Skocz do zawartości

Internet, sieci i bezpieczeństwo

Przeglądarki WWW, programy pocztowe, komunikatory internetowe, oprogramowanie P2P, programy antywirusowe, firewalle i narzędzia usuwające oprogramowanie szpiegujące

 

45950 tematów w tym forum

  1. Diagnostyka, deszyfracja: Ransomware

    • 2 odpowiedzi
    • 33393 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 165817 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 23240 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 33604 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 35898 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 33167 wyświetleń
  2. Narzędzia używane do dezynfekcji

    • 8 odpowiedzi
    • 95929 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 280211 wyświetleń
  3. Ograniczony NAT

    • 18 odpowiedzi
    • 1112 wyświetleń
  4. Norton 360 VPN

    • 1 odpowiedź
    • 139 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 366 wyświetleń
  5. Sprawdzenie logów.

    • 1 odpowiedź
    • 380 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 643 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 793 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 907 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 919 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2228 wyświetleń
  6. Syntezator mowy AI

    • 2 odpowiedzi
    • 897 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 919 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
  7. orange tv dekoder 4k

    • 0 odpowiedzi
    • 1137 wyświetleń
  8. Blokady reklam nie są dozwolone w YouTube 1 2 3

    • 74 odpowiedzi
    • 10129 wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 6897 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1157 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1082 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, to zostawiam na 1900 i tyle. Szkoda, ale cóż poradzić, kontrolery pamięci i pokrewne tematy nigdy nie były mocną stroną AMD. Każdy kto pamięta szynę hyper transport wie   Jeszcze jakbym mógł ustawić PLL na płyci to może coś by z tego było, bo podobno to napięcie pozwala ustabilizować FCLK ale niestety nie mam takiej opcji i jest na sztywno 1.8V.
    • @Kelam To wygląda tak, że po tym restarcie jest w logach że Windows się wysypał i jest log z bluescreena. Minidump z bluescreena wskazuje że wysypuje się coś związanego z grafiką, ale ta chodzi bez błędów - przechodzi OCCT, mogę grać godzinami bez crashy czy artefaktów itd. Przy restarcie podczas trenowania pamięci który opisujesz, raczej nie powinno dochodzić do wysypania Windowsa. Tak to wygląda:
    • @ghs ale wiesz że ta inicjatywa powstała dopiero w sierpniu 2022 roku? Wcześniej jak była mowa o wspólnej armii to było jojczenie że UE chce zlikwidować państwa i zrobić jedną Europę 🤪
    • Ale wiesz przez co te spadki przez zapychający się Vram chociaż ostatnio jak spraedzilem sobie w OSD jak działa w porównaniu do premierowej wersji to zauważyłem pewną zmianę. Na premierze gra zużywała mi 15.5GB ram i 12.5GB Vram Teraz zużycie ram to około 20.5GB i Vram 10.5GB więc widać że coś zmieniali i obciążenie Vram spadło nieco     Mnie wkurza w Horizon co innego masa drobnych pierdół które można by poprawić patchem ale widać na poprawki już wywalone. --------- - Na cholerę w grze Aloy zbiera setki kamieni, przecież to bez sensu i wkurza tylko niepotrzebnie, ciężko ograniczyć to do kilku sztuk. - Mam wyłączone powiadomienia w grze a i tak często gęsto gra mi przypomina "masz niewykorzystane sploty" no przecież k.. wiem bo podniosłem jakiś zielony szrot ale nie będę jego używać, sprzedam to a gra i tak zawraca mi głowę i poucza! - Aloy też mogła by zamknąć się czasami i nie podpowiadać co mamy zrobić, praktycznie natychmiast zawsze mówi co i jak! - Nie rozumiem po w grze pokazują nam twórcy że Aloy ma wbudowaną latarkę w Focus ale już jak robimy inną misje i jest równie ciemno to  nie nic nie włączy (ciężko dać opcje dla gracza) - Nie rozumiem co bałwan wpadł na pomysł aby po każdej misji pobocznej znacznik przełączał się z automatu na główną misje, kolejna mała głupota która po czasie tylko irytuje i wkurza. - Wszystkie pułapki kapsuły powinny być w dodatkowym kole wyboru, a wywary w menu szybkiego, a tak to bałagan i nieprzemyślane. - Skoro twórcy dają nam pancerz który opiera się na graniu z 25%-49% życia to niech Aloy siedzi cicho i nie gada że potrzebuje leczenia jak i gra nie sygnalizuje z uporem maniaka ulecz się! - O poronionej mechanice chwytania się automatycznie już wspominałem wcześniej, robimy unik a powiedzmy z tyłu skały... co robi Aloy chwyta się i wisi sobie bezceremonialnie w walce na kamieniu, samo wspinanie się po górach również nie tak intuicyjne jakby mogło się wydawać chcemy do góry a tu Aloy nam skacze w bok, bo tak        
    • Wygląda, jak STG1 - pasta piasek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...