Skocz do zawartości

Benchmarki i diagnostyka

Programy mierzące wydajność komputerów, a także narzędzia diagnostyczne

Podfora

  1. hwbot.org

    Dział dla forumowiczów uczestniczących w projekcie hwbot.org.

    1579
    odpowiedzi

7320 tematów w tym forum

    • 313 odpowiedzi
    • 213647 wyświetleń
  1. Cinebench R23 - Ranking forum PCLab.pl 1 2 3 4 11

    • 272 odpowiedzi
    • 66167 wyświetleń
    • 903 odpowiedzi
    • 387364 wyświetleń
  2. Speed Way - Ranking PcLab.pl

    • 20 odpowiedzi
    • 7215 wyświetleń
  3. Port Royale - Ranking PClab.pl 1 2

    • 44 odpowiedzi
    • 48657 wyświetleń
    • 560 odpowiedzi
    • 337725 wyświetleń
  4. FAQ 1 2

    • 29 odpowiedzi
    • 123949 wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 2575 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 467 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 712 wyświetleń
  5. Stuttering w grach

    • 8 odpowiedzi
    • 852 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2606 wyświetleń
  6. Wyłączenie informacji

    • 4 odpowiedzi
    • 815 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1019 wyświetleń
  7. 100 % zużycia procesora

    • 2 odpowiedzi
    • 801 wyświetleń
  8. 100 % zużycia procesora

    • 0 odpowiedzi
    • 759 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1066 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1042 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1066 wyświetleń
  9. Bsod i ciągłe restarty...

    • 11 odpowiedzi
    • 1417 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1539 wyświetleń
  10. Mikrofreezy Pc

    • 9 odpowiedzi
    • 1504 wyświetleń
  11. Migotająca roślinność w grach

    • 23 odpowiedzi
    • 2865 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1456 wyświetleń
  12. Ciągle crashujący komputer

    • 8 odpowiedzi
    • 1615 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...