Skocz do zawartości

Programowanie

Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

14730 tematów w tym forum

  1. Faq 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 163339 wyświetleń
  2. Wstawianie kodu

    • 1 odpowiedź
    • 47726 wyświetleń
  3. Jaki hosting pod multimedia?

    • 0 odpowiedzi
    • 527 wyświetleń
  4. Python Selenium KRZ

    • 0 odpowiedzi
    • 1774 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3927 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2187 wyświetleń
  5. Menu w bat ?

    • 8 odpowiedzi
    • 4968 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2336 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5479 wyświetleń
  6. BEZTALENCIE PYTA O ZABAWY Z EXCELEM

    • 8 odpowiedzi
    • 2905 wyświetleń
  7. Kod powinien odkodowywać zamiast szyfrować C++

    • 1 odpowiedź
    • 1304 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1410 wyświetleń
  8. Prośba o pomoc.

    • 4 odpowiedzi
    • 2140 wyświetleń
  9. Zabawka dla dziecka lat 5+

    • 0 odpowiedzi
    • 3706 wyświetleń
  10. Praca programista

    • 3 odpowiedzi
    • 5086 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1283 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 986 wyświetleń
  11. Sublime text podpowiedzi

    • 0 odpowiedzi
    • 3834 wyświetleń
  12. Tekst na mowę, AI

    • 0 odpowiedzi
    • 804 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4273 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1065 wyświetleń
  13. Python

    • 0 odpowiedzi
    • 4671 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4525 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 982 wyświetleń
  14. Problem z programem( Zaczynam nauke)

    • 2 odpowiedzi
    • 4639 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Problemy są w obu obozach, ale teraz masz na zielono, więc... Zrobiłem z ciekawości teścik swojego 3060ti w CapsViewerze z benchu z futerkiem w 700/700. Taka rozdziałka obciąża moją kartę w sposób dynamiczny (sześcian się kręci, więc pobory mocy się zmieniają) i dochodzą pod sam PL karty, ale go nie dotyka, czyli karta pokazuje pracę w IDLE - pasek PerfCap  szary. Monitoring z gpu-z pokazuje, że przy uruchomieniu futerka, karta pracuje (po UV 1800mhz/850mV) z 1785mhz/850mV by po 4 minutach (gpu uzyskuje wtedy 53stC) taktowanie przeskoczyło na 1800mhz/850mV i tak leci już jakiś czas. Karta rozgrzewa się do 60stC i dalej taktowanie i napięcie jest bez zmian. Tylko ten początek był zmienny Czyżby sterownik zmieniał taktowania (napięcie się nie ruszyło) w raz z temperaturą ? I to w tak dziwnym zakresie 53stC a później już nie ? W sumie nie ma z taką marginalną zmianą żadnych problemów, ale ciekawość drąży Autor też mógłby sobie z ciekawości zrobić ten test i naskrobać, jak w serii 4xxx zachowuje się odczyt z taktowania pod obciążeniem. W prawdzie to syntetyk, ale... Aha... UV zrobiłem specjalnie na odwrót, czyli początkowo obniżyłem całą krzywą, a później chwyciłem tylko punkt styczny i podniosłem do 1800mhz i jest identycznie, jak z  poradnikiem od Techmaniaka
    • No to sie chyba nie dowiem w jakim oknie ten monitor robi 570 nitów w trybie ciągłym.
    • Kilka wstępnych wrażeń: Tryb Peak 1000 HDR (czy w Aorusie o nazwie HIGH HDR) W Asusie to piwnica była jak sie przełączało pomiędzy TrueBlack 400 HDR a HDR Peak !000 😂 tutaj działa jak potrzeba. Są high lighty i potem średnie APL a nie Asus na dzień dobry kasuje ci 50% jasności gdzie SDR był jaśniejszy dla ujęć np. śnieg, jasne niebo. W zestawie jest kabel MINI DP ??? i jest dość krótki 😅 więc trzeba dokupić normalny kabel DP ale pasuje w moim przypadku na styk. Monitor jest według mnie też bardzo ładny nie oczojebny jak Asus z logo ROG z przodu (Aourus ma małą skromną diodę led skierowaną "w dół") i jego design jest na plus, nawet tył jest zadbany i pokolorowane wejście na czarno gdzie Asus olał to "bo kto będzie tam zaglądać" Podstawka pod monitor w pudełku - mam takie samo zdanie co w porównaniu do Asusa - zajmuje pół biurka. Podłączyłem sobie monitor ro ramienia Ergotron i monitor jest praktycznie na brzegu teraz ustawiony.   Karton był brudny i ogólnie bok "widział lepsze dni" ale wszystko w środku w nienagannym stanie😎
    • Chłopie idz ty z takimi źródłami w pizdu, weź może odrazu nam tu russiatoday wklejaj https://www.sott.net/article/475424-Kievs-worst-attack-against-Donetsk-in-eight-years-is-a-desperate-attempt-to-save-face Długo szukać nie trzeba żeby sprawdzić co to za kupa i kto za tym łajnem stoi  Laura Knight-Jadczyk - RationalWiki   Za wklejanie fejków i dezinformacji na forum powinny być bany bez żadnych ostrzeżeń, rozumiem dyskusje nawet na argumenty z czterech liter, ale wstawianie fejków no kurcze bez żartów.
    • Widzę karton z dziurą. 1500 rekompensaty jak nic 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...