Skocz do zawartości

Off-topic

Fora

  1. 1712091
    odpowiedzi
  2. 425122
    odpowiedzi
  3. Fotografia tradycyjna i cyfrowa

    Dyskusje o aparatach cyfrowych i analogowych oraz o wszystkim, co związane z fotografią

    115544
    odpowiedzi
  4. 435814
    odpowiedzi
  5. Hi-Fi (audio), RTV, AGD

    Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

    97555
    odpowiedzi
  6. 297776
    odpowiedzi
  7. 63251
    odpowiedzi
  8. 386084
    odpowiedzi
  9. Motoryzacja

    Dyskusje o samochodach, motocyklach i wszystkim, co jest napędzane silnikiem spalinowym

    935632
    odpowiedzi
  10. 151521
    odpowiedzi
  11. 67405
    odpowiedzi
  12. 1674993
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taki że jak jest jakaś cięższa lokalizacja albo cutscenka gdzie ci fps spadnie to potem w miejscach gdzie wcześniej miałeś na luzie 60fps masz ze 40 i musisz resetować grę żeby znowu było 60. 
    • Żeby nie zakładać nowego tematu, a co myślicie o przejściu z am4 na 1700? Z rynku wtórnego Ryzenów mało, albo w takiej cenie, że nowy taniej wyjdzie. A korci mnie żeby wymienić 2600x i jakoś tak nie mogę się przekonać do 5600, poza tym bym może wziął coś już z obsługą ddr5. Gram w 4K na 7900xt i widzę, że 2600x potrafi sobie przydusić gpu. Zwłaszcza w WRC gdzie nie mam więcej niż 70fps bez względu na rozdzielczość. W Calisto ciągle mi dropi poniżej 50 a że nie używam vrr (na oledzie strasznie migotanie jest) to zaczyna mnie to już irytować. Budżet ~ 1500 ani złotówki więcej 🤣
    • W sumie nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyby Tarczyński był opłacany. Łebski facet, angielski na wysokim poziomie, elokwentny. Umie się maskować, idealna czujka do przekazywania informacji. Raczej Rosjanie nie werbowali by kogoś, kto by się zdradził swoją głupotą.
    • Potrzebuje skompletowac zestaw, nie za milion monet (priorytet to dzwiek) do nagrywania prezentacji / prowadzenia szkolen online. Docelowo mam lustrzanke (a7m3), na ktorej pewnie bede mogl nagrac 'wazniejsze' prezentacje, ale chcialbym tez cos co bede mogl uzywac adhocowo.  ~350 euro chcialbym na calosc wydac. Jako webcam myslalem o razer kiyo pro, co do mikrofonu - kompletnie sie nie znam, ale wolalbym kupic cos juz docelowegp - gdy przeskocze z webcama na lustrzanke to mikrofon bym juz chcial zostawic.
    • Tzn. tam podstawą na której zbudowane zostało amerykańskie społeczeństwo były morderstwa lokalsów przez imigrantów. Obecni imigranci są bardziej cywilizowani. Ale rzeczywiście pod tym jak już lokalna ludność niemal przestała istnieć to kraj sam w sobie budowali imigranci ze wszystkich stron... europy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...