Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81741
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9410
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30589 tematów w tym forum

  1. Nothing Phone 2

    • 0 odpowiedzi
    • 45 wyświetleń
  2. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20887 odpowiedzi
    • 1794319 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
  3. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 460 wyświetleń
  4. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 338 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 408 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1128 wyświetleń
  5. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1410 wyświetleń
  6. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1378 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1966 wyświetleń
  7. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 1132 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 951 wyświetleń
  8. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1248 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1255 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1115 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1291 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1634 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1169 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2572 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1974 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1750 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1680 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1480 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Odpowiedź wysłano o 16:59 przez pracownika z pokolenia Z.
    • Czy jest sens zabierać się za streamowanie gier w jakości 1080p na Youtube skoro mieszkam na wiosce, gdzie nie mam światłowodów i musiałbym streamować za pomocą internetu mobilnego?  
    • Ja wyłączałem przyciskiem, ale nie powinno przecież tak się dziać chyba? Po prostu włączyłem test i chciałem odejść na dłużej od kompa, więc wyłączyłem monitor przyciskiem. Wracam po pewnym czasie, a tu CBR23 zawieszony. Z innymi programami do testowania stabilności jak np y-cruncher, czy memtest nie ma takich problemów przy wyłączonym monitorze. Może to jednak taka przypadłość tego programu? Przy włączonym monitorze jest wszystko ok. DDC wyłączyłem na próbę, ale to nic nie dało.
    • Do kuców to w ogóle słowa krytyczne odnośnie ich idoli czy nawet partii, z którą się teraz utożsamiają, bo oni gadają po POPiS czy jak ta Unia jest złem i trzeba wyjść z UE najlepiej jeszcze następnego dnia nie docierają . Zresztą to nie tylko kuców dotyczy, takim samym zachowaniem praktycznie również wykazują ci w elektoracie PiS-u. Kuce jak to kuce, ale w Konfie coraz śmielej zaczynają również tam odzywać z nie wiadomo do końca jakich powodów kobiety. Patrząc na taką Bryłkę, Zajączkowską, Pikułę, Domagałę, Czech i wiele wiele tych kobiet w Konfie odnoszę takie wrażenie, że są ładne, ale jednocześnie są głupie tak jak niektóre kobiety w Lewicy pokroju Żukowskiej.
    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...