Skocz do zawartości

Podfora

  1. Praca za darmo

    Oferty pracy, gdzie nie przewidziano wynagrodzenia.

    1157
    odpowiedzi

4237 tematów w tym forum

  1. Kasa za kliknięcia

    • 0 odpowiedzi
    • 50919 wyświetleń
  2. Support Engineer bez doświadczenia

    • 1 odpowiedź
    • 6814 wyświetleń
  3. Szukam technika elektronicznego

    • 0 odpowiedzi
    • 428 wyświetleń
  4. Praca z telefonem - social media

    • 1 odpowiedź
    • 604 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 455 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1229 wyświetleń
  5. Praca dla graczy

    • 0 odpowiedzi
    • 1054 wyświetleń
  6. Doradca-Przedstawiciel Handlowy

    • 0 odpowiedzi
    • 1534 wyświetleń
  7. Montaż komputera

    • 1 odpowiedź
    • 1705 wyświetleń
  8. Praca IT Saleforce

    • 0 odpowiedzi
    • 1205 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1258 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 922 wyświetleń
  9. PHP Developer - Woocommerce

    • 0 odpowiedzi
    • 1477 wyświetleń
  10. Zlecę delid procesora Intel i5-4570T

    • 0 odpowiedzi
    • 1063 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 963 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1295 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1570 wyświetleń
  11. Senior C# .NET Developer

    • 0 odpowiedzi
    • 2383 wyświetleń
  12. Eagle Code LTD

    • 11 odpowiedzi
    • 3732 wyświetleń
  13. Zatrudnię marketingowca ze znajomością technologii komputerowych

    • 0 odpowiedzi
    • 1466 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1712 wyświetleń
  14. Node.js/TypeScript Software Engineer

    • 0 odpowiedzi
    • 1421 wyświetleń
  15. Junior Devops Engineer @Netguru!

    • 2 odpowiedzi
    • 5294 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1469 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1921 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie zestaw z 7800x3d to był kaprys, bo przesiadałem się z Z690 i kręconego 12600kf, więc wydajności przy 6950xt mi nie brakowało...ot chciałem już wejść w DDR5 i stwierdziłem, że jak to robić to z "petardą" do gier, a też nie chciałem intela...drugi to była właśnie kalkulacja, czy zmieniać MSI B550 gaming plus + kręcony 5600X na 5800x3d, czy iść w am5, trochę w tej kalkulacji pomogło to, że akurat trafił się kupiec na całość (mobo, cpu, ram), do tego płacił sensowny grosz...choć wtedy próg wejścia w am5 był zauważalnie wyższy niż obecnie, bo nie było na rynku 7500f, 7600f stał powyżej 1k, najtańsze sensowne mobasy też pod 1k.
    • Kochani moderatorzy, Wasze ostrzeżenia można o kant d... rozbić bo nie pojawią się na profilu.  @kadajo dziękuję za zbanowanie na miesiąc! 
    • Jasne, ja to wszystko rozumiem, dlatego pisałem, wszystko zależy od tego ile ta dopłata wyniesie i co chcemy osiągnąć. Cały czas mówiliśmy też o sprzedaży starych bebechów, u mnie po sprzedaży starego procka, dopłata do 5800X3D to 750zł i stwierdziłem, że na dzień dzisiejszy zrobię tak i odstawie przesiadkę na AM5. Autor ma R3600 i niech zdecyduje, czy chce już teraz przechodzić na AM5 i resztę sprzedawać, czy nie. Zaznaczyłem tylko, że jak już przechodzić to nie oszczędzać aż tak bardzo ma MOBO jak to było wspominane, bo czasem dwie stówki do przodu za płytę, potrafią zrobić później spora różnicę przy kolejnym upgrejdzie.
    • Czy chłodzenie jest ciche czy nie, w głównej mierze zależy od ustawionego przez użytkownika rpm. jego wentylatorów. Im większa skuteczność chłodzenia samego radiatora, tym mniejsze rpm można ustawić na jego wentylatorze/wentylatorach.  O takim Fortisie można zarówno powiedzieć, że jest cichy lub głośny. W rzeczywistości wydajność jego radiatora jest średnia, adekwatna ceny, choć w podobnej cenie są lepsze chłodzenia, które podałem wyżej. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...