Skocz do zawartości

Nowości komputronik.pl

22 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 1388 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2235 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2367 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2339 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3135 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3248 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2871 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 21 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 304 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 288 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5455 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1527 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1959 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2664 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2130 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1869 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2087 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1995 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2540 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3251 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2574 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2408 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Sugerujesz że wszystko co do tej pory wypłynęło to fake? Zobaczymy za 6h, ja obstawiam że to będzie wyglądało dokładnie tak jak na tych kilku screenach.
    • Maowiecki: Właściwie to taryfowa cena kWh netto na 2022 to było 40 groszy czy coś takiego - czyli 400zł za MWh - a więc pinokio naciaga rzeczywistość (czytajLkłamie). "Niewiele wyższa od 740 MWh" = partyjna propaganda, prąd po 80 groszy netto, czyli cena x2. Do tego niewiadome wzrosty marży i opłat stałych, plus bilansowanie 2000kWh-i-reszta.
    • Air odpada ze wzgledu na to ze nie ma zadnego chlodzenia. Pro za mna nie przemawia cenowo + ten touchbar mnie odstrasza (mam zle doswiadczenia) ale jak juz jestesmy przy makach to ciekawa opcja jest mac mini bo mozna go wyrwac m1+16gb+512ssd za 4 tys uzywke.
    • Obecnie na 2 PC mam zainstalowany BitDefender próbny na 30dni. ( w sumie można korzystać z niego cały czas podając nowy adres e-mail, można nawet z kosmosu bo nie ma weryfikacji. Czyli po wpisaniu byle jakiego maila jest darmowa licencja na 30 dni.) Oraz Avast Free. BD nie znalazł plików zainfekowanych a avast przy pełnej czułości wyszukał około 50 plików PHP zainfekowanych. Więc już to daje do myślenia ? Wyczytałem że ponoć Avast i Norton się połączyły ? ( Praktycznie jest to samo )   Niestety nie korzystałem z managera haseł. ;-/ Tylko ten wbudowany w przeglądarkę Chrome. Oczywiście hasła są różnie nie jedno to samo wszędzie. Polecisz jakiś darmowy ? czy nie warty? Choć większość płatnych antywirusów ma to w pakiecie jak NOD, czy norton.
    • O nic, ja nawiazalem do podniesionej ceny mrsp za ten sam segment a kolega tlumaczy niewiadomo co Nie wiem czy mnie nie zrozumial czy co. To jest absurd zeby usprawiedliwia takie ceny i pisac ze mozna kupic stary 2letni gen taniej Kiepski sobie argument wybrales bo ceny mrsp np cpu jest taka sama, plyta troche drozsza a ram to nowsc i tu nie ma alternatywy wejscia w DDR5 w inny sposob.
  • Dodaj nową pozycję...