Skocz do zawartości

Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

36591 tematów w tym forum

    • 3470 odpowiedzi
    • 607164 wyświetleń
    • 2468 odpowiedzi
    • 616940 wyświetleń
    • 1721 odpowiedzi
    • 362300 wyświetleń
    • 935 odpowiedzi
    • 801543 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 659 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 413 wyświetleń
  1. A ile godzin ma Twoj dysk przepracowanych? 1 2 3 4 8

    • 180 odpowiedzi
    • 67787 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 453 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 446 wyświetleń
  2. Dysk się zepsuł ?

    • 14 odpowiedzi
    • 990 wyświetleń
  3. Jaki dysk HDD do TV ?

    • 7 odpowiedzi
    • 893 wyświetleń
  4. Dysk SSD pod Dual Boot

    • 1 odpowiedź
    • 651 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1018 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 820 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 666 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 837 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1139 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 759 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 959 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1033 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1494 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1382 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 865 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1025 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W takim razie to który OLED 27" na dziś będzie najbardziej dopracowany pod względem oprogramowania i tych wszystkich przygwizdów dbających o matrycę ??
    • tak, 16:9 na 42 calach daje większą immersję niż 21:9 na 34 calach - to moje subiektywne odczucia, większy i wyższy ekran to jednak większy i wyższy ekran  i zgadzam się z twoim powyższym porównaniem (u mnie 34 qd oled vs 42 woled) C3 42 ze mną zostaje i niech mi służy, a jeśli chodzi o przyszłość to chciałbym zobaczyć na rynku 42 calowy qd oled 4k (TV)  lub monitor 21:9 w 38-40 calach i rozdziałce 3840x1600 (woled lub qd oled)
    • Ale gdzie ja coś takiego napisałem? Przecież ja ani słowa nie napisałem o procesorach intela ani tym bardziej o tym że są one bezproblematyczne. Koleś w tym temacie tylko zapytał na czym polegają problemy z AMD bo jakiś jutuber o tym wspomniał. Ty (razem z innymi którzy pewnie posiadają AMD u siebie) dodajecie jakieś emotki "haha"  To niby co to jest jak nie wyśmiewanie? Śmieszy was to, że ktoś pyta czym jest trenowanie pamięci na prockach AMD? Bo mnie to wygląda to jak typowy atak fanbojów AMD na to, że ktoś w ogóle śmiał zapytać i zasugerować że z AMD mogą być jakieś problemy 
    • 80cm jako minimum odległość od oczu ja mam też biurko głębokie na 80cm i siedzę nieco odchylony w fotelu więc mam podobną odległość oczy-ekran jak ty, czyli 1 metr mniej więcej i taka odległość jest komfortowa imo te 42 calowce od LG mają jeszcze jedna fajną zaletę - ich 'podstawa' to dwie krótkie nóżki, które zajmują bardzo mało miejsca na biurku więc można Tv/ekran odsunąć praktycznie pod samą krawędź biurka co daje fajny efekt bo przy tej wielkości ekranu widzisz tylko fajną taflę, no i jednak wyłączony C3 ma czarny ekran a wyłączony qd oled już czarny nie jest (mi to nigdy nie przeszkadzało, ale lepiej wygląda wyłączony woled) ja przechodzę właśnie z 34 UW na 42 4k i imo warto pod kątem rozdzielczości i większości ekranu, a grafę za jakiś czas się zmieni na lepszą więc fps pójdą w górę a 4k zostanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...