Skocz do zawartości

Grafika

Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

1713 tematów w tym forum

1. Zbiór linków do istotnych wątków 1 2

• 28 odpowiedzi
    • 71572 wyświetleń
  2. prosty i szybki edytor video

• 1 odpowiedź
    • 844 wyświetleń
  3. Etykieta ze skosem

• 2 odpowiedzi
    • 2029 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4047 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4184 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3006 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6986 wyświetleń
  4. Masowa edycja plików graficznych

• 8 odpowiedzi
    • 5044 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 8168 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 9569 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4724 wyświetleń
  5. Program graficzny

• 4 odpowiedzi
    • 10774 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 6525 wyświetleń
  6. Lightroom na ekranie dotykowym

• 0 odpowiedzi
    • 11796 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 6101 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 14781 wyświetleń
  7. Poszukuję grafików do współpracy

• 0 odpowiedzi
    • 6072 wyświetleń
  8. Pulsująca dioda - GIMP

• 0 odpowiedzi
    • 4871 wyświetleń
  9. Animacja

• 0 odpowiedzi
    • 12897 wyświetleń
  10. Windows 8.1/10 Photoshop cs6

• 0 odpowiedzi
    • 14151 wyświetleń
  11. photoshop cs6 merge layers

• 0 odpowiedzi
    • 13898 wyświetleń
  12. Zapisywanie plików na pulpicie

• 13 odpowiedzi
    • 7451 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4964 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 14510 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4736 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• co jest takiego w tym mortar, poza wysoką ceną ?   MPG Gaming kosztuje tyle samo, Asus TUF z tym casbackiem też. Z czystej ciekawości,  Asus ma ALC S1200A, jak to się ma do ALC 1200 ? u mnie wybór między MSI Gaming a Asusem TUF, do gigabyte jakoś nie mogę się przekonać... na audio mi nie zależy, bo mam xonaraDX W ogóle to ciągle mam dylemat czy mi ta płyta potrzebna    jak uważacie,  ile można realnie dostać za półroczną b450 Gaming plus max ?
    • A ja myślę, że skoro napisałem temat o MiBM i Budownictwie to temat filologii odpadł, a dołączenie do WOT też.  A mi się wydaje, że żadne z tych pytań nie jest dziwne ... było pytanie o WOT/filologię jak widzisz dokonałem wyboru, że jednak nie i jak widzisz jest kolejne proste pytanie o dwa inne kierunki na które jak widać ciężko na temat się wypowiedzieć.
    • Hej, mam pytanie bo moja szczeoteczka obecna (zwykła elektryczna) już kończy swój żywot i będe szukał nowej - pomyślałem o sonicznej.   Powiedzcie mi prosze : co powinienem wiedzieć? jakich firm szukać i jakich modeli? na jakie parametry i funkcje zwrócić uwagę? Pytam bo wiem,że są Philispy Sonicare nawet po 1000zł a takiego czegoś wolałbym uniknąć.   A tak swoją drogą to czy te ultra dźwięki są zdrowe dla człowieka? zbadał to ktoś?
    • Kupiony był kurs, a nie bezpośrednio oprogramowanie, które było tylko częścią zakupionego towaru (bo była też książka). Dlatego wg mnie co osoba, to będzie inna interpretacja. Jest to ciekawy edge case i bez prawnika się nie dowiemy. A jeśli skupić się na samym oprogramowaniu - je też można odsprzedawać. Niestety nie wiem, co mówią przepisy o odsprzedaniu oprogramowania, które nie chce się uruchomić. Nie wiem, czy sprzedający nie dopełnił czynności ze zwolnieniem licencji, czy może coś innego.
    • Kupię  Płytę na z490, najbardziej interesują mnie modele; Msi Ace Msi Unify Aourus Ultra Msi carbon Ale rozważę też inne propozycje Do tego procesorki, Intel i5 10600k i i7 10700k 
  • Dodaj nową pozycję...