Skocz do zawartości
 • Popularne aktualnie

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Ja kupując monitor LG z Gsync Compatible dopiero się dowiedziałem jak zacząłem grzebać w ustawieniach, że jest coś takiego jak Freesync Premium 
  • Chcę dokupić kartę graficzną ale jestem "ciemny w komputerach" więc chciałbym to z wami skonsultować. Posiadam taką płytę główną : asus h110i-plus Ram : 16 GB DDR4 2133mhz Zasilacz: Chieftec 600W   Procesor: I5-6400 2.70ghz  (Nie szukam jakieś karty do pogarnia w najnowsze tytuły, nie mam na to czasu) Szukam karty do takich gier: MTA abym mógł pograć na tych stałych 60 fpsach Dungeon Defender 2 Heros of Generals (chociaż obecnie gram na 40-120 fpsach jest to dla mnie wystarczalne) Takiego typu starsze gry.  Szukam czegoś taniego (ponieważ mój budzet wynosi 600 zł za nową) chyba że jakaś używka. Zastanawiałem się nad gt1030. (poniewaz jak pisałem nie potrzebuje mocnej karty) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Tylko Nvidia rozegrała sprawę z wprowadzeniem G-Sync Compatible koncertowo, nawet jeśli założymy, że AMD na nich to wymusiła. Dzisiaj przy monitorach widnieje głównie to oznaczenie, nawet najbliżsi partnerzy AMD, jak np. Samsung, już praktycznie nie eksponują info o FreeSync - za to wszędzie wciskają info o kompatybilności z G-Sync. O tych różnych stopniach FreeSync to nawet najstarsi górale już nie pamiętają, a jakby spytać nawet tutaj na forum, to mało kto będzie z głowy pamiętał, czym się różnią i jakie monitory w ogóle spełniają dane kryteria. To jest marketingowy cios pod żebra. 
  • Policzyłem bez niego - za zagłówek tapicerowany HRUA z 65mm regulacją wysokości i kąta wychylenia trzeba doliczyć ~300zł. Cena oczywiście będzie zależała od rabatu, a on zależy od sprzedającego - sklepy internetowe zazwyczaj od razu go naliczają, natomiast w stacjonarnych często trzeba się o niego upomnieć. Tak jak pisałem wcześniej te zagłówki nie mają blokady, czyli pod obciążeniem mogą zacząć się cofać. Jedyne (szerzej dostępne do przymierzenia) krzesła z zagłówkiem regulowanym w pełnych 3 płaszczyznach i blokadą to Kinnarps: Plus, Capella i 9000. Kinnarps Plus 8782 z zagłówkiem N78 jest obecnie w promocji -25% za ~3800zł.
  • 1 bramka jeszcze bardziej kuriozalna - oglądałem tylko z tweetera - początek akcji fr.. to podanie do 2 fr.. na naszej połowie, który stoi sobie jak na treningu i podaje jak na treningu..problem w tym, że 2 metry od niego stoi sobie polski obrońca, i zamiast , jak się dawniej mówiło "pilnować" fr.. bo to jedyny na naszej połowie i jedyny do którego mogło pójść podanie .. ogląda się wstecz na polską bramkę, jakby sprawdzał, czy szczęsny stoi w bramce - do bramki giroud jeszcze 2-3 podania, ale już w tym momencie francuz powinien być przyciśnięty... żeby nie mógł swobodnie się rozejrzeć i podać - to się właśnie nazywa pressing - tymczasem fr.. stoi sobie, obraca się, podaje jak ballerina.. i biegnie truchcikiem pod bramkę... jeśli to jest pressing i obrona... jak najdalej od bramki... to ja nie byłem namiętnym kibicem przez 20 lat 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...