Skocz do zawartości

Nowości komputronik.pl

10 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 504 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 482 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1259 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1442 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1040 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 351 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 632 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 761 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 517 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Armis AR 7 (6 chyba też ma zbliżone wymiary).  To pierwsze co mi przychodzi do głowy, ale może inni jeszcze zaproponują coś innego.
    • Dlatego całkowicie usunąłem grę z dysku i gdzieś na Boże Narodzenie sobie znowu zainstaluję - może wtedy już Blizz ogarnie problemy i nie będzie kolejek go gry online.
    • https://videocardz.com/newz/asus-z690-prime-series-pictured-the-first-look-at-ddr5-ddr4-motherboard-variants
    • Ograłem remaster jedynki i Jezusie Słodki - to jest jeden wielki bug! Migające tekstury, niedoczytujące się tekstury (największa komedia w labolatorium na wyspie), lewitujące przedmioty, brak inteligencji przeciwników (kropnąłem strzelca w motorówce, więc "kierowca" miał już wywalone na moją obecność, więc co by zaoszczędzić wstydu zwyczajnie do niego strzeliłem z odległości 1/2 metra), wysypywanie się gry do winzgrozy (w logach systemowych błąd aplikacji cysis.exe), idiotyczne nie zawsze działające skrypty, blokowanie się wojaków na mapce (i nie ruszy dupy, bo nie i cześć) i szpetna jak noc listopadowa grafika (zwłaszcza tekstury, gdy podejdziemy bliżej) i te idiotyczne wymagania sprzętowe - taka grafika to powinna zapier....ć na maxa na GTXie 970 w 1440p, a tu na RTXie 3080 z wszystkim na maxa i maksymalnie zduszonym 0.8V i 1800MHz jedynie Krajzis Remaster dociągnął do limitu karty, czyli 350W. Z plusów - gra jako tako działa na Windowsie 10 - w przeciwieństwie do oryginału, który nie działa na W10. Podsumowując - gra kaszanka (oceniam remaster) nie warta więcej jak 19.99zł! Zwykły skok na kasę, przy którym Edycja Legendarna ME wygląda i działa jak ósmy cud świata! Trzymać się od tego crapa z daleka!
    • A tu jak to zrobić (jeszcze się przelicza)  
  • Dodaj nową pozycję...