Skocz do zawartości

Promocje i okazje komputronik.pl

110 tematów w tym forum

• 6 odpowiedzi
    • 3958 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 4288 wyświetleń
    • 43 odpowiedzi
    • 14564 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 112 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 78 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 195 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 308 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 198 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 202 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 205 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 200 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 249 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 317 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 396 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 434 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 289 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 356 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 390 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 341 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 404 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 446 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 499 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 557 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 490 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Już widzę, jak przeciętne RTX3070 (z wymaganą prędkością obiegu powietrza w obudowie - czyli rozmawiamy o całym PC) będzie tak ciche jak wypasione RTX3050 (z wymaganą przez niego prędkością obiegu powietrza w obudowie). Jak zwykle albo kręcisz, albo po prostu nie potrafisz myśleć kompleksowo.
    • Niezły potworek. Dropy poniżej 20 fpsów, procesor blisko 90% wykorzystania, Ramu ciągnie prawie 19GB Nie ma podanych ustawień, ale jeżeli to FullHD to gościu ma ewidentnie jakieś problemy z komputerem.
    • Pierwsze słyszę. W zeszła sobotę robiłem znajomej upgrade kompa (Rysiek 2600, RX570 i takie tam), chłodzony TR Ultra 120 Extreme. Po 3 latach, na Gelidzie GC właśnie było całkiem spoko. Tak, pasta nieco wyschła, zrobiła się taka (jak to ująć) jak konsystencja damskiego pudru do twarzy, czyli taka podeschnieta, ale nie sucha i nie żaden kamień czy coś. O dziwo, dalej dobrze transferowała ciepło, różnica ok 2stC od nałożenia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym faktem, bo specjalnie nałożyłem ta pastę, żeby zrobić taki test (bo wiedziałem, że upgrade nie będzie za szybko). Testowałem Kryonauta - skurczybyk rysuje IHSy, nie polecam. Testowałem Noctue (zarówno 1 jak i 2) i uważam, że po czasie przekraczającym 2 lata, "1" sprawuje się lepiej. Lepiej się czyści, nie wysycha. Pactum PT4 obecnie od chyba roku w testach na 2 kompach, 1 lapku, do tego kilka razy wymieniana przy okazji różnych upgradow w laptopach - bardzo fajna konsystencja, dobre temperatury - śmiem twierdzić, że równie dobra co pasty od Noctua, jest przy tym jakieś 30% rzadsza - co dla jednych będzie plusem, dla innych nie. Ogólnie testuje też na GPU (RX570 właśnie), temperaturki spoko, ciężko uwierzyć, że to SPC a nie Noctua. Generalnie - u mnie wygląda to tak: 1) Gelid GC Extreme 2) Noctua NT-H1 / SPC Pactum PT4 3) Cała reszta Kryonauta nie polecam z uwagi na jej wadę i to, że strasznie dużo na rynku jej podróbek.
    • Huawei MateBook 14 i5-1135G7/16GB/512/Win10 Touch 3299 złotych Świetnie wykonany, z bardzo dobrą, dotykową matrycą. Ma przeciętną wydajność. Jest lekki i kompaktowy. 
    • Kiedyś widziałem jakieś testy i z tego co pamiętam (jak przez mgłę) przy tego typu karcie (16 linii) spowolnienie jest marginalne/pomijalne.
  • Dodaj nową pozycję...