Skocz do zawartości

Co nowego w Komputronik Gaming

11 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 2195 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2718 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1934 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2505 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2705 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2484 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2471 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3514 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2024 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5489 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3153 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Cóż, powiedzmy że w pracy też lubię mieć ładny obraz, bo nie pracuje jedynie w trybie tekstowym, często też jednocześnie coś robię w jednym oknie i oglądam w drugim. A 120hz dodaje płynności nawet zwykłemu scrollowaniu i przesuwaniu okien. Generalnie chyba najlepszą robotę robią 38" monitory o rozdziałce 2160x1600 i jeszcze więsze z 5k2k, ale to już kosztuje 3x tyle, a tych drugich z wysokim odświeżaniem to chyba wręcz w ogóle nie ma.
    • tylko uwaga - ten niby wirus, "controll.exe » WINRARSFX" - to plik sfx = selfextracting archive - czyli plik, który się sam rozpakowuje; czyli nie potrzeba winrara, żeby się rozpakował; oczywiście wymaga jednak uruchomienia, czyli dwukliku - może podczas przeciągania ci się 2kliknęło
    • temat do zamkniecia  poradzilem sobie innaczej
    • chyba coś z tymi sterownikami, nie można zainicjować karty może spróbuj innych sterowników, np starszych ewentualnie spróbuj logowania startu, może log coś podpowie - włącza się logowanie w msconfig, log będzie w folderze windows, coś jak bootlog, albo ntboot.log, itp jeszcze uwaga do sprawdzania dysku - na ssd nie stosuje się polecenia /r, czyli repair, to tylko do hdd - czyli na ssd wystarcza chkdsk litera dysku /f f = fix - napraw błędy w tablicy plików
    • @offensive co to SP?😅 chyba SB Sackboy? Nie grałeś w żadną poprzednią część z tych gier co kupiłeś...to zapewne ograsz najpierw te pierwsze, więc nawiązując do punktu 2 najlepiej kupić PS+ Extra jest wiadomo lepsze niż essential a zaś premium jest zbędne. Chyba, że chcesz pograć w jakieś klasyczne tytuły z PSP, PS2, PS3 ale oczywiście w formie streamingu więc co do jakości...😑 Kupując nawet PS+ essential masz już dostęp do "Kolekcja PlayStation Plus"(bo to tylko na PS5) w której to są właśnie takie tytuły jak GOW 1 część i TLOU 1 część ale remaster na PS4 nie remake na PS5, choć ten remake można już kupić nawet nówkę za 250zł więc używkę też spokojnie tanio znajdziesz. Ogólnie jest dużo fajnych tytułów w tym Extra tym bardziej dla kogoś kto jakby to powiedzieć przespał ostatnich kilka lat grania w gry. Ja np tak miałem jak się przesiadłem w zeszłym roku na PS5 to dużo jeszcze tytułów ogrywałem z PS4, mimo że PS4 posiadałem ale jakoś w tamtych latach nie mogłem się zmusić do tych 30 fpsów😆 Co do 1 punktu to wymiana SSD w PS5?...ktoś to w ogóle robi🤨 raczej ten dysk sony jest na tyle dobry, że nie widzę potrzeby, jedynie to dokupienie tego dodatkowego dysku na slot M2 ze względu na małą pojemność tego wbudowanego bo z tych 825GB realnie masz ok 660GB. Ja mam AORUS 7000s 2TB i ten mój dodatkowy dysk ma prędkości wyższe niż zalecane przez sony co do tych parametrów dysków i nawet jest szybszy niż ten wbudowany dysk sony ale jak sprawdzałem porównując prędkości instalacji czy wczytywania gry itd to zero różnicy. A i oczywiście jakbyś chciał kupić PS+ to raczej lepiej do grudnia się wstrzymać bo lubią zniżki dawać, teraz była 25% na Black Friday ale na święta dają nawet 50%. Dawali przynajmniej bo teraz to pierwszy rok tych nowych planów, więc zobaczymy. Ja już ją przeszedłem 3 razy😁. Zaraz po przejściu pierwszy raz, odpaliłem drugi głównie też idąc po platynę. Później trzeci raz jak chciałem się trochę pobawić i odpaliłem te modyfikatory rozgrywki, nieskończona amunicja, nielimitowane zapasy itp. + brutalna rzeczywistość fajnie się grało🙃 A w ogóle w przyszłym tygodniu zaczynam urlop, 3 tygodnie 😆 trochę się jakoś tak uzbierało, i mam zamiar w urlop najpierw dokończyć jeszcze 1 gierkę a następnie ograć TLOU part I remake bo w remake jeszcze nie grałem a po przejściu jedynki, czwarty raz przejdę sobie part II😅 Może po prostu nie jest w twoim typie🤣 ale tak nawiązując do tego i jej osoby to ogólnie akurat postać Abby jest przedstawiona właśnie tak jak powinna wyglądać survivalowa kobieta w tym świecie, przypakowana, silna, niekoniecznie ładna ale to już zależy od gustu bo niektórym taka się podoba. Zaś Ellie chuchro, które raczej by w takim świecie nie przetrwało a mimo to rozprawia się z typem 120Kg😅 Ale to tylko gra, realizm i te sprawy... choć jak przechodziłem pierwszą cześć to pamiętam jak rozmawiałem z kolegą co w to nie grał i mu mówiłem, że kurde jest to pierwsza gra w której jestem zwykłym człowieczkiem a nie jakimś superbohaterem czy gangsterem z całym arsenałem broni, no nie tutaj jak się nie myśli i zachowuje z myślą "a co ja nie dam rady"... no właśnie nie, w prawdziwym życiu takie ludzie grzyby pewnie by nas zabiły przy pierwszej lepszej wędrówce i to wystarczyłby pewnie jeden osobnik.
  • Dodaj nową pozycję...