Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81741
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9410
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30589 tematów w tym forum

  1. Nothing Phone 2

    • 0 odpowiedzi
    • 16 wyświetleń
  2. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20887 odpowiedzi
    • 1794222 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 169 wyświetleń
  3. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 452 wyświetleń
  4. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 329 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 400 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1119 wyświetleń
  5. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1399 wyświetleń
  6. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1369 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1956 wyświetleń
  7. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 1124 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 943 wyświetleń
  8. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1239 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1246 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1107 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1283 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1626 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1161 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2558 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1966 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1736 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1665 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1471 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A to do AMD przylgnęła łatka kiepskich i problematycznych sterowników, której genezy nigdy nie znalazłem. Kolejne kuriozum. Chyba jakiś antymarketing szeptany albo ki diabeł. Jak widać nie ma czarnego i białego. Jest bardziej lub mniej szare 😀 Chociaż zwykłego Kowalskiego nie tknie problem z UV/OC.
    • Tak samo miałem. Każda zmiana obrotów to grzechotanie. Np. Zejście z 1000 na 300rpm. Przy 4 sztukach miałem koncert w budzie za każdym razem jak po obciążeniu wentyle schodziły w idle na niski rpm. Do tego łożyska na nich wychodziły na pierwszy plan przy stałych obrotach np. 300, 500 czy 800rpm. Dopiero powyżej jakoś 1000-1100 rpm przepływ powietrza zaczynał zagłuszać łożyska. Zwróciłem te wentyle Noctua piknie kręci.
    • @adashi Co mają do tego Ukraińcy? Wyżej pisaliśmy o Polsce i WB.   Poza ok 16 tys żołnierzy mają też u nas ulokować eskadrę swoich myśliwców. To naprawdę duże dodatkowe siły.
    • Pisowski kanał to nic dziwnego. Chociaż po ostatnim wywiadzie to mam wrażenie, że KS najbliżej jest do Konfederosji.
    • Pod wieloma względami HFW robi wrażenie nie tylko piaskiem chociaż trzeba dopowiedzieć że mamy różne rodzaje pasku, suchy bielutki przy San Francisco i ciemniejszy a jeszcze i może być mokry co widać przy strumykach na brzegu i też inaczej się zachowuje. Jeden regres jak dla mnie to że śnieg nie robi takiego wrażenia jak w Frozen Wilds nie wygląda tak realnie i nie pada tak przekonująco, no i z pogody to zabrakło mi jeszcze srogiej ulewy z piorunami. Ale fakt sam piasek jego zachowanie to miodzio. Kamienie w korytach rzek i strumyczków widać ze ktoś się przyłożył i są to kamienie pozaokrąglane przez wodę, wnętrza jaskiń też ładnie widać rzeźbę wody, ewidentnie widać przywiązanie do detali. Jak strzelamy się z rzeźnikolcem na plaży to od plazmowych pocisków wzlatuje piach robią się dziury, dużo więcej obiektów potrafi się zniszczyć niż można by przypuszczać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...