Skocz do zawartości

115 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 66 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 88 wyświetleń
  1. Monitor za 1zł!

• 0 odpowiedzi
    • 100 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 69 wyświetleń
  2. Prezent na komunię

• 0 odpowiedzi
    • 170 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 291 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 604 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 968 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1071 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 865 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1062 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1074 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1319 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1111 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1008 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1127 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1294 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1201 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1454 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1182 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1113 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1177 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1124 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1151 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2262 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Wiem, ale zazwyczaj forum można było czytać a tylko komentowanie było wyłączone, teraz ktoś wyciągnął wtyczkę całkowicie     Real scene to roznie mozna interpretować, niby im wyszlo 700Nit a potem napisali cos takiego o tym asusie: but there's an aggressive ABL that causes large highlights to be very dim, and the changes in brightness can be noticeable even while gaming Wiec niby spoko ale nawet podczas grania potrafi popsuc wrazenia z teog jak jasny jest ekran. 
    • i to jest nieslyszalne i chłodne? bo ostatnio zapodalem 2x120 na samą karte rtx3070 i w furmarku szału temperarturowego nie bylo , a tu dodakowo masz jeszcze procka PS nowy cooler (thermaltake v1) + nowe kable wpiete od tyłu (2x ssd 2,5cala) + nzxt sentry (narazie jako zaslepka bo i tak lezy, a zaczela mnie wkurzac ta dziura   cooler- lezał mi chyba 7  lat , w koncu go wykorzystalem (mocowanie z płaskownika alu i rozstawy zrobione pod 115x i 1700) to samo nzxt - przyszedl dawno temu w jakims komputerze bez kabli - wylutowalem nietypową wiazke w i wlutowalem bezposrednio 3 pin fany, to samo z zasilaniem (zamiast molexa , sata)    
    • Jaka skrzynka? Ja w mojej Lian Li mogłem do kupić odpowiedni bracket i przewód PCI-E.  Tak właśnie mam teraz zainstalowane.    Ps. W mojej stopce masz fotki.
    • Jakbyś chciał spróbować czegoś nowego, to zobacz sobie na Lamzu Atlantis czy Thorn albo Pulsara Xlite V3. Pulsara można kupić za nieco ponad 400zł w Hard-Pc z kodem rabatowym. 
    • Miasto się rozwija, jest dalej dostępna praca to ciągną Ukraińcy i wszelkie inne nacje. Normalne.
  • Dodaj nową pozycję...