Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1712153
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115544
    odpowiedzi
  4. 435814
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97555
    odpowiedzi
  6. 297777
    odpowiedzi
  7. 63251
    odpowiedzi
  8. 386087
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935633
    odpowiedzi
  10. 151521
    odpowiedzi
  11. 67405
    odpowiedzi
  12. 1674993
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
    • Na YT są na prawdę różne recenzje różnych gier, pamiętam gościa, który narzekał na Wiedźmina 3, który mu się nie podobał, bo ... On lubi gry na 5 - 8 godzin a Wiesiek jest o wiele, wiele dłuższy
    • Bo Ty nie chcesz zrozumieć o co chodzi Po cholerę pisać o różnych płytach, które mają badziewne sekcje jeśli tu polecona została jedna konkretna i to na niej się wszyscy skupili...poza Tobą   Ciekawostka co do marki... asrock jest jedną z najczęściej polecanych marek pod am5 i nie jest to spowodowane ceną  Pomijając fakt, że mazdy bym nie wziął bo gniją  Ale co ja niby poleciłem w tym temacie i na podstawie czego robiłem wyliczenia? Fiata za 100k (asrock za 4 stówy) czy mazdę za 120 (gigabyte, asrock za 8 stów)?
    • Masz dwie opcje obsługi clickspotów w opcjach MSFS ("modern" i "legacy"), ale dużo zależy od samego developera jak to zaimplementował. Mi najwygodniej obsługiwać pokrętła metodą drag&drop, albo kółkiem myszki. Strzałki to najgorsza opcja.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...