Skocz do zawartości

Co nowego w Komputronik Gaming

10 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 154 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1036 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 270 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 511 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 831 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 382 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 774 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 884 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1246 wyświetleń
  • Odpowiedzi

• Wszystko jest. Na zwykłym Allegro podgląd, na Lokalnym opcja wystawienia zwykłego ogłoszenia bez kup teraz i licytacji. 
    • ile teraz prowizja bo wolałbym jednak zwykłe allegro? Na max wyciśniętej kasie mi nie zależy bo drugą 3080 mam po praktycznie msrp wiec i tak będę grubo do przodu 
    • siadam do tego właśnie aczkolwiek "po staremu" nic mi nie mówi, bo NIGDY nic nie sprzedawałem. Dla mnie allegro przez 20 (?) lat było jednostronną platformą... do zakupów
    • Nastawów to mam cały worek. Jak działa? no rewelka zmieniłem kartę na GB i pamięci jeszcze chłodniejsze. Wrzucam niżej test z aktualnie odkręconymi wentylami na AIO imo jak na auto OC to jest git. Co do przeglądania nastawów tak był taki moment bo obwiniałem za to memki a one były tylko pośrednio winne. Po wymianie mobaska w kilka dni ukręciłem powolutku co chciałem i jedyne co sprawdzałem to różnice w grach i 3dm między clock override na 50 i 75 i wsio ryba podobnie   https://www.3dmark.com/3dm/66504441
    • Wątpię - po prostu sprawdź w zakończonych co tam masz - może popełniłeś po prostu jakiś błąd   Dlatego wystawia się na zwykłym Allegro - tam jest wszystko po staremu o wiele bardziej przejrzyste  - zanim wystawisz masz podgląd jak to będzie wyglądać
  • Dodaj nową pozycję...