Skocz do zawartości

Promocje i okazje komputronik.pl

108 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 675 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 612 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 623 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 797 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 842 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 643 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 731 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 713 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 702 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 730 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 703 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 919 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 676 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 863 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 663 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 618 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 642 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 759 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 621 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 576 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 543 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 454 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 459 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 394 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 417 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• dobiję cię, kupiłem w niedzielę ( i kilka innych osób tutaj ) msi 6600XT gamingX  za 1200zł z 2,5letnią gw
    • Tutaj warto jednak dodać, że lokatę czy obliga możesz zlikwidować przed czasem i odzyskasz 100% wkładu + jakieśtam zyski (chyba, że zrobisz to tak wcześnie, że kary zjedzą zyski). Likwidacja PV ... obawiam się, że nie odzyskasz nawet 25% wkładu. Tu cały problem jest. W przypadku PV trzeba wytrwać te X lat (lub XX jeśli po obecnych zasadach) żeby odzyskać kasę włożoną i mieć jakiś profit.
    • Wątpię byś przy 1440p był jakoś wyraźnie ograniczany przez procesor, tym bardziej jeśli jest po OC. Z drugiej strony jakbyś sprzedał CPU to przesiadka na 5600X czy tam 5600 nie będzie jakąś wielką dopłatą, więc można spróbować przesiadki. Wymiana platformy na Intela nie ma sensu. Można też pomyśleć o OC RAM-u.
    • Na pewno jakiś skandal wybuchł,stąd te dymisje wśród ministrów. Jeśli faktycznie Boris podda się do dymisji,to nasz Pinokio i ten cały nasz rząd będą mieli od kogo uczyć,kiedy należy powiedzieć dość i odejść Zresztą po wybuchu afery z mail-ami Dworczyka powinni od razu się poddać do dymisji,ale to temat na kiedy indziej. Choć oficjalnie przez to rząd brytyjski posypał się jak domek z kart:  
    • Ale o co tobie tutaj chodzi. Ja też mam na liście życzeń około 100 pozycji na stemie. Co ma do tego koszt tych wszystkich gier i czas ich przejścia. Ja na tą listę wrzucam tytuły które wywołały u mnie jakiekolwiek pozytywne zainteresowanie. Jak nie mam w co grać to patrzę na taką listę i z niej szukam sobie coś co mogę kupić i pograć. Dlatego są na liście życzeń a nie już zakupione tworząc kupkę wstydu.. 
  • Dodaj nową pozycję...