Skocz do zawartości

53747 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 18 wyświetleń
  1. Talia kart krewni pyrkonu 2

    • 0 odpowiedzi
    • 77 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 958 wyświetleń
  2. Blackmagic

    • 0 odpowiedzi
    • 130 wyświetleń
  3. Kupię RAM DDR4

    • 0 odpowiedzi
    • 144 wyświetleń
  4. [K] Usługę drukowania 3D

    • 1 odpowiedź
    • 311 wyświetleń
  5. i5-6500T/6600T lub i7-6700T

    • 1 odpowiedź
    • 1660 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 231 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 525 wyświetleń
  6. Kupię jakąś grafę na PCIEx 2-4GB

    • 2 odpowiedzi
    • 612 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 378 wyświetleń
  7. Tanią płytę pod i3 9100.

    • 0 odpowiedzi
    • 383 wyświetleń
  8. Pamięć DDR3 4GB sodimm

    • 0 odpowiedzi
    • 387 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 412 wyświetleń
  9. kupię rtx 3070

    • 0 odpowiedzi
    • 417 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 945 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 10005 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 432 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 736 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 508 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 757 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 565 wyświetleń
  10. [k] ryzen 5 3600

    • 8 odpowiedzi
    • 947 wyświetleń
  11. 5700X/5700X3D

    • 3 odpowiedzi
    • 905 wyświetleń
  12. (k) dell wd15 stacja dokująca

    • 0 odpowiedzi
    • 606 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wymiana ramu w przypadku przejścia na ddr5 to są sprawy groszowe, oczywiście po odsprzedaży aktualnych 🙂 Co do karty, musisz powiedzieć w co grasz, bo jak Cię RT nie interesuje to lekko za ponad 2k masz rx7800xt. Gdzie karta jest wydajniejsza bez tych NV "wodotrysków" jak to tu niektórzy nazywają🙂
    • Temat tyczy chyba  kupna rzeczy używanych  ,a taki zakup i na allegro nie jest bezpieczny   ... no może od strony kupującego ,ale od strony sprzedającego  to straszna lipa . Jedyna opcja  sprzedaży na OLX   to z odbiorem osobistym  i nie ma problemu  . Na allegro masa cwaniaków   co kupują   x sprzęt  ,odbierają  robią podmiankę   uszkodzonego   sprzętu  na  ten sprawny zakupiony ,zgłaszają wadę  do allegro , allegro zwraca  kasę a  sprzedawca zostaje co najwyzej z uszkodzonym odesłanym sprzętem  . Jakiś czas  temu był na  forum temat  jak ktoś sprzedawał mobo  ,a kupujący po 3 dniach zgłosił ze płyta nie działa  ,ale odesłać nie chciał ... allegro  kase mu zwróciło ,sprzedawca został z niczym .    
    • Jakiś budżet by się przydał.  Sugerujesz, że nie chcesz raczej wymieniać  RAM i tutaj jest problem. Zostając na DDR4 zostajesz na starych płytach, znowu zmieniając na DDR5 wzrastają koszty zakupu. Może zanim cokolwiek zmienisz, podaj całkowity budżet na płytę, procesor, pamięć i grafikę, bo zaraz się okaże, że wystarczy na coś lepszego
    • Jak nie dostrzegasz to nie ma. Zupełnie nie rozumiem tego podejścia, naoogląda się człowiek właśnie gównoburzy na forach i potem się zastanawia, jest, nie ma, jest nie ma. A finalnie odpala i się zastanawia, kurczę, czy ze mną jest coś nie tak. Nie widzę żadnych artefaktów... A no to, może sobie powiększę czcionkę 10x to na pewno będzie widać. No i powiększa, bingo, jest, i już tego nie odzobaczysz, dramat, zakładanie wątków na forach, wyklinanie producenta i kto tam się jeszcze nawinie. Też obawiałem się czcionek w DWF, zanim kupiłem, no bo przecież na tym się nie da w ogóle dokumentu Worda otworzyć, bo człowiek od razu się porzyga. No co, i gucio. Układ pikseli jest jaki i jest, ale jak ktoś mi powie, że widzi jakiś fringing to przy normalnym skalowaniu w windowsie, to po prostu mu nie uwierzę. Też cudowałem z jakimiś wspomagaczami wyświetlania ale po reinstalacji systemu zapomniałem o nich i wcale za nimi nie tęsknię.
    • Może nie tyle co sołtys co od 20 lat pracował w UG na przeróżnych stanowiskach a nawet był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Z tym włodarzem to mi się pomyliło z innym człowiekiem. Wiesz, ja nie z tamtych stron to mi się czasem merdają osoby w głowie co i gdzie kto był  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...