Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81734
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9406
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30588 tematów w tym forum

  1. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 315 wyświetleń
  2. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 184 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 268 wyświetleń
  3. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20886 odpowiedzi
    • 1792968 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 979 wyświetleń
  4. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1259 wyświetleń
  5. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1223 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1836 wyświetleń
  6. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 1002 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 822 wyświetleń
  7. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1117 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1125 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 984 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1161 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1503 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1040 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2377 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1844 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1599 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1541 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1348 wyświetleń
  8. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 1954 wyświetleń
  9. Moto G52 - root

    • 0 odpowiedzi
    • 1213 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leven Proszę bardzo. +250MHz na rdzeniu było jednak niestabilnie. +200MHz testuje.
    • ja miałem trochę problemów na AM4. Intel był mniej problematyczny. Od 3 lat siedzę głownie na am4 i nie mam problemów więc nie zmieniam platformy. Z ciekawości przeszedłbym na intela ale nie ma nic w ofercie. Same smoki po 200-300W. Drogie gorące procki, drogie płyty, trzeba kupować topowe chłodzenia wodne. W amd topowy proc do gier, byle jaka płyta i byle jakie chłodzenie. Wydajność w grach podobna co na intelu więc nie ma dyskusji.  
    • @Everyman NATOwcy muszą nauczyć się korzystać z dronów w takiej skali jak Ukraińcy. Muszą być oddzielne bataliony już droniarzy FPV, Baba Jaga to jest cudeńko. Muszą być oddzielne grupy EW. Ilość dronów na Ukrainie dobija do 2.5 mln rocznie po obu stronach. Jeśli o to chodzi to jest już rok przespany, i kolejny rok na horyzoncie w którym nic się nie dzieje, nawet na zachodzie (coś tam próbują małymi grupami, ale to jest promil zapotrzebowania). Tylko pozostaje pytanie, czy w dobie totalnej dominacji w powietrzu i przeogromnego wsparcia CAS piechoty, NATO w swoich strukturach w ogóle potrzebuje droniarzy? 
    • Sierpień 2010 i pierwsza scena po ośnieżonym mieście z dwójki to były czasy... Dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever. W tamtym czasie to był top. Fajnie by było jakby zrobili bardziej otwarty świat bo potencjał jest ogromny. Aż naszła ochota pograć w drugą część z old time reality modem 
    • Każdy stary Fallout obecnie bez modów to jedna wielka sraczka. Ostrzegam bo skończyły się moje wczorajsze zabawy z New Vegas, gdzie gra poleciała z dysku - ni jak normalnie nie szło wyeliminować dwóch problemów - gra łapała raz na jakiś czas losowy stuttering, drugi problem z kolei to podczas słuchania radia (kwestie mówione przez spikera) gra łapała stuttering. Ostre modowanie ponoć załatwia te problemy ale nie chciało mi się męczyć buły, dla zainteresowanych: https://vivanewvegas.moddinglinked.com/index.html ------------------------ Tu do 4: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2707005777
×
×
  • Dodaj nową pozycję...