Skocz do zawartości

Programowanie

Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

14729 tematów w tym forum

  1. Faq 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 162864 wyświetleń
  2. Wstawianie kodu

    • 1 odpowiedź
    • 47476 wyświetleń
  3. Python Selenium KRZ

    • 0 odpowiedzi
    • 1043 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3484 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1765 wyświetleń
  4. Menu w bat ?

    • 8 odpowiedzi
    • 4534 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1938 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5251 wyświetleń
  5. BEZTALENCIE PYTA O ZABAWY Z EXCELEM

    • 8 odpowiedzi
    • 2677 wyświetleń
  6. Kod powinien odkodowywać zamiast szyfrować C++

    • 1 odpowiedź
    • 1298 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1405 wyświetleń
  7. Prośba o pomoc.

    • 4 odpowiedzi
    • 2133 wyświetleń
  8. Zabawka dla dziecka lat 5+

    • 0 odpowiedzi
    • 3476 wyświetleń
  9. Praca programista

    • 3 odpowiedzi
    • 4863 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1275 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 978 wyświetleń
  10. Sublime text podpowiedzi

    • 0 odpowiedzi
    • 3610 wyświetleń
  11. Tekst na mowę, AI

    • 0 odpowiedzi
    • 788 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4049 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1040 wyświetleń
  12. Python

    • 0 odpowiedzi
    • 4445 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4302 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 971 wyświetleń
  13. Problem z programem( Zaczynam nauke)

    • 2 odpowiedzi
    • 4415 wyświetleń
  14. Matlab & Simulink

    • 1 odpowiedź
    • 4372 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jasne, ja to wszystko rozumiem, dlatego pisałem, wszystko zależy od tego ile ta dopłata wyniesie i co chcemy osiągnąć. Cały czas mówiliśmy też o sprzedaży starych bebechów, u mnie po sprzedaży starego procka, dopłata do 5800X3D to 750zł i stwierdziłem, że na dzień dzisiejszy zrobię tak i odstawie przesiadkę na AM5. Autor ma R3600 i niech zdecyduje, czy chce już teraz przechodzić na AM5 i resztę sprzedawać, czy nie. Zaznaczyłem tylko, że jak już przechodzić to nie oszczędzać aż tak bardzo ma MOBO jak to było wspominane, bo czasem dwie stówki do przodu za płytę, potrafią zrobić później spora różnicę przy kolejnym upgrejdzie.
    • Czy chłodzenie jest ciche czy nie, w głównej mierze zależy od ustawionego rpm. jego wentylatorów. Im większa skuteczność chłodzenia samego radiatora, tym mniejsze rpm można ustawić na jego wentylatorze/wentylatorach.  O takim Fortisie można zarówno powiedzieć, że jest cichy lub głośny. W rzeczywistości wydajność jego radiatora jest średnia, adekwatna ceny. W podobnej cenie są lepsze chłodzenia, które podałem wyżej. 
    • Te karty debiutowały 10.2022 więc starych nie ma. Jakiej klasy ma kupić jak było mało modeli tej karty w tym żadnej TOP. Większość jest wciąż dostępna w sprzedaży. 700 zł to nie tak mało zważywszy że za nieco ponad 200 więcej są nówki w sklepach.
    • No nie, obecnie na b760 bez problemu robi się UV. Na Asusie b760 tuf gaming też można. Ile mam obrotów nie wiem, chodzi na auto. W grach kompletnie niesłyszalny, tylko karta generuje hałas, w cb23 oczywiście słychać ale mało mnie to obchodzi bo służy mi to tylko do testowania stabilności. Zresztą Fortis 5 z fluctusami jest mega cichym chłodzeniem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...