Skocz do zawartości

14 tematów w tym forum

• 7 odpowiedzi
    • 10972 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 16820 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3500 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3196 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4347 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4635 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4657 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 8682 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4114 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3244 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4282 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4946 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3227 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3811 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• A to muszę spróbować. U mnie definitywnie był to lock ze strony samego video. Każdy inny materiał video z YT embedował się bez problemu. 
    • Takie czasy. Ale jako rzecze pismo: błogosławieni którzy łakną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. Jeden pan z ostrzeżeniem jako że został zaatakowany przez drugiego. Drugi natomiast z tygodniowym ścisłym od pisania. 
    • nie wiem, bo nie mam 10 i nie ściągam; ale raczej ściąga się teraz programik ms do tworzenia instalatora, czyli media creation tool - jak go ściągniesz program sam ściągnie iso i jak ściągnie wyświetli ci, żebyś włożył pena do złącza - na ten pen zainstaluje instalator, ale najpierw wyczyści pen, jeśli coś na nim jest; żeby zainstalować trzeba w uefi ustawić tryb instalacji\startu, najlepiej uefi i wybrać usb do startu ale uwaga - media tool zrobi ci pen w takim trybie, jaki masz w tej chwili na komputerze - żeby sprawdzić tryb startu naciśnij klawisz win +r, wpisz diskmgmt.msc, i sprawdź, czy masz małą partycję system sformatowaną w fat32 - jeśli tak startujesz w trybie uefi; jeśli takiej partycji nie ma w trybie legacy - jeśli partycja system jest w ntfs też legacy; na ssd najlepiej zainstaluj w trybie uefi - gdybyś na komputerze miał tryb legacy w media creation tool, jak zapyta, jaki pen zrobić zaznacz coś w rodzaju zrób dla innego komputera, itp, wtedy zrobi dla obu trybów ewentualnie poczytaj w sieci o instalacji w trybie uefi i legacy jeśli ściągniesz iso nie problem - włóż pena do złącza, kliknij prawym na pliku iso i wybierz zamontuj - w mój komputer pojawi się drugi napęd cd z tym plikiem - zaznacz ten napęd, wybierz kopiuj z menu, zaznacz pena i wybierz wklej, i to wszystko, instalator będzie na penie; jeśli nie masz 10, tylko starszy system, który nie montuje iso musisz iso rozpakować - zrobi to np 7z - wypakuje iso do folderu, a potem zawartość folderu (zawartość, nie folder) przenieś\przekopiuj na pena (ale uwaga - pen musi być sformatowany w fat32 - jeśli jest w ntfs włóż, kliknij w mój komputer prawym, wybierz formatuj i wybierz fat32) - instalator gotowy; normalnie pen fabryczny, jeśli nie zmieniałeś, jest zawsze w fat32 z dysku usb też by się dało zainstalować, ale to skomplikowane - normalnie instaluje się z pena, ewentualnie płytki
    • Karta do tych tytulow jakos da rade ale procek pewnie sie poci na 100% nonstop  
    • Czy możecie przestać łaskawie ciągnąć te swoje oftopowe farmazony w tym wątku? Raz już tu sprzątałem po was bajzel i to bardzo niedawno, a bardzo nie lubię robić czegoś dwa razy. Grzecznie na razie proszę. 
  • Dodaj nową pozycję...