Skocz do zawartości

Windows

Dyskusje o najpopularniejszym systemie operacyjnym na świecie

43792 tematów w tym forum

• 190 odpowiedzi
    • 15969 wyświetleń
    • 532 odpowiedzi
    • 259307 wyświetleń
    • 286 odpowiedzi
    • 268337 wyświetleń
    • 47 odpowiedzi
    • 244785 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 89 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 35 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 93 wyświetleń
  1. Pomoc przy pierwszym uruchomieniu pc

• 2 odpowiedzi
    • 59 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 107 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 398 wyświetleń
  2. Komputer sam się włacza

• 6 odpowiedzi
    • 153 wyświetleń
  3. Problem z instalacja systemu

• 2 odpowiedzi
    • 99 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 161 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 105 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 77 wyświetleń
  4. Białe paski na ekranie

• 1 odpowiedź
    • 70 wyświetleń
  5. Partycjonowanie dysku przy instalacji

• 3 odpowiedzi
    • 74 wyświetleń
  6. DirectX 12 instalacja na Win 7

• 2 odpowiedzi
    • 87 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 230 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 144 wyświetleń
    • 146 odpowiedzi
    • 344023 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 91 wyświetleń
  7. Windows 10 drukowanie strony

• 0 odpowiedzi
    • 68 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 6787 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 181 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• To proste - maseczki nie chronią oczu, Niedawno czytałem, że osoby noszące okulary rzadziej się zarażają (o około 30%), nie tylko dlatego że oczy są w pewnym stopniu chronione przed kropelkami śliny osób chorych (kaszlących i kichających), ale także dlatego że obecność okularów zniechęca do dotykania okolic oczu,
    • Faktycznie mój błąd.
    • kolejny znaczacy i wiele wnoszacy do dyskusji komentarz  co cie to  obchodzi - nie wszyscy cale zycie nic nie robia i maja czas tylko na granie- niektorzy w przeciwienstwie do ciebie maja zycie poza forum i graniem i nowy xboks umozliwi im nadrobienie gier , ktore do tej pory nie mieli czasu mozliwosci ograc
    • 80W tam siedzi - najnowsze RTX mają oznaczenie 1F15 (od 60 do 115W warianty) a stare były 1F11 (od 60 do 90W). Jeśli chcesz 115W to idź w kierunku MSI, tam wszystkie lapki z 10 gen intela (poza chyba GF65) mają mocniejsze grafiki
    • Ja kilka lat temu zamówiłem do pokoju po stronie południowej przyciemniane okna z warstwą odbijającą podczerwień - robotnicy dziwili się mówiąc że nikt tego nie zamawia. Ale okna się sprawdziły - mimo braku klimy jest wyraźnie chłodniej (i ciemniej) niż było ze zwykłymi szybami. Takie okna czasem stosuje się w wieżowcach. Jedyny problem jest taki że samce sikorek widzą w oknie swoje lustrzane odbicie i w nie czasem dziobią, bo widzą rywala  Na szczęście nie są w stanie uszkodzić okna, ale trzeba je potem myć, bo dziobek zostawia ślady. P.S. W nowym mieszkaniu mam co prawda okno od strony południowej, ale w godzinach największego nasłonecznienia słońce zasłania druga "wieża" tego budynku. Więc jest widno, ale nie ma upału. Tylko widok z okien jest dość nieciekawy.
  • Dodaj nową pozycję...