Skocz do zawartości

Podfora

  1. Android

    Dział dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Google Android (np. HTC G1)

    81734
    odpowiedzi
  2. Blackberry

    Dział dla użytkowników telefonów Blackberry

    416
    odpowiedzi
  3. iPhone

    Dział dla użytkowników telefonów Apple iPhone

    9404
    odpowiedzi
  4. Symbian

    Telefony z systemem operacyjnym Symbian

    3891
    odpowiedzi
  5. Windows Mobile

    Telefony z systemem operacyjnym Windows Mobile

    11148
    odpowiedzi
  6. 142
    odpowiedzi

30588 tematów w tym forum

  1. Nowy telefon do 1000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 310 wyświetleń
  2. Telefon do 1000 zł

    • 1 odpowiedź
    • 179 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 263 wyświetleń
  3. Komórkowa Blabla 1 2 3 4 836

    • 20886 odpowiedzi
    • 1792930 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 972 wyświetleń
  4. Telefon 2000-3000 zł

    • 8 odpowiedzi
    • 1255 wyświetleń
  5. S23 czy ip14/15?

    • 8 odpowiedzi
    • 1218 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1832 wyświetleń
  6. telefon do 900zł uzywka

    • 3 odpowiedzi
    • 996 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 818 wyświetleń
  7. Jaki Kardiowatch?

    • 3 odpowiedzi
    • 1113 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1120 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 980 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1157 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1499 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1036 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2372 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1840 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1595 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1537 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1344 wyświetleń
  8. Ładowarka indukcyjna 15W

    • 12 odpowiedzi
    • 1950 wyświetleń
  9. Moto G52 - root

    • 0 odpowiedzi
    • 1209 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Można kobinowac, to nic innego jak wypożyczalnia.
    • Nie bardzo rozumiem działania mediów, bo zaraz wszyscy będą żygać tym tematem bo non stop jest to wałkowane i za kilka dni na nikim to już nie będzie robiło wrażenia. Ale wtedy to pewnie Tajwan znowu będzie grzany albo armenia.
    • Środkowy palec w kierunku UBI. Kocham SW, ale raz, że cena, dwa - ostatnia akcja z The Crew. Cóż, chyba jedyne gry z kategorii AAA w 2024, które mnie nie rozczarują to dodatek do "Elden Ring" oraz "WH40K: Space Marines 2"  
    • Albo jak nie zdążysz skończyć w miesiąc a gry UBI krótkie nie sią. Ja sam kilka razy wykupowałem game pasa aby coś przejść. Przeważenie jak widziałem, że będzie kilka dni wolnego. Z drugiej strony denerwuję mnie w abonamentach przeświadczenie, że jak wykupiłem to musze grać w tą konkretną grę z abo bo jak nie skończę to przecież kasa przepada (trzeba wykupić kolejny miesiąc) a czasami w grach mam tak, że robię przerwę i wracam po ograniu innej.
    • Właśnie dlatego jest tak szczuta bo nie chcą opowiadać się za żadną ze stron bo to gwóźdź do trumny każdej partii. Krytyka konfy - ok, raz jest lekko stronnicza w jedną stronę, raz w drugą. taka ich taktyka. Ale sporo tu też teorii spiskowych gdzie partia jest jednocześnie koalicjantem pisu i pupilkiem putina. Dowodów oczywiście brak. Kiedyś taka partia mogła by być nazwana patriotyczną, później nacjonalistyczną, teraz jest się albo ruską onucą. Jednocześnie uderza brak jakichkolwiek hamulców w obronie wszystkiego co robi rząd. Lewica też przez tych ludzi nietykalna bo jest w koalicji. To mój główny zarzut. Dla mnie konfa mogła by nie istnieć. Chcę tylko jakiegoś głosu rozsądku w niektórych sprawach W Polsce to niemożliwe. Wybory co 3 miesiące aż by zrobili rozbiór Polski. Taki system może funkcjonować w Szwajcarii ale nie u nas. Inna mentalność.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...