
  1. Promocja Mikołajkowa w x-kom

• 0 odpowiedzi
    • 142 wyświetleń
  2. Cyber Monday w x-kom

• 0 odpowiedzi
    • 141 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 226 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 314 wyświetleń
  3. Promocja Mundial TV i akcesoria

• 0 odpowiedzi
    • 175 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 150 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 216 wyświetleń
  4. Tydzień z Yeelight

• 0 odpowiedzi
    • 151 wyświetleń
  5. Promocja na akcesoria

• 0 odpowiedzi
    • 227 wyświetleń
  6. Promocja GSM

• 0 odpowiedzi
    • 178 wyświetleń
  7. Promocja gamingowa

• 0 odpowiedzi
    • 285 wyświetleń
  8. Promocja Smart Home

• 0 odpowiedzi
    • 231 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
  9. tylko w aplikacji, tylko w weekend

• 0 odpowiedzi
    • 272 wyświetleń
  10. Akcesoria z rabatami do 60%

• 0 odpowiedzi
    • 286 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 259 wyświetleń
  11. Promocja GSM w x-kom

• 0 odpowiedzi
    • 247 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 361 wyświetleń
  12. Promocja na komponenty PC

• 0 odpowiedzi
    • 380 wyświetleń
  13. Promocja na akcesoria SilverMonkey

• 0 odpowiedzi
    • 279 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 305 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 354 wyświetleń
  14. Telewizory Samsung z rabatami

• 0 odpowiedzi
    • 276 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Programy których głównie będę używał to Adobe after effect , Adobe Photoshop, Adobe premiere pro. Potrzebuję zestawu komputerowego który będzie fajny do montazu grafiki itp ale takze do gier . Nie chcę bawić się w zintegrowaną grafikę więc to raczej odpada. Chciałbym aby miał rtx 3060( lub 3060 ti jeśli uda się zmieścić w budżecie 5000zł). Chciałbym płytę atx , 2x8 gb (dokupię w przyszłości kolejne 2x8 żeby miał 4x8 . Raczej stawiam na ryzen ale moze byc tez intel. Dodam , że nie będę chciał na nim nic podkręcać . Mam trochę dysków ze starego kompa więc jakiś tani nvme m.2 256 gb na system by się przydał.  Nie potrzebuje żadnych świecidełek , szkła w obudowie bo komputer będzie siedział pod biurkiem.              
    • Ta gierka ma dokladnie feeling Indie jak dla mnie, tak jakby cos tam zaczeli, ale nie potrafili zadnego pomyslu skonczyc. IMO ta legendarna marka poprostu trafila w zle rece, nie ma ani grama klimatu Baldurs Gate 1/2. 
    • Albo właśnie środki im się kończą i NATO poczuło krew.
    • Panowie, Pytanie z tych glupich. Czy ten kabel Corsair 600W PCIe 5.0 12VHPWR Type-4 PSU Power Cable - CP-8920284 | CCL (cclonline.com) bedzie pasowal do  Corsair RM1000x 1000W Modular 80+ Gold PSU i czy musze go kupowac Kolejne to czy byscie cos zmienili w moim zestawie: Zestaw do 20k pln - Zestawy komputerowe - Forum PCLab.pl Dzieki za pomoc  
    • Skoro pytasz gdzie co napisałeś to sam nie wymyślaj kto na co ma nadzieję.  Ja wrzuciłem artykuł żeby przypomnieć jaka panowała narracja konkretnie w siłach zbrojnych w temacie ćwiczeń i nie, nikt się nie spodziewa że teraz kogoś to obchodzi, teatrzyki polityczne mają to do siebie że bardzo szybko potrafią się zmieniać. Skoro nie wątpisz w jego treść to po co mi zawracasz głowę wypisując o bzdurach? Po co tak było to jest inna kwestia i artykuł tego nie opisywał (najpewniej było tak jak piszesz). 2 posty wyżej, na post o tym że w artykule nie ma bzdur odpowiadasz że jednak są bzdury bo dzisiaj tak nie jest  więc poddałeś w mocną wątpliwość tą kwestię, "No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę" Nie wiem, pewnie nikogo by nie obchodziło liczenie dawek tylko ważny certyfikat, z tym że to naprawdę nie jest ważna informacja bo nikt się nie spodziewa że jakaś ilość dawek zwolni z ćwiczeń tylko śmieję się z politycznych teatrzyków 
  • Dodaj nową pozycję...