Skocz do zawartości

Oprogramowanie

Dyskusje o programach komputerowych

Fora

  1. Benchmarki i diagnostyka

    Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

    66036
    odpowiedzi
  2. Internet, sieci i bezpieczeństwo

    Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

     

    328841
    odpowiedzi
  3. Multimedia

    Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do nagrywania płyt CD i DVD

    73945
    odpowiedzi
  4. Gry

    1504454
    odpowiedzi
  5. Windows

    Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

    297805
    odpowiedzi
  6. Linux

    Dział dla miłośników systemów typu Linux

    62518
    odpowiedzi
  7. Pozostałe programy

    Dyskusje o innych programach, nie mających swojego działu na forum

    54694
    odpowiedzi
  8. Programowanie

    Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie itd.

    91227
    odpowiedzi
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja na pewno będę grał z czeskim dubbingiem, bo to zawsze dodaje klimatu i ubolewałem, że nie było go na premierę. Tak samo jak  Plague Tale: Innocence grałem z francuskim dubbingiem i tak samo teraz będę zaczynał A Plague Tale: Requiem. Polecam zawsze tak grać, że jeśli gra dzieje się w danym miejscu, grać dla jeszcze lepszej immersji w danym języku, jeśli jest 
    • Tryb "HDR" i wtedy dopiero w oled Care zmieniacie apl czy jak oni to nazwali na high. W innej kolejności nie zadziała, bo dla każdego trybu hdr zmienia to apl osobno.  Odwrotnie.  Ciekawe. Po godzinie teraz zaświeciło się RGB z tyłu monitora, wyskoczył monit o czyszczeniu i zniknął. Tyle, że dioda nie mruga. Więc nie wiem czy robi coś czy nie 🙃🙃🙃 Sprawdzę za 10 min czy nabił licznik. 
    • Mi tam rybka albo wyłączę monitor i zadziała albo ręcznie włączę czyszczenie.   Poprawka// Sprawdź ustawienia OSD w monitorze powinno być: HDR Games lub Movies potem ustaw w OLED Care - APL HIGH   APL HIGH = Peak 1000 HDR APL MEDIUM  = True HDR 400 APL LOW = ~280 nitów dla SDR
    • Dołączam się. Mi Windows pokazuje 465 nitów we właściwościach wyświetlacza nie mogę dojść, co ustawić, żeby mieć 1000.
    • Zychowicz jest historykiem, widziałem kiedyś jak opowiadał o Wołyniu (napisał o tym książkę) i wyglądało spoko. Co do jego kanału to oglądam czasem, w zależności od gościa, bo miewa całkiem ciekawych, np. ta kobitkę, co jest ekspertka od Putina. Jako dziennikarza bym go oceniał średnio. Dobry gospodarz wyciągnie ciekawe rzeczy nawet z trudnego rozmówcy - u Zychowicza jest tak sobie, nie ma tragedii ale tez widziałem lepszych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...